ناشر همسر, بازی های برگزار شده نامعلومی نقش Melania Trump

Category: پلیتیکو Comments: No comments

صاحب خروجی اخبار که منتشر شده ستون در مرکز اوکراین رسوایی کمک امن پرداخت نشده از کاخ سفید موقعیت برای یک واقعیت انتشار ندادند به خوانندگان.

جیمی فینکلشتاین ثروتمند Manhattanite که صاحب تپه بود به اندازه کافی درگیر است که او شخصا مورد بحث خود را به ترتیب با کاخ سفید وکلا. او همسر سابق سی ان ان تولید پاملا ناخالص یک دوست دیرین از Melania Trump, و او به طور داوطلبانه برای کمک به بانوی اول جدید پیدا کردن جای پا در شرق بال.

“امیدوارم که ما می توانیم قرارداد به زودی به عنوان پاملا به نظر می رسد به جلو به خدمت [sic] کشور و بانوی اول” فینکلشتاین فرستاده Stefan Passantino کاخ سفید را بالا اخلاق وکیل در آن زمان در 5 جولای 2017.

کاخ سفید هرگز اعلام کرد ناخالص’ استخدام, هر چند او حدود شش ماه مشاوره بانوی اول. ناخالص در درجه اول کار از نیویورک, اما ترتیب تا به حال برخی از مظاهر کاخ سفید اشتغال: او پر امنیت ترخیص پرسشنامه و اعطا شد کاخ سفید در ایمیل و تلفن همراه و دسترسی موقت نشان برای استفاده از زمانی که او در واشنگتن است.

بسیاری از کاخ سفید مستقر شده رئیس جمهور همسر برای نرم کردن او سخت لبه های هر چند Melania Trump, یک ساکت رقم با استانداردهای اخیر برای اولین بار از خانم ها است خودداری از نقش بیشتر جنبه های سیاسی. او اصلی ابتکار است و “بهترین” یک برنامه با هدف کمک به کودکان توسعه عادات سالم است که توسعه از تولید ناخالص’ کار می کنند.

ناخالص’ پرداخت نشده تنظیم شد اعلام نشده در چند ده مقالات تپه منتشر شده در مورد بانوی اول در حالی که خام بود مشاوره او از ماه اوت سال 2017 به فوریه 2018 و نه بیش از یک انتخاب چند تپه کارکنان اطلاع داد که رئیس خود’ بود که در شرق بال مشاور.

تپه را پوشش می دهد واشنگتن و سیاست از جمله مکرر پوشش تهمت و کاخ سفید است. انتشار در اواخر سال گذشته تحمل انتقاد شدید برای یک سری از مقالات تحقیقی در اوکراین توسط نگار جان جزایر که نمیفهمد برجسته در رئیس جمهور حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. یک monthslong داخلی بررسی سلیمان کار به این نتیجه رسیدند او تا به حال موفق به شناسایی “اطلاعات مهم” در مورد منابع و گسله خروجی برای محو کردن خط بین نظر و گزارش خود را در ستون. جزایر ایستاده بود با کار خود را.

زمانی که رسیده از نظر فینکلشتاین مورد مناقشه این ایده است که او را برای کاخ سفید مطرح هر گونه تضاد منافع.

“پاملا افتخار بود برای کمک به بانوی اول خدمت به کشور و ملت است کودکان در این راه است. برای پاملا این نمی شد به سادگی بسیار ارزشمند تلاش کنند. آن را عمیقا معنی دار در سطح شخصی. به عنوان دختر 91 ساله از بازماندگان هولوکاست فرستاده شده به مرگ آشویتس اردوگاه به عنوان یک کودک او احساس کردند که پیوستن به بانوی اول در کمک به کودکان در اینجا و در سراسر جهان بود فوق العاده فروتنی و شخصا با ارزش است.”

ناخالص’ تنظیم شد مدون به عنوان یک “بلاعوض خدمات قرارداد” چند صفحه سند که گذاشته از نظر کار او را برای کاخ سفید است. او همچنین با امضای یک توافقنامه nondisclosure که او مانع از گفتن بسیاری از افراد در مورد موقعیت خود را با توجه به چند نفر آشنا با این وضعیت.

“این تا حدودی مثل این است که یک دولت خاص پاره وقت کارمند, اما نه دقیقا همان” گفت: یک فرد آشنا با آرایش. در آن زمان کاخ سفید کارمندان فکر نمی کنم فینکلشتاین را دخالت مستقیم در کمک به همسر خود را امن کار غیر معمول بود چند تا از آنها را گفت. معلوم نیست اما آیا آنها می دانستند که او متعلق به یک برجسته واشنگتن خروجی اخبار.

آرایش کرده بود با این نسخهها کار برای ماه طول مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار سال در, به کاخ سفید untangled چندین بالقوه لجستیکی و مالی افشای مسائل اطراف ناخالص پتانسیل کار برای شرق بال.

