قطر ترس رکود ساخت جام جهانی سفر سخت تر به پرداخت هزینه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سازمان دهندگان جام جهانی در قطر نگران هستند که طرفداران زیادی نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه رفت و آمد به مسابقات در سال 2022 اگر coronavirus همه گیر باعث رکود اقتصادی جهانی است.

بسیاری از کشورها در سراسر جهان در حال انتظار به رنج می برند از لحاظ تاریخی رکود عمیق به عنوان یک نتیجه از ویروس و مرتبط با مستند محدودیت.

رویدادهای ورزشی نیز به تعویق افتاد از جمله فوتبال قهرمانی اروپا بود که با توجه به شروع ماه آینده اما منتقل شده است تا 2021.

قطر هنوز هم امیدوار شش نفر از آن هشت استادیوم تکمیل خواهد شد در پایان این سال با وجود COVID-19 اختلال. جام جهانی برنامه ریزی شده است برای پخش در ماه نوامبر-دسامبر 2022 — به جای معمول خود ژوئن-ژوئیه حافظه — فراهم می کند که زمان بیشتری برای از سرگیری مسافرت های بین المللی.

“توسط 2022 من خوشبین هستم که ما را در غلبه بر این بیماری همه گیر به عنوان یک انسان نژاد جمعی” جام جهانی کمیته برگزاری دبیرکل حسن Thawadi گفت. “این خواهد بود که یکی از اوایل فرصت برای همه ما به جشن می گیرند با هم به تعامل با هم و گرد هم آوردن مردم.”

قطر امیدوار است در جام جهانی خواهد بود مقرون به صرفه برای طرفداران اما کوچک گاز غنی کشور بوده و تحت تاثیر فعالیت های اقتصادی تعطیل در بسیاری از کشورها است. متعلق به دولت قطر ایرویز جام جهانی حمایت کرده است گفت: آن را قطع مشاغل به عنوان جهانی صنعت حمل و نقل هوایی شده است تا حد زیادی مبتنی است.

“همیشه وجود دارد نگرانی در مورد اقتصاد جهانی و توانایی طرفداران قادر به پرداخت هزینه سفر و هزینه های آینده و شرکت ها و, جشن جام جهانی” آل Thawadi گفت: در رهبران در جریان زندگی.

“ما هنوز متعهد به تضمین این که ما ایجاد تعادل بین مقرون به صرفه جام جهانی … و محدوده قیمت است که مقرون به صرفه برای طرفداران و محدوده قیمت است که قابل اجرا و کاربردی برای صنعت برای ارائه دهندگان خدمات برای زنجیره تامین است که مسئول تحویل جام جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>