کبک manhunt تشدید جستجو برای پدر وارد روز 10

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

خسته جستجوی پدر دو دختر که مرده پیدا شد و در یک منطقه پوشیده شده از درخت در جنوب غربی شهر کبک است که به شدت به آن وارد دهمین روز.

کبک استانی می گویند پلیس به تعقیب و مارتین Carpentier در St-Apollinaire منطقه شامل تیم از ماموران در پا کمک سگ گرداننده ATVs و حیات وحش, گروه افسران.

ادامه مطلب: کبک manhunt تشدید به عنوان پلیس جستجو کابین برای پدر از دست رفته

گروهبان. هلنه Nepton گفت: جستجو تشدید کرده است پس از پلیس گزارش داد روز شنبه که Carpentier تا به حال گفته مورد سرقت از یک تریلر در داخل منطقه جستجو.

پلیس بر این باورند که 44 ساله مشکوک ممکن است از جان گذشته برای پیدا کردن مواد او باید برای زنده ماندن در جنگل و از آنها درخواست کابین و outbuilding به صاحبان آنها تماس بگیرید بلافاصله اگر آنها متوجه هر گونه فعالیت غیر معمول در اطراف خواص خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Carpentier دو دختر نورا و رومی Carpentier سن 11 و 6 مرده یافت شد شنبه گذشته پس از یک Amber Alert.

کبک پلیس بر این باورند مارتین Carpentier هنوز زنده است

کبک پلیس بر این باورند مارتین Carpentier هنوز زنده است

مراسم تشییع جنازه خود را برای برنامه ریزی دوشنبه در Levis جنوب شهر کبک.

پلیس گفته اند که آنها بر این باورند که دختران و پدر خود بودند جدی در یک تصادف ماشین در بزرگراه 20 در سنت-Apollinaire جولای 8, اما هیچ کس در غرق خودرو در هنگام ماموران وارد در صحنه است.

کالبد شکافی انجام شده بر روی دختران اما پلیس گفت که آنها نمی خواهد فاش کردن علت مرگ تا Carpentier یافت.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>