“من باور دارم من به یاد شما حاکی از این است که شما هستند راحت با ‘دوست’ و یا ‘پیمانکار’ گزینه است چرا که نه ممنوع درآمد خود را از خارج درآمد خانواده دارایی افشای, و یا بسیاری از تضاد منافع محدودیت هایی که همراه بودن یک ‘کارمند’ از یک فرم و یا دیگری” Passantino کاخ سفید اخلاق وکیل نوشت ناخالص و فینکلشتاین در 21 ژوئیه 2017.

در ماه اوت سال 2017 ناخالص ترک کرده بود کار خود را در سی ان ان به عنوان یک تهیه کننده برای “CNN امشب با همین لیمو” برای شروع کار خود را با بانوی اول را در آنچه که در نهایت تبدیل شدن به بهترین ابتکار. ناخالص به طور خاص در کار اجتماعی و جنبه های عاطفی از این برنامه که بر رفاه کودکان است.

“او می خواست می شود با Melania بیش از هر چیز در جهان” گفت: یک فرد آشنا با آرایش. “او می خواست به انجام این کار با هم. او می خواست برای ایجاد ابتکار برای کمک به کودکان است.”

دستیاران که کار را برای میشل اوباما به شرق بال دفتر نمی یاد بانوی اول سابق تعامل با دوستان محل کار بدون مزد.

استفانی گریشام که در خدمت به عنوان Melania Trump سخنگوی قبل از تبدیل شدن به کاخ سفید وزیر مطبوعات — و در حال حاضر در شرق بال به عنوان رئیس ستاد — نسبت نامتعارف طبیعت ناخالص’ تعامل به اولین بانوی انضباط مالی — هر چند او همچنین گفت این بود ناخالص انتخاب به قبول پرداخت برای او کار می کنند.

“ما هرگز به نگاه چگونه Mrs. اوباما پرداخت کارکنان خود را بیش از 30 نفر” گریشام گفت. “خانم مغلوب ساختن پیشی جستن می کند همه چیز راه خود را به عنوان توسط اثبات کوچک و موثر تیم او در جای صرفه جویی در مالیات دهندگان صدها هزار نفر از دلار است.”

گریشام اشاره کرد که ناخالص یکی از دو پرداخت نشده مشاوران کاخ سفید را استخدام کرد “به طور موقت به منظور کمک به خانم مغلوب ساختن پیشی جستن در شرق بال راه اندازی شده است.”

“پاملا بود یک دارایی به شرق بال که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای کمک به بانوی اول را در انواع مختلف از مناطق و پرسید: برای هیچ چیز در بازگشت” گریشام اضافه شده است. “برخی از مردم را انتخاب کنید به کار بی سر و صدا و نیازی به توجه و یا به رسمیت شناختن یک صفت است که قابل تحسین است.”

فینکلشتاین که به میدان فرستاد سوالات خود را از طرف مشخص کار خود را برای کاخ سفید است که به عنوان یک “پرداخت نشده پاره وقت داوطلب.”

“او نه یک کارمند; او هرگز حتی شده برای بازپرداخت از بين ببرند; و او بیشتر از او داوطلبانه از نیویورک, نیست, d. C.,” او گفت:.

و فینکلشتاین مورد مناقشه این ایده است که او تا به حال یک تعهد برای عموم فاش ترتیب که او گفته بود با این وجود “به طور گسترده ای شناخته شده … دوستان ما کسانی که در سی ان ان و همچنین به عنوان توسط editor-in-chief و دیگران در تپه.”

“پاملا داوطلب کار تا به حال هیچ تاثیری بر روی تپه پوشش و هر گونه پیشنهاد که آن را یک کهنه فرم تعصب منعکس کننده این دیدگاه است که یک مرد متاهل به خصوص یک زن نباید دنبال کار مهمی چون همسر ناتوان از انجام کار خود را بی جهت و بدون مؤثر بر شوهرش” فینکلشتاین گفت.

باب Cusack, تپه را سردبیر تایید کرد به او گفته شد ناخالص تنظیم توسط فینکلشتاین اما در پاسخ به پیگیری سوال پرسیدن که آیا او اطلاع دیگران در تپه.

هشت فعلی یا سابق هیل خبرنگاران چند تا از آنها کار کرده بود در داستان مربوط به اولین بانوی گفت: آنها تا به حال هیچ اگاهی که صاحب همسر کار برای Melania Trump.

در طول ناخالص’ تصدی در کاخ سفید تپه منتشر حداقل 56 داستان در مورد بانوی اول او از جمله ضد قلدری سخنرانی در سازمان ملل متحد و سفر او به دیترویت مدرسه را به آگاهی به فرزند گنجاندن در ملی پیشگیری از قلدری ماه هیچ یک از آن فاش ناخالص’ کار برای شرق بال و یا ارتباط نزدیک با Melania Trump.

