فروش اموال به سابق Napanee, Ont., شهردار تساوی واکنش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک Greater Napanee, Ont., ملکی که فروخته شد به یک شهردار سابق در سال 2019 باعث شده است که ساکنان محلی به صدای زنگ.

Retied وکیل هوبرت Hogle شده است مبارزه با شهر Napanee برای بیش از یک سال پس از او می گوید شهردار سابق گوردون Schermerhorn داده شد درمان ترجیحی در هنگام اهدا اموال مازاد.

“شهردار سابق به پایان رسید تا خرید این قطعه از املاک برای $10,100 هنگامی که وجود دارد یک پیشنهاد روی میز برای $32,500” گفت: Hogle.

ادامه مطلب: Napanee مرد متهم پس از اتهام کشتن غاز کانادا

شهر های مورد نیاز همه ارائه می دهد به تحویل پاکت در تاریخ 26 آوریل 2019. Hogle می گوید او را تماشا او را به عنوان دوست و محلی صاحب کسب و کار Ripal پاتل قرار داده شده پیشنهاد خود را, اگر چه آن را پس از 3 بعد از ظهر مهلت. در نهایت Schermerhorn اهدا شد اموال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را به سادگی دیر است. آن بود اشاره کرد که دیر شده بود. هیچ کس رقابت. این اواخر تا زمانی که آن را به سادگی پذیرفته نیست” گفت: معاون شهردار حداکثر قیصر.

قیصر می گوید پاتل پیشنهاد در آمد و چهار دقیقه پس از مهلت و سیاست این است که اگر وجود دارد هیچ ارتباطی با شهر آنها را قبول نمی کند پیشنهاد. با توجه به قیصر و شده اند وجود دارد موارد مشابه با اواخر مناقصه در گذشته اما بسیاری از آنها به نام آینده به اطلاع تان خواهد شد که آنها دیر به دلیل مسائل مانند آب و هوا, به عنوان مثال.

“با برنده شدن پیشنهاد ارائه شده توسط شهردار سابق وجود دارد بد اپتیک و شما می دانید, من عذر خواهی به آقای پاتل که او ناموفق بود” گفت: قیصر. “کمی ارتباطی ممکن است کمک کرده ایم او یک راه طولانی.”

Hogle اذعان می کند که پاتل ارائه شد چند دقیقه دیر اما او با تاخیر در بانک و می گوید که هیچ دلیلی به بالاترین پیشنهاد. Hogle می افزاید: این یک نمونه بارز از عدم شفافیت از مقامات محلی.

“ما در مورد برای تبدیل شدن به معروف به عنوان تنها شهر در کانادا است که مبادرت به فروش اموال به پایین پیشنهاد” گفت: Hogle.

ادامه مطلب: Napanee می پردازد ادای احترام به جانبازان نظامی با آگهی ها در هسته مرکز شهر

اخبار جهانی صحبت کرد به Schermerhorn از طریق تلفن در روز جمعه. او می گوید هیچ چیز غیر قانونی اشاره کرد او را دیدم یک آگهی برای این ملک در یک روزنامه محلی و ساخته شده است یک پیشنهاد قبل از مهلت در تاریخ 26 آوریل 2019.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به روند مناقصه قیصر می گوید: او می ایستد توسط کارکنان برای انکار پاتل پیشنهاد برای اینکه دقیقه دیر است.

“در چه نقطه شما رسم خط ؟ مهلت مهلت. و به عنوان بسیاری از مردم که کار با مهلت می دانید چهار دقیقه چهار دقیقه دیر گفت: قیصر.

به عنوان برای دسته بعدی برای Hogle او نیست. او قصد دارد به درخواست تجدید نظر به کمیسر حریم خصوصی برای دیدن آنچه که مورد بحث در شورا جلسات بسته است. همچنین از آنجا که او در مورد شکایت فروش Oke Rd. ملک — شورای شهر رای دادند در اوایل این هفته به همه نگاه مازاد فروش زمین شهر قصد بازگشت از 10 سال.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>