QAnon بررسی آقای بادام زمینی را وفات

این هفته:

آقای بادام زمینی‘s, راز مرگ مجموعه QAnon جهان شعله ور

جک Burkman کلاهبرداری طرفداران خود را به دنبال در پورنو گی

QAnon آقای بادام زمینی: کشاورزان کشته فانتزی آقای بادام زمینی بادام زمینی در هفته گذشته پیش از سوپر باول مبارزات انتخاباتی آگهی.

در حالی که اعلام شد توسط بسیاری از جهان با سردرگمی و یا bemusement مؤمنان در QAnon تئوری توطئه پیشنهاد چیزی تیره تر: که آقای بادام زمینی را به مرگ شد یک سیگنال از پدوفیلیا-آدم خوار “دولت عمیق.” فقط آنچه که سیگنال بود هر چند یک موضوع بحث داغ.

برای گرفتن: همه این است که به خوبی در QAnon-جهانی که در آن QAnon مروج در حال گفتن طرفداران خود را به نوشیدن آب ژاول برای دفع جدید کروناویروس. دو نفر در حال محاکمه QAnon مربوط به قتل از جمله اتهام قاتل یک Gambino رئیس جرم و جنایت.

بسیاری از حدس و گمان تکیه بر این ایده است که آقای بادام زمینی را وفات داد که کوبه برایانت می میرند در سقوط یک هلیکوپتر یا این که “بادام زمینی” چیزی که بدان معنی است که رئیس جمهور سابق جیمی کارتر به زودی دستگیر می شود توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“چرا کشاورزان نشت خود را superbowl تجاری اوایل چند روز پیش و اعلام آنها کشتن آقای بادام زمینی پرسید:” عمده QAnon پروموتر اردن Sather. “این بود که یک پیام؟”

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از کوبه/بادام زمینی/مرگ اتصالات به اظهارات این خاموش” اشاره کرد QAnon شکل “Carrie4Truth” که افسر پلیس, شوهر پس از عناوین ساخته شده پس از حراست معاون رئیس جمهور مایک پنس در حالی که با پوشیدن یک QAnon پچ.

همه از این می بود بی معنی اینترنت مزخرف اگر رئیس جمهور نبود دعوت از نمایندگان این همان مجنون تئوری توطئه به کاخ سفید و retweeting آنها را ده ها بار.

می خواهم این را در صندوق پستی خود را? ثبت نام در حال حاضر!

محافظه کار فعال کلاهبرداری طرفداران به دنبال هرزه عکس: بیچاره محافظه کارانه عمل جک Burkman رهبری به کاپیتول هیل روز چهارشنبه امیدوار به آزادی به خطر انداختن عکس از Rep. آدام شیف (D-CA) در خارج از مجلس سنا اتاق در طول استیضاح محاکمه.

این شیف تصاویر که Burkman وعده داده شده خواهد بود فوق العاده متهم را فقط برای پنج دقیقه.

طرفداران تهمت آب گرفتگی به Burkman توییتر حساب آوردن او بیش از 7000 پیروان در روز چهارشنبه. او آنها را فریب به دنبال گی.

Burkman و خود را در حال اجرا دوستان 22 ساله blunderkind یعقوب Wohlرا دیده اند ، Wohl مواجه است دو نفر به اتهام جنایت در کالیفرنیا و ضبط عجیب و غریب, فیلم های فن برای $20 در Cameo. این دو را به آتش کشیدند آخرین بازمانده از شهرت خود را در پاییز گذشته در یک سری از عجیب و غریب هفتگی جنسیت جعل کنفرانس های مطبوعاتی که تبدیل به تکیه بر فریب بی خبر شاکیان به فکر آنها فیلمبرداری سنبله تلویزیون نشان می دهد.

تمام کسانی که antics بیگانه اند فقط در مورد هر برجسته متحد Burkman و Wohl باید در سمت راست. اما وعده خود را برای انتشار تصاویر متهم از شیف revved مردمی توطئه-نظریه پایه توسعه داده است یک نوع wacko West Coast Pizzagate نظریه که شیف درگیر شد در برخی از اعمال کثیف در هتل استاندارد در لس آنجلس. پیروان این ایده شامل رابرت هایداز مغلوب ساختن پیشی جستن دهنده بود که به تازگی دخیل در پیام های متنی در مورد surveilling سفیر ماری Yovanovitch.

Burkman طرح آغاز شده و در زمستان سال گذشته زمانی که روزانه وحش و حداقل یک خروجی دیگر دریافت رمز و راز “dossier” در شیف که ظاهرا تا به حال کشف شده است در یک حمام در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل—و یا به عنوان جعلی فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه که آن را فرستاده بعد colorfully آن را توصیف کرد به من “در کنار shitter.” کل طرح مخزن از یک Wohl / Burkman عملیات شامل بدیهی است که فتوشاپیه تصویر شیف با اد باکدموکراتیک دهنده رو به اتهامات بیش از این مصرف بیش از حد مرگ دو مرد جوان در خانه اش.

بعد از اولین تلاش برای به دست آوردن هر داوطلبان مایل به شستن خود ساختگی, عکس Burkman پس از آن سعی کردم به فشار RedState—وبلاگ محافظه کار که انتشار عکس های برهنه از سابق تشکر. کتی هیل (D-CA)—به انتشار تصاویر توسط تویت که وبلاگ آنها را به حال. RedState خار حدس و گمان و گفت آن را نمی کند در واقع هر گونه عکس.

پس از شکست به شستن عکس ها از طریق هر بیشتر احترام خروجی Burkman تصمیم به انتشار آنها خود را روز شنبه. هنگامی که تصاویر بیرون آمد هر چند آنها تبدیل به فقط سه تار تصاویر مستهجن—بیش از حد هرزه به توصیف در اینجا—این برنامه شامل به طور کامل غیر قابل تشخیص میانه-سن سفید مرد درگیر در های مختلف, گی عمل می کند.

تصاویر نیز می تواند توان به راحتی بر روی یک معکوس جستجوی تصویر گوگل به عنوان generic پورنو عکس, به این معنی که Burkman تا به حال فقط کشیده آنها را از اینترنت می باشد. Burkman را تازه کشف شده طرفداران fumed شکایت که او فریب او را به دنبال در تار انجمن. بسیاری از آنها ادعا کرد که Burkman بود خود را یک “دولت عمیق” دارایی قصد muddying آب در شیف طرف.

بنابراین یکی دیگر از از دست دادن Burkman و Wohl. اما این سوال باقی می ماند: چرا آنها را متعهد به روشنایی و شهرت خود را در آتش بدیهی است که در چنین جعلی راه? ارسال یک ایمیل به من اگر شما هر گونه ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر