استان باید با ارائه حمایت عاطفی به دانش آموزان پس از COVID-19: طرفداران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خسته و جدا شده دانش آموزان در حال گذراندن بیش از حد بسیاری از ساعت آنلاین و برخی از آنها شروع به استفاده بیشتر از مواد, اما همه دانش آموزان اضافی نیاز به حمایت عاطفی زمانی که سر کلاس می گوید: یک روانپزشک متخصص در جوانان در سلامت روان.

دکتر شیمی کانگ گفت که در حالی که نوجوانان به طور معمول سوال اقتدار و قانون تکانه برخی از آنها در حال حاضر خود درمانی با مواد و یا نادیده گرفتن فیزیکی فاصله اقدامات به عنوان یک راه برای مقابله با اضطراب ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus: چند استان شروع به آرامی شل مستند محدودیت

“من را تشویق مدارس برای شروع با, اجتماعی, احساسی, برنامه نویسی و بحث در مورد چیزهایی مانند مهارت های مقابله ای درست است که در هفته اول قصد بازگشت به بحث در مورد آنچه که مهارت های مقابله با مردم استفاده می شود در خانه آنها چه می توانید انجام دهید در حال حاضر به عنوان آنها reintegrating” گفت: Kang بالینی دستیار استاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا در بخش روانپزشکی.

او گفت: دانشگاهیان باید به صندلی عقب برای اجازه دادن به دانش آموزان برای بیان افکار خود و احساسات به عنوان بخشی از به اصطلاح اجتماعی و عاطفی یادگیری است که در حال حاضر بخشی از بسیاری از دوره های آموزشی در سراسر کشور به عنوان یک راه برای آموزش دانش آموزان برای مدیریت احساسات خود را یاد بگیرند همدلی و شفقت و برای ایجاد انعطاف پذیری به عنوان بخشی از یک زندگی طولانی و تمرین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این نوع یادگیری است که جدا از ارائه خدمات سلامت روان پشتیبانی ممکن است شامل دانشجويان پاسخ به آنچه اتفاق می افتد در جامعه خود و یا در سراسر جهان و آگاهی از چگونه آنها را در کنار آمدن با شرایط خاص کانگ گفت.

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام $240M برای بهداشت و درمان آنلاین

شیوع کروناویروس: ترودو اعلام $240M برای بهداشت و درمان آنلاین

“اگر چیزی وجود دارد که این بیماری همه گیر نشان داده است که مهارت های زندگی ما را از طریق. این سازگاری این تاب آوری های ارتباطی مهارت های تنظیم هیجانی و مهارت و توانایی حل مشکل و خوش بینی در مواجهه با مشکل است. که در آن ما نیاز به قرار دادن تمرکز ما.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این دیگر به اندازه کافی خوب برای مدارس به جام جم در یک درس اجتماعی عاطفی یادگیری برای دیدار با معیارهای او گفت: مشاوره است که باید آن را گنجانیده شده کلی مهد کودک-به-کلاس 12 برنامه درسی.

کریس Markham, مدیر اجرایی, غیر انتفاعی, Ontario بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت: بخشی از پاسخ به COVID-19 باید شامل یک برنامه برای تمام استان ها برای تقویت اجتماعی و عاطفی یادگیری اجزای خود دوره های آموزشی.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

“گسترده تر مکالمه قبل از COVID شد و هنوز هم در تقویت این برنامه درسی — B. C. s, آلبرتا است, Ontario آنها تمام کردم آن را در جایی گفت:” بسیاری از حوزه های قضایی سراسر کشور است.

“در این نقطه در زمان شاید براق سکه در همه این است که چگونه مهم همه این مهارت ها به کودکان و نوجوانان را قادر می سازد انعطاف پذیر شود و آنها را به رشد گاهی اوقات در شرایطی که به طور کامل خارج از کنترل خود. این باید از خواب بیدار کردن تماس با ما” مرخم گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حال حاضر ما در حال تلاش به منظور تسهیل در گفتگو با استان مورد انجام آن” مرخم گفت انتاریو اضافه کردن او به تازگی در مورد اهمیت دانشجويان رفاه با آموزش و پرورش, وزیر استفان لچه.

شیوع کروناویروس: Ontario ساختمان ‘قوی’ تابستان برنامه یادگیری به عنوان بیماری همه گیر در ادامه می گوید: وزیر آموزش و پرورش

شیوع کروناویروس: Ontario ساختمان ‘قوی’ تابستان برنامه یادگیری به عنوان بیماری همه گیر در ادامه می گوید: وزیر آموزش و پرورش

لچه گفت: در یک صدای جیر جیر در 30 آوریل که او می خواهم صحبت با مرخم در مورد “ما تعهد قوی برای حمایت از سلامت و رفاه هر انتاریو دانشجو از طریق COVID-19.”

انتاریو وزارت آموزش و پرورش گفت: در یک ایمیل آن را شنیده است از پدر و مادر و گروه های مختلف “که به ما گفته اند به اولویت بندی رفاه و سلامت روانی دانش آموزان ما. در همکاری با ما در بخش آموزش و پرورش همکاران ما ادامه خواهد داد به اولویت بندی رفاه و سلامت روان در زمانی که بحث انتقال به مدرسه است.”

شلی مورس رئیس جمهور از کانادا معلمان فدراسیون گفت: معلمان باید آماده برای ارائه “تروما-شیوه های اطلاع” در پاسخ به نیازهای دانش آموزان به ویژه کسانی که ممکن است زندگی در ترس از داشتن شاهد خشونت خانگی و یا تجربه کمبود مواد غذایی در این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: استان کبک و انتاریو حساب برای 92 درصد از coronavirus مرگ و میر در کانادا به عنوان موارد رویکرد 60K

“ما باید مطمئن شوید که زمانی که آنها دوباره ما آماده هستیم برای اطلاعات کسب کردن و مقابله با آن شرایط و نگرانی در مورد محتوای در زمان بعد از” او گفت:. “ما می دانیم که ما در حال رفتن به دانش آموزان با تروما حتی تروما از رفتن به کلاس درس را با تمام ناشناختهها.”

تا کنون تنها کبک اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی مدارس در اواسط ماه مه برای دانش آموزان ابتدایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مورس گفت: آن را سخت بدانید که چگونه کودکان واکنش نشان می دهند به دیدن معلمان در تجهیزات حفاظت شخصی اگر آنها را انتخاب کنید به آن را می پوشند به عنوان به خوبی به عنوان مجاز به دریافت نزدیک به همکلاسی های آنها دیده نمی شود در دو ماه.

“من کمی نگران در مورد کبک,” او گفت:. “من مطمئن هستم که آنها تا به حال زمان مناسب برای که به مدرسه بازگشت.”

شیوع کروناویروس: انتاریو گسترش لیست از کسانی که واجد شرایط اضطراری مراقبت از کودک

شیوع کروناویروس: انتاریو گسترش لیست از کسانی که واجد شرایط اضطراری مراقبت از کودک

وزارت آموزش و پرورش در کبک در بیانیه ای گفت که معلمان خواهد بود هوشیار در حمایت از دانش آموزان که به آن نیاز دارید.

“این افزایش هوشیاری نیز کمک خواهد کرد که شناسایی دانش آموزانی که تجربه تروما و کسانی که به توسعه علائم پس از بازگشت به کلاس” آن را گفت.

بریتیش کلمبیا وزارت گفت: در یک ایمیل که در آن اجتماعی و عاطفی یادگیری برنامه به نام صلاحیتهای هسته مرکزی بنیاد درسی.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>