عمومی, یادبود, پیاده روی برای عدالت’ برگزار می شود برای Regis Korchinski-Paquet

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خانواده و دوستان از Regis Korchinski-Paquet همراه با اعضای جامعه را در مجموعه ای گرد هم می آیند برای به یاد داشته باشید 29 ساله در طول یک یادبود در روز شنبه.

یادبود برنامه ریزی شده است برای شروع در 1 p. m. در خانواده ساختمان آپارتمان در 100 بالا Park Ave. سپس در ساعت 2 بعد از ظهر اولین سالانه Regis Korchinski-Paquet پیاده روی برای عدالت راه خود را از طریق پارک.

“این یک پیاده روی مسالمت آمیز خواستار پاسخگویی از ما تصمیم گیران و بهبود معنی دار به پلیس تعامل با اعضای عمومی در طول یک بحران” یک بیانیه صادر شده توسط وکیل به نمایندگی از Korchinski-Paquet, خانواده, اضافه کردن رویداد “است نه یک اعتراض یا تظاهرات.”

ادامه مطلب: انتاریو پلیس ناظر به دنبال به صحبت می کنند به یکی دیگر شاهد مرگ از Regis Korchinski-Paquet

Korchinski-Paquet درگذشت, on May 27. وکیل Knia سینگ گفت: Korchinski-Paquet, مادر, Claudette Beals-کلیتون بود به نام 911 چون دختر او در پریشانی بیش از یک خانواده درگیری و تماس ساخته شده از “ایمنی” و “نگرانی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سینگ گفت: Korchinski-Paquet مادر و برادر همه ملاقات پلیس در راهرو منتهی به 24-طبقه آپارتمان. او گفت: مادر التماس کرد با ماموران به Korchinski-Paquet به مرکز اعتیاد و سلامت روان (DBSA) برای سلامت روان پشتیبانی می کند. اعضای خانواده گفت: او همچنین با داشتن یک تشنج صرعی.

زمانی که Korchinski-Paquet گفت ماموران او نیاز به استفاده از حمام سینگ گفت: ماموران به دنبال او به داخل آپارتمان و واحد است که هنگامی که برادر او سعی کردم به او متوقف شد. خانواده در این واحد در حالی که Korchinski-Paquet و پلیس در آپارتمان. او بعد از سقوط از بالکن.

هزاران نفر در راهپیمایی پاسخ به Korchinski-Paquet مرگ و همچنین مسائل گسترده تر از ضد و ضد بومی نژاد پرستی.

این حادثه این است که این موضوع در حال انجام پروب توسط انتاریو مستقل پلیس ناظر ویژه تحقیقات واحد (SIU). سینگ گفت ” SIU است که در حال حاضر در مراحل پایانی تحقیقات خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: یک دوم کالبد شکافی است که در حال حاضر در حال انجام در خارج از انتاریو است. Korchinski-Paquet بستگان گفت: آنها می خواهند پاسخ به آنچه آنها باور دارند که کاستی در SIU روند.

ادامه مطلب: وکلای Regis Korchinski-Paquet خانواده می گوید تحقیقات نشان می دهد پتانسیل برای اتهامات

در ضمن سیو گفت: این سخن را به سه Regis Korchinski-Paquet اعضای خانواده در مورد این حادثه و دریافت یک عبارت از یک چهارم. خود محققان نیز در مصاحبه 14 اضافی شاهدان از جمله هفت پلیس.

با این حال این سازمان گفت: از آن آگاه شده دیگر شاهد بود که در آپارتمان را در زمان Korchinski-Paquet مرگ است و در تلاش است به صحبت می کنند به آن شخص است.

SIU گفت: این خواسته خانواده تیم حقوقی است که انجام تحقیقات خود را برای شناسایی هرگونه شهود و ارائه هر گونه اطلاعات در مورد این مورد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

— با فایل های از کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>