تظاهرات فلوید پس از مرگ رسیدن به روستایی امریکا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بویزی آیداهو — تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید را گسترش فراتر از مراکز شهری بزرگ به شهرهای کوچک و روستایی در سراسر امریکا است.

در بویزی هزاران نفر از مردم با حضور شب زنده داری مسالمت آمیز در این هفته تجلیل فلوید, سیاه, مینه سوتا, مردی که پس از یک افسر پلیس سفید دوخته گردن خود را برای تقریبا دو ساعت و دیگران که از دست داده و زندگی خود را به پلیس سوء استفاده. تظاهرات بعد از سهشنبه شب زنده داری به طول انجامید تا 2:30 صبح برای سومین روز در یک ردیف.

حوادث در بویس در میان تظاهرات در بیش از 350 نفر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از فلوید مرگ در بسیاری از مناطق شهری مانند نیویورک و لس آنجلس و واشنگتن اما معترضان’ message علیه نژادپرستی پلیس و سوء طنین انداز در شهرهای کوچکتر و روستاها مانند بویز به عنوان رشد جوامع اقلیت شروع به پیدا کردن صدای خود را.

“تاریخ جنبش برای برابری نژادی در روستایی امریکا نادیده گرفته شده است. هنگامی که مردم فکر می کنم از روستایی غرب و به ویژه آنها تمایل به فکر می کنم از سفید جوامع” گفت: استیون Beda یک دانشگاه اورگان استاد که تحقیقات روستایی جنبشهای اعتراضی. “بسیاری از جوامع از رنگ به مدت طولانی و مهم تاریخ در این جوامع روستایی.”

در مدفود و گرنتس پاس — که Beda به عنوان کوچکتر روستایی در اورگن — تظاهرات برگزار شده است برای چند روز با صدها نفر از افراد شرکت کننده. در مدفود پلیس کمک به تغییر مسیر ترافیک برای جلوگیری از درگیری در طول تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.

Beda گفت: تظاهرات در مناطق شناخته شده به عنوان شهری گلدان ذوب نشان می دهد که سابقه طولانی در مبارزه با مردم از رنگ برای کار و حقوق مدنی در شهرهای که در آن اقلیت هستند و گاهی نامرئی اما نیروی حیاتی از زندگی روستایی.

بویز یک شهر 228,000 با یک جمعیت اقلیت از 18 درصد است جدید برای تظاهرات. تظاهرات حمایت از حقوق کودکان از مهاجران مستند نشده بودند برگزار شد در سال 2017 و 2019 و MLK بعد از عظمت راهپیمایی سازماندهی شده توسط دانشگاه ایالتی بویزی دانش آموزان و کارکنان قرعه کشی صدها تظاهرات کننده در هر سال است. اما اندازه و انرژی از جمعیت در مراسم و تظاهرات پس از فلوید مرگ غیر معمول هستند.

“من می دانم که این بار سخت Boise” شهردار لورن مک لین گفت: پیش از شب زنده داری و تظاهرات. “و من می دانم که همه ما در حال صدمه زدن به خصوص اعضای جامعه سیاه و سفید.”

برای پنج شب متوالی, تظاهر کنندگان فریاد “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “جورج فلوید” “Breonna تیلور” و “F—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بودند ملاقات با ضد معترضان که باز انجام شده برگزار شد پرچم و شعار می دادند “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” “آبی زندگی می کند ماده” و “تهمت تهمت تهمت.” روز سه شنبه پلیس ایالت آیداهو و بویزی پلیس ضد شورش همراه با بیش از 50 دیگر مأموران اجرای قانون تشکیل بشر موانع بین گروه. هیچ دستگیری ساخته شد سه شنبه شب.

یک نفر را بازداشت گرفته شد روز دوشنبه و پس از اسرائیلی در نزدیکی اعتراض و بازداشت شده بود روز شنبه در ارتباط با نقاشی دیواری در ساختمان کاپیتول.

اعتراض “صحبت می کند به همبستگی نمایش داده شده در سراسر این کشور در تماس نژادپرستی نظاممند است که شایع شده است برای چندین دهه پس از دهه” تیفانی Loftin مدیر ملی جوانان و کالج تقسیم NAACP گفت: POLITICO. “مهم نیست که چقدر کوچک جامعه که فوق العاده قدرتمند است.”

این سرريز از این جنبش است برجسته در ایالات مانند کالیفرنیا. شهرهای مانند اورکا (جمعیت 27,000) و ویسالیا (جمعیت 133,000) در حال دیدن همان درایو به سازماندهی صدها نفر به عنوان در شهرستانها با میلیون ها نفر.

در ویسالیا محلی گزارش پلیس آبی جیپ حمل پرچم آمریکا و یک تهمت پرچم زده دو معترضان پس از مختصری تنش ارز در چراغ ترمز.

همان فشار به سازماندهی نیز دیده می شود محافظه کار در ایالات مانند داکوتای جنوبی و مونتانا و حتی کوچکتر آیداهو شهرستانها.

Sioux Falls, S. D., جمعیت 181,883 دیدم تظاهرات که جذب بیش از 1000 نفر است. یک حکومت نظامی و اعلام اورژانس برقرار شد پس از برخی از تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند.

این شهر همچنین خانه Smithfield, مواد غذایی, گوشت خوک, کارخانه فرآوری که در آن بسیاری از کارکنان مهاجران. به تازگی این کارخانه شده است مجبور به بستن پس از 725 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus.

تظاهرات بیش از 50 نفر در شن و ماسه نقطه, Idaho Falls, Ketchum و توین فالز گرفته بیش از چهار روز گذشته در محافظه کار دولت است. Ketchum با جمعیت حدود 2000 و دوقلو فالز با 86,000 دیدم تا به صدها نفر از مردم به جمع آوری مارس, جلوگیری از ترافیک و سوگواری فلوید.

به طور مشابه, مونتانا شاهد تظاهرات مسالمتآمیز در پنج شهر با وجود ضد تظاهرات.

“من امیدوارم که این اعتراضات در شهرهای کوچکتر را دید به برخی از چالش ها و بی عدالتی است که جوامع از رنگ در مناطق روستایی صورت” Beda گفت. “من امیدوارم که آن را می شود ما فراتر از این دوگانگی ما قرعه کشی بین شهری و روستایی امریکا هنگامی که ما فکر می کنم در مورد مسابقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>