مترقی رقیب کری بوش ضربان Rep. بند دار رس در اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لیبرال رقیب کری بوش شکست خورد Rep. بند دار رس (D-Mo.) در اولیه خاک رس را St. Louis مبتنی بر خانه صندلی در روز سه شنبه — زمین لرزه از دست دادن کنگره سیاه حزبی که تلاش کرده است به مردن از چالش های از نامزدها.

بوش پیروزی آمد و دو سال بعد از اولین چالش به خاک رس که وقت برنده 20 درصد است. سیاه حزبی بود با موفقیت دفاع کرد دو تن دیگر از امتیازهای از مترقی مخالفان در اوایل این سال است.

اما بوش که شرکت در 2014 اعتراضات در فرگوسن Mo. پلیس پس از تیراندازی از یک غیر مسلح سیاه ساخته شده او فعالیت محور از سال 2020 مبارزات انتخاباتی. او برای بهداشت ، برنی ساندرز’ 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری و ساندرز تایید شده و علنا او تقویت در اجرا تا روز سه شنبه اولیه.

رس خانواده برگزار کرده است یک صندلی در سنت لوئیس از اواخر 1960s. خشت اول انتخاب شد در سال 2000 موفقیت پدرش سابق کنگره لایحه خاک رس (D-Mo.), از بنیانگذاران سیاه حزبی.

دیدن نتایج کامل اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>