حرفه ای گاو سواری بازگشت به Lethbridge با درایو نشان می دهد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

حرفه ای گاو سواری (PBR) ساخته شده فورد دشوار دعوتی بخشی از نخبگان کانادا هیولا انرژی تور در محل Enmax مرکز پنج شنبه شب.

همه چیز نگاه متفاوت این زمان در اطراف به عنوان تماشاگر به تماشای این اقدام از داخل آرنا در حالی که نشسته بودن خارج در وسایل نقلیه خود را در پارکینگ.

“شما می دانید پروتکل های زیر و ایمنی از آن کلید” گفت: جیسون دیویدسون مدیر کل PBR کانادا.

“هنگامی که ما چراغ سبز که با شهر Lethbridge ما آن را با هم.”

ده ها تن از تماشاگران لذت بردم بالا آدرنالین عمل از داخل عرصه بسته از طریق 23-پا روی صفحه نمایش. Honks بوق و سلامتی می تواند شنیده شود از رانندگی در تئاتر به عنوان طرفداران تماشا 25 از کشورهای برتر سواران به رقابت بپردازند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از قوانین و مقررات تا به حال به در محل قرار داده برای این رویداد به جلو حرکت کند. همه شرکت کنندگان مجبور به رعایت فاصله فیزیکی اقدامات برای مثال فرصت راه رفتن در اطراف پارکینگ بود و نه مجاز و نه بود بازدید کاربران دیگر در وسایل نقلیه خود را. شرکت کنندگان نیز محدود به مجاورت وسایل نقلیه خود را.

تنها کارکنان اجازه داده شد در داخل Enmax مرکز و هر کس در داخل مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که به دنبال فیزیکی فاصله قوانین.

ادامه مطلب: حرفه ای گاو-تور سوارکاری باعث توقف در Lethbridge

“در انتظار یک مدت زمان طولانی برای بازگشت به, روش سوارکاری با آن مقدار زیادی فضای متفاوت که به هیچ یک در می ایستد و یا هر چیزی شبیه به آن و پیروی از پروتکل های ایمنی با پوشیدن ماسک و مسائل” گفت: Dakota Buttar حرفه ای گاو سوار که رتبه شماره یک در کانادا.

Buttar گفت که یکی از پروتکل های شامل سواران با پوشیدن ماسک به آنها عمل که او می گوید می تواند مشکل تر است. اگر چه سواران مجاز به ماسک خود را به عنوان آنها به رقابت بپردازند.

“خیلی متفاوت است اما همه ما است که وجود دارد در حال حاضر به انجام هر آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به, روش سوارکاری” Buttar گفت: “همانطور که او صحبت کردن در مورد چقدر خوشحال است که او به انجام دوباره با همکار سواران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به PBR شب اول درایو فن حضور داشتند رویداد ورزشی در کانادا پس از شروع COVID-19.

دیویدسون می گوید تمام سواران خود را و کارکنان شد در هیئت مدیره که آن را به تور دوباره گفت: هر کس مایل بود به بازگشت به کار به عنوان چند اقدامات احتیاطی گرفته برای جلوگیری از خطر ابتلا به این رمان coronavirus.

ادامه مطلب: Lethbridge دیوید Paulsen نشان دهنده در بازار مال فروشان و PBR اعلام حرفه ای

“ما رسیده به این مسابقه از طریق حرفه ای گاو سوار و یکی نیست یک وجود ندارد و اگر و شاید و یا, اما,” او گفت:.

“آن را 100 درصد در, شما می دانید. PBR است برچسب ‘بود کابوی’ و شما می دانید, من فکر می کنم این فقط یک عهد به غرب راه زندگی و سبک زندگی غربی,” Davidson اضافه شده است.

“به طوری که آن را بیش از فقط یک عشق برای ورزش در حال حاضر همه رفتن را از طریق بار دشوار” توضیح Buttar.

“هنگامی که ما یک فرصت زمانی که مردم با هم قرار داده و چیزهایی مانند این که در آن ما می توانید به بازگشت به پول شما بود خدا را شکر برای افرادی که در حال انجام این کار برای ما,” او گفت:.

این رویداد را برنده شد گرت سبز از جلسه Creek, Alta. تحویل او غالب 2–2 نشان داده و در بالا آمد به عنوان یک نتیجه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>