معترضان مونتاژ در مقابل نیوجرسی خانه ملت به سلب اقامت در خانه سفارش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A caravan of protestors gathers in front of Gov. Phil Murphy's office in Trenton to protest the state's stay-at-home order.

یک کاروان از معترضین جمع آوری در مقابل رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی در ترنتون در اعتراض به دولت stay-در-خانه سفارش. | پرینت گرفتن اعتراض از نیوجرسی اتاق بازرگانی است.

به روز شده


تظاهرکنندگان با تجمع در مرکز شهر ترنتون, N. J., صبح روز جمعه در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی “stay-at-home” منظور مبارزه با گسترش coronavirus.

در حالی که معلوم نیست چه بسیاری از مردم از حضور در, اعتراض, فیلم های گرفته شده توسط New Jersey اتاق بازرگانی را حساب توییتر نشان می دهد یک خط طولانی از ماشین ها بوق می زدند در امتداد غرب خیابان دولت سراسر از خانه ملت و مورفی ، صدای جیر جیر و تصویری که نشان داد مردم با تکان دادن پرچم آمریکا را از آنجا حذف شده است.

تبلیغات

کلمات “بدون ترس بیشتر” شد قابل شنیدن از طریق یک بلند گو حرف زدن به عنوان یک هلیکوپتر ماند سربار و مأموران اجرای قانون مسدود شده و دسترسی به خانه ملت پارکینگ پیچیده است.

تظاهرکنندگان همچنین بسیج در مقابل statehouses در میشیگان و اوهایو و کشورهای دیگر در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر آنلاین تماس برای “آزادسازی” این کشورها که در آن معترضان را نشان داد سفارشات صادر شده توسط فرمانداران دموکرات.
.
در 21 مارس به منظور جلوگیری از این بیماری را در نیوجرسی مورفی دستور داد اکثر خرده فروشی کسب و کار در دولت به نزدیک و ساکنان به ماندن در خانه تا اطلاع ثانوی. همه مدارس در حالت بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 15.

در حالی که هیچ شواهد قوی نشان می دهد که اجتماعی فاصله کمک کند این ویروس از طریق نیوجرسی اثر این بیماری تاکنون شدید. بیش از 3500 ساکنان درگذشت coronavirus مربوط به عوارض دوم-بالاترین مجموع از هر دولت است. شده اند وجود دارد بیش از 75 ، 000 موارد مثبت Covid-19 در نیوجرسی پس از اولین مورد ثبت شده در مارس 4.

نیوجرسی است و هنوز به اوج در Covid-19 بستری شدن در بیمارستان. به تازگی به عنوان آخرین آخر هفته دولت بیمارستان بودند در معرض خطر در حال اجرا از هواکش که پزشکان مجبور به تصمیم گیری است که بیماران را به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی مراقبت است.

حتی پس از, رسانه های محافظه کار میزبان و برخی از رهبران جمهوری خواه را شروع کرده اند به قلم در برابر ادامه تعطیلی در روزهای اخیر با این استدلال که آسیب انجام می شود به اقتصاد اهمیت بیشتری نسبت فشار قرار می گیرد در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من دیگر نمی تواند حمایت فرماندار مورفی شدیدی تعطیل اقدامات” دولت آمریکا به مردم ایران ، مایکل Doherty (R-وارن) گفت InsiderNJ در اوایل این هفته. “او نیاز به متوقف کردن یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد است. او از بین بردن کسب و کارهای کوچک و ارسال میلیون ها نفر از ساکنان نیوجرسی به فقر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>