مترقی قانونگذاران فشار به بریده بریده بودجه دفاعی در طول همه گیر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک بلوک از خانه مترقی قانونگذاران می خواهد به بریده بریده پنتاگون بودجه در دفاع از سیاست قانون استدلال پول اضافی که به سمت نظامی سخت افزار بهتر خواهد بود صرف مبارزه با کروناویروس.

بیست و نه آمریکا اصرار داشت در نامه ای به رهبران کمیته نیروهای مسلح مجلس که دفاع ملی مجوز عمل باید طرح بودجه است که “زیر سال گذشته مجاز سطح.”

“کنگره باید متمرکز باقی می ماند در پاسخ به coronavirus همه گیر و توزیع کمک های مورد نیاز در داخل کشور” به نمایندگان مجلس نوشت. “به منظور انجام تصاحب باید دسترسی به افزایش سطوح غیر از هزینه های دفاعی است که می تواند محدود هر گونه افزایش هزینه های دفاعی.

“در حال حاضر coronavirus ما بزرگترین دشمن” آنها استدلال کرد. “ما باید متمرکز باقی می ماند در مبارزه با کروناویروس و نه بر افزایش هزینه های نظامی که در حال حاضر جلبک 10 بعدی نزدیک ترین ملت ها ترکیب شده است.”

سمت چپ پهلو اوایل مخالفت با افزایش هزینه های دفاعی می تواند پرتاب آچار به خانه رهبران با هدف عبور از یک سیاست دو حزبی لایحه با سردرد کمتر از سال گذشته است. خانه خدمات مسلح رئیس آدام اسمیت (D-شستشو.) و تشکر. مک Thornberry تگزاس کمیته های برتر حزب جمهوری خواه گفته اند که آنها می خواهند یک لایحه دو حزبی.

نامه برگزار شد با تشکر. علامت Pocan (D-Wis.) یک شرکت از صندلی های کنگره حزبی مترقی و تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.). هر دو در حال منتقدان از بودجه دفاعی است که افزایش یافت و به بیش از 700 میلیارد دلار. این نامه برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست.

در بیانیه نمایندگان مجلس ضمنی که آنها رای در برابر قانون اگر آن را قطع نمی هزینه های دفاعی. آنها اشاره کرد که در حالی که 29 نمایندگان مجلس با امضا نامه تنها 19 خواهد نیاز به رای “نه” به تانک, دفاع, لایحه, فرض کنید جمهوری خواهان آن را پشتیبانی نمی کند.

خانه دموکرات ها تصویب خود را در دفاع از لایحه در اکثر سال گذشته بدون حمایت از حزب جمهوری خواه. مذاکرات با جمهوری خواهان مجلس سنا کشیده در ماه و مترقی قانونگذاران بودند تا حد زیادی نسبت به محصول است. سازش لایحه کاهش یافته و دموکراتیک پیشنهاد برای مهار صدای شیپور جنگ قدرت سرنگونی دولت تغییر جنسیت سربازان ممنوعیت و جلوگیری از پول برای مرز دیوار.

مترقی قانونگذاران باید نشانه های آنها فشار خواهد شد بسیاری از کسانی که مسائل مشابه دوباره که درایو آمریکا یک بار دیگر در مخالفت با این لایحه.

لیبرال دموکرات ها نیز به دنبال قرار دادن ترمز در یک تجمع در مصارف نظامی است که راه اندازی شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان.

خواه دفاع شاهین را تقریبا به طور قطع گریه ناپاک اگر دموکرات ها اقدام به کاهش بودجه دفاعی. مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران کنگره قفل شده است در $741 میلیارد topline برای سال مالی 2021 به عنوان بخشی از دو سال رسیدگی در هزینه است. توافق قانونگذاران استدلال کرده اند که سطح هنوز هم نمی به اندازه کافی نیازهای نظامی آن را به عنوان محور از خاورمیانه به سمت رقابت با چین و روسیه است.

این بیماری همه گیر است اضافه سوخت به دموکراتها آتش. برخی از قانونگذاران معتقدند گسترش coronavirus را نشان می دهد بیهودگی سنتی هزینه های نظامی و سخت افزاری به عنوان آن را نمی سپر آمریکا از ویروس.

اما بودجه دفاعی همچنان به رشد در میان همه گیر. نمایندگان مجلس با تصویب اضافی $10.5 میلیارد دلار برای پنتاگون coronavirus پاسخ — از جمله گارد ملی استقرار خرید تجهیزات تحت دفاع تولید عمل می کنند و واکسن پژوهش است.

پنتاگون رهبران نشان داده اند آنها را درخواست کنگره برای پول بیشتر به عنوان سلاح برنامه های سرعت پایین و هزینه ها را افزایش دهد.

اما مترقی و ضد جنگ گروه را تحت فشار قرار دادند به نگه داشتن خط دفاع صرف در طول بیماری همه گیر. اسمیت گفت: او را پشتیبانی نمی کند پول بیشتری را برای ایران در دور جدید محرک اقتصادی.

$3 تریلیون اقتصادی بسته امداد با حمایت آمریکا در هفته گذشته را شامل نمی شود هر گونه پول جدید برای پنتاگون.

کمیته نیروهای مسلح مجلس خراشیده برنامه ریزی مارس 30 نشانه گذاری از دفاع مجوز لایحه با توجه به همه گیر. این کمیته هنوز رتبهدهی نشده است گفت: زمانی که این لایحه در نظر گرفته خواهد شد اما خانه رهبران خواستار آن یک اولویت به عنوان قانونگذاران بازگشت به قانونی کسب و کار در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>