کبک مرد به دنبال کلاس اقدام علیه Facebook به عنوان آنلاین سوء رفتار جنسی اتهامات چرخش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک مرد است که به دنبال مجوز برای راه اندازی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه Facebook در پی اخیر موجی از اتهامات سوء رفتار جنسی در کبک در شبکه های اجتماعی.

درخواست برای اجازه یک کلاس اقدام واصل شد روز سه شنبه در دادگاه عالی کبک در مونترال.

متقاضی تنها با شناسایی حروف C. D. او ادعا می کند به یک نام رایج در کبک است که آن را غیر ممکن است به می دانم که اگر او هدف از آنلاین نماید. جزئیات و یا زمینه های مرتبط با نام.

این نرم افزار برای کلاس اقدام که به دست آمده توسط the Canadian Press, متحده, مرد می خواهد به فایل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از همه مردم که شهرت شده اند گفته می شود آسیب دیده و به عنوان یک نتیجه از انجمن نام خود را و یا اطلاعات است که اجازه می دهد آنها را به طور مشخص با اظهارات توهین آمیز در شبکه های رسانه های اجتماعی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: موج آنلاین ناشناس تجاوز جنسی اتهامات رو به رشد در کبک

در این برنامه او به نقل از “می گویند نام او” و “قربانیان صدای” صفحه و هر صفحه دیگر در رسانه های اجتماعی پلت فرم است که اجازه می دهد تا کاربران ناشناس ارسال اتهام آزار یا تجاوز جنسی.

C. D. می گوید: او را دیدم و نام خود را بر روی “می گویند نام خود را به” صفحه را در Facebook.

او خواسته Facebook به حذف پست اما هیچ چیز انجام شده است و در عین حال با توجه به C. D.

در بیانیه صادر شده توسط شرکت حقوقی است که منجر به اقدام Calex قانونی آن مشخص شده است که “بحث اساسی این پتانسیل کلاس عمل به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای محکوم کردن قربانیان تجاوز جنسی و فسخ هائی که در چارچوب مقررات فعلی از قانون است.”

Alessandra اسپوزیتو Chartrand گفت: بحث قبل از دادگاه نیست به سوال چنین فسخ بلکه برای تعیین چه Facebook مسئولیت است که توهین آمیز و اتهامات ساخته شده ناشناس.

نرم افزار انتقاد Facebook برای داشتن عمل کرده و برای متوقف کردن این نشریات و مدعی رسانه های اجتماعی غول بود بنابراین غفلت و مودبانه مسئول است.

قربانیان سوء استفاده جنسی در کبک صحبت می کنند در رسانه های اجتماعی

قربانیان سوء استفاده جنسی در کبک صحبت می کنند در رسانه های اجتماعی

با فایل های از اخبار جهانی’ Kalina Laframboise

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>