دوستی بین دو امتداد دهه. در سال 2006 یک گزارش در مجله وگ اشاره کرد که کمک ناخالص میزبان خصوصی دوش کودک برای Melania Trump درونی دایره از جمله استفانی وینستون Wolkoff که او نیز مشغول به کار Melania در کاخ سفید و جودیت ناتان جولیانی و سپس به رودی جولیانی.

فینکلشتاین اغلب bragged در مورد این ارتباط به دیگران در تپه گفت: چندین کارمندان سابق. “او شده است صحبت کردن در مورد آن را برای سال. او در مورد آن صحبت کردیم در همه زمان ها. “اوه, خوب, است, بهترین, دوستان, با Melania,'” گفت: یکی از کارکنان سابق.

فینکلشتاین تاکید کرد که این تپه یک حزبی اخبار سازمان و که او تا به حال اهدا به اعضای هر دو حزب سیاسی در گذشته است. اگر هر چیزی آن بالا حجم داستان نشان دهنده تعصب نسبت به ویروسی ترافیک وب سایت به جای هر گونه قابل تشخیص سیاسی شیب. اما حداقل در یک مناسبت کارکنان وجود دارد درک او را به عنوان مشتاق به کاری عشق و نفرت ” به نفع.

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن راه به نامزدی تبدیل شد و تقریبا برخی از تپه کارکنان نگران شد که فینکلشتاین آغاز شده بود affiliating خود را از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن. دو نفر از کارکنان که در کسب و کار جانبی در آن زمان گفت: سیاسی آنها خال خال فینکلشتاین در پیروزی حزب برای مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه کمپین در مارس 26, 2016 در حالی که تماشای کابل, اخبار و C-SPAN فیلم نشان می دهد که او را ایستاده در پشت آن نامزد به عنوان او خطاب به رسانه ها. (Finkelstein نیست این اختلاف.)

یکی از کارکنان سابق به یاد می آورد که در سال 2016 در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه, فینکلشتاین به نام Cusack و ایان سوانسون سردبیر ناراحت که تپه حال اجرا یک مقاله در مورد سخنرانی بانوی اول تا به حال داده شده که بخشی از آن به طور گسترده ای تلقی plagiarized.

پرسید که چه فینکلشتاین نگرانی شد این فرد گفت: “این بحرانی ، او نمی خواست آن را به انتقاد از Melania.” سوانسون بود “ناراحت” و تقریبا ترک بیش از این حادثه این فرد به یاد می آورد. (نه سوانسون و نه فینکلشتاین در پاسخ به سوال در مورد روبرو می شوند.)

هیل در ادامه به انتشار 20 مقاله در مورد Melania Trump کنوانسیون گفتار با عناوین است که تا حد زیادی وقایع کمپین عملیاتی عجله به دفاع از او: “مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه سرزنش کلینتون رسانه ای برای اتهام سرقت ادبی”; “مغلوب ساختن پیشی جستن: رسانه ها زمان بیشتری را صرف تجزیه و تحلیل Melania از FBI صرف کلینتون” و “RNC رسمی ارائه می دهد ‘تسویه حساب کوچک من’ دفاع برای Melania Trump سخنرانی.”

فعلی و سابق هیل خبرنگاران گفت: سیاسی است که تا آنجا که آنها می دانستند هیچ فرایند در محل در آن زمان برای افشای تضاد منافع و نه فینکلشتاین, Cusack یا سوانسون پاسخ وقتی پرسید که آیا چنین روند وجود داشته است. تنها چنین هدایت سیاسی پیدا می آمد در تپه را بررسی سلیمان کار: “آشکار حیاتی برای اعتبار در روزنامه نگاری و خبرنگاران و سردبیران باید به خوانندگان خود را هنگامی که وجود دارد ممکن است تضاد منافع و یا یک ظاهر تضاد منافع.”

ناخالص از نزدیک کار می کرد در شرق بال پروژه با وینستون Wolkoff که قبل از دخالت در رئیس جمهور افتتاح برنامه ریزی شد موضوع مهم گزارش در نیویورک تایمز در ماه فوریه 2018 که خجالت کاخ سفید منجر به پایان کار خود را وجود دارد. در نظر است که جمع آوری شده توسط تپه او بعدها گفت که او تا به حال شده است “را زیر اتوبوس انداخته.”

ناخالص خود ترتیب با کاخ سفید نیز به پایان رسید در اواخر فوریه 2018 اما خروج او بسیار ساکت تر: Melania Trump ارسال هر دو یک ایمیل در فوریه. 20 ضمن تشکر از آنها را برای کار خود را و گفت: دوستی خود را ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>