کبک اجازه خواهد داد که بدون تماس ورزشی مانند تنیس و گلف به سر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کبک به زودی به مردم اجازه می دهد برای از سرگیری بازی برخی از غیر-تماس با ورزشی مانند تنیس, گلف, دوچرخه سواری, میدانی, ماهیگیری و قایقرانی است.

از سرگیری فعالیت های آن خواهد بود مرحله به مرحله در آغاز مارس 20 ایزابل Charest, Quebec را junior وزیر آموزش و پرورش گفت: چهارشنبه.

این استان را معیار اصلی برای اجازه دادن به یک ورزش یا فعالیت است که آیا یا نه فیزیکی فاصله ممکن است.

اگر مردم نمی توانند اقامت دو متر از هم جدا در حالی که ورزش نمی خواهد اجازه داده می شود در هر زمان به زودی Charest گفت: “این استانداردها و قوانین است که بهداشت عمومی راحت با شد.”

غواصی و اسب سواری, کوهنوردی, فرد, ورزش های آبی, ورزش اسکیت بورد و در خط اسکیت نیز در لیست مجاز فعالیت است. اکثر تیم های ورزشی مانند هاکی و فوتبال اجازه داده نخواهد شد در حال حاضر.

تغییرات اعمال می شود به تمام کبک از جمله بیشتر مونترال منطقه اگر چه هر کس باید همچنان به احترام بهداشت دستورالعمل های در حالی که بازی و مردم خواهد بود انتظار می رود به ماندن در منطقه خود به جای سفر به سایر نقاط استان است.

Charest گفت که او می داند که مردم را از دست تیم های ورزشی و استان است که به دنبال راه هایی برای اجازه می دهد نسخه های اصلاح شده از این فعالیت ها در حالی که به تدریج گسترش لیست مجاز ورزشی.

ممکن است ممکن است برای برخی از تیم ها به رزومه فرد آموزش رژیم او گفت: اما بسیاری از مسابقات تیم غیر ممکن است در حال حاضر است و به هیچ وجه به مخاطبان از حقه.

کبک junior وزیر آموزش و پرورش ایزابل Charest, اعلام بازگشایی خاص ورزشی در کنار دکتر ریچارد Massé, یک استانی ارشد بهداشت عمومی مشاور. (ژاک Boissinot/کانادا مطبوعات)

“ما به دنبال جایگزین — راه های مختلف انجام کارها گفت:” دکتر ریچارد Massé, یک استانی ارشد بهداشت عمومی مشاور.

او گفت: ورزش و فعالیت هستند “بسیار مهم برای سلامت مردم خود سلامت روحی و روانی و همچنین سلامت جسمی” است و به همین دلیل این استان به دنبال نزدیک در هر یک از فعالیت برای تعیین اگر آنها را می توان مجاز و چه اقدامات بهداشتی باید در محل برای آنها اتفاق می افتد با خیال راحت.

“هدف باقی می ماند که همه Quebecers باید امن باقی می ماند” گفت: Charest. “خطرات که می دانیم در حال پایین تر هنگامی که ما تمرین ورزشی خارج است.”

استخر, شاید. تنیس, تک آهنگ تنها

Charest گفت: این استان است که با همکاری نزدیک با سازمان های ورزشی ، شهرداری و مقامات بهداشت عمومی برای تعیین فعالیت هایی که اجازه خواهد داشت به عنوان تابستان پیشرفت می کند.

برخی بدون تماس, تیم, ورزش, بازی بیس بال در نهایت ممکن است اجازه داده شود با محدودیت های خاص, او گفت:.

استخرهای روباز در نهایت ممکن است باز Massé گفت: به عنوان کلر زنی آب جان coronavirus. با این حال حفظ فاصله فیزیکی در استخر یک چالش باقی مانده است به ویژه در استخرهای سرپوشیده.

فصل هاکی اجازه داده شد برای از سرگیری گفت: کبک junior وزیر آموزش و پرورش ایزابل Charest — مگر اینکه بازیکنان می مودبانه تصویب جن در اطراف پیست در حالی که ماندن دو متر از هم جدا او شوخی. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

قوانین برای هر یک اجازه فعالیت در دسترس خواهد بود در راهنمای منتشر شده توسط استان. برای مثال دونفره تنیس اجازه داده شد اما گروه چهار می توانید بازی گلف با هم.

Charest تشویق Quebecers سعی کنید یک فعالیت جدید در تابستان امسال اگر مورد علاقه خود را مجاز نمی باشد.
 

تغییرات در قوانین گلف

پس از دوره های گلف در نهایت آیا باز سفر به این دوره متفاوت خواهد بود به عنوان وجود خواهد داشت بدون گرفتن یک آبجو در یک نوار و یا نشستن برای یک پست-بازی غذا.

هفته گذشته کبک گلف انجمن در رابطه با صنعت شرکای یک سند ارائه شده به مقامات دولتی ترسیم چه روش های ایمنی آنها می خواهم پیاده سازی اگر آنها مجاز به بازگشایی شده است.

نشانه تشریح دستورالعمل در قرار دادن رنگ سبز در یک دوره در انگلستان که در آن گلف بازان شده اند مجاز به ادامه بازی. (Glyn کرک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

این مقررات که شبیه به آنچه در دیگر استان ها در حال حاضر استفاده عبارتند از گلف بازان صبر در اتومبیل های خود را تا چند دقیقه قبل از آنها شروع کردن و منع دست زدن به میله پرچم یا جام حذفی.

همچنین دو گلف بازان اجازه خواهد داشت در یک سبد خرید تنها در صورتی آنها را به اشتراک همان آدرس یا اگر سبد یک مانع فیزیکی بین دو صندلی.

Massé گفت: مردم باید اقامت در منطقه خود را دارند. Montrealers برای مثال باید تنها به بازی گلف در یک دوره در این جزیره به جای رفتن به Bromont یا بزرگتر دیگر دوره های خارج از شهر است.

گلف باز در جای دیگر

استان های دیگر در حال حاضر مجاز زمین های گلف به بازگشایی شده است.

گلف بازان آغاز شده teeing در نیوبرانزویک در آوریل 25 و پارک ها و سواحل نیز باز در این استان است.

اما متاسفانه برای گلف و ساحل عاشقان در بقیه کانادا نیوبرانزویک برنامه های خود را به نگه دارید استانی مرزهای بسته برای کل تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>