کبک کریم Mané هدف به حک کردن یک مسیر مستقیم از Vanier کالج به NBA

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

وجود ندارد راهکار برای چه Karim Mané در تلاش است برای به انجام رساندن.

19 ساله از Saint-Hubert, حومه در مونترال ساحل جنوبی اعلام کرد خود را واجد شرایط برای سال 2020 NBA پیش نویس هفته گذشته است.

البته ساخت آن را به NBA است که هدف بسیاری از مردان جوان به سن و سال اما آنچه باعث می شود او منحصر به فرد است که او در تلاش برای پرش به طور مستقیم به خارج از کبک وارد کالج سیستم CEGEP.

“اگر شما برای آن آسمان محدود,” Mané گفت.

هیچ کس تا به حال ساخته شده جهش از CEGEP به طور مستقیم به جهان بهترین لیگ.

در واقع این یک راه خیلی بعید است که تعداد کمی از بازیکنان جوان چوب در اطراف کبک حتی آن را تلاش.

“اکثر بازیکنان توپ از کبک معمولا ترک آنها رفتن به آمریکا و یا آنها را به انتاریو برای رفتن به دبستان مدرسه. اما با ماندن در اینجا من یک نقطه که شما لازم نیست که به ترک. شما می توانید به CEGEP و اگر شما متمرکز و با استعداد, شما می توانید که در آن شما می خواهید” Mané گفت.

Mané به تازگی به اتمام بازی خود را حرفه ای با Vanier کالج, یوزپلنگ — مدرسه ای که به دست آورده شهرت در استان به عنوان یک سکوی پرشی به دسته یک بسکتبال NCAA برنامه های.

یوزپلنگ’ دیرین سر مربی اندرو Hertzog می گوید Mané طرح به کرک به NBA بلند پروازانه است اما تصدیق میکند که در 42 سال کار مربیگری او به ندرت در سراسر استعداد مانند Mané.

“کریم ویژه مورد” Hertzog گفت. “من نمی دانم اگر من تا کنون دیده ام یک بازیکن با شیب توسعه منحنی. راه او فقط در زمان خاموش و چگونه او بهتر است نه تنها ادای احترام به خود را باور نکردنی اخلاق کار بلکه هوش خود و عزم و اراده به انجام هر کاری که او باید برای به دست آوردن بهتر است.”

FIBA U19 جام جهانی یک نقطه عطف

این در حالی بود Mané بود مناسب برای تیم کانادا در بسکتبال U19 جام جهانی در یونان تابستان گذشته که او به عنوان یک عملی NBA چشم انداز.

“او را به حاشیه و به پایان رسید. او dunked آن بر مردم گفت:” دیوید DeAverio بود که دستیار مربی برای کانادا U19 تیم.

“هنگامی که NBA پیشاهنگی دیدن کریم آنها را ببینید یک 6-4 گارد نقطه که می توانید به لبه حمله و لبه. او ورزشی است. او rebounder خوب برای اندازه او نیز هست و بنابراین من فکر می کنم او چک کردن مقدار زیادی از جعبه.”

توسط حکومت NBA پیشاهنگی بودند مجاز به صحبت می کنند به Mané به طور مستقیم در حالی که او در حال بازی برای کانادا در مسابقات قهرمانی جهان اما کلمه علاقه خود را به او پشت کردم به از طریق یک خبرنگار.

کریم Mané و تیم کانادا به پایان رسید در 8 محل در FIBA U19 جام جهانی 2019. در این مسابقات که در NBA پیشاهنگی شروع به نشان دادن علاقه به Mané. (FIBA)

“من تا به حال مصاحبه با یک پسر از ESPN و او به من گفت من پیش نویس واجد شرایط و مردم به دنبال من” Mané گفت. “من مانند کشیدن!”

“خوشبختانه من تا به حال برخی از بازی های بزرگ و پس از آن همه چیز شروع به اتفاق می افتد.”

Hertzog گفت: چهار NBA پیشاهنگی آمد به باز کردن بازی از یوزپلنگ’ فصل سال گذشته در Jean-de-Brébeuf دانشگاه, برای دیدن Mané بازی. سپس بعد از آن در پاییز زمانی که تیم ساخته شده راه خود را به مسابقات در ایالات متحده آمریکا پیشاهنگی از 16 های مختلف NBA تیم آمد به Mané یک نگاه.

“او احتمالا بیشتر-استخدام بازیکن در تاریخ کبک” Hertzog گفت.

علاوه بر این علاقه از تیم های حرفه ای, گپ مدارس را نگه داشته و یک چشم نزدیک بر روی Mané. Marquette, Michigan State DuPaul و ممفیس در میان دانشگاه های آمریکا که در استخدام او را به شدت, فقط به نام چند.

سنگال بچه رو دیر شروع در بسکتبال

Mané خانواده به کانادا مهاجرت کرده از سنگال هنگامی که او هفت. او می گوید به عنوان یک پسر جوان او در آرزوی تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای فوتبال و به یاد داشته باشید حتی دست زدن به یک توپ بسکتبال بود تا زمانی که او یک دانش آموز در د’ایبرویل مدرسه ابتدایی.

“من به مدرسه جدید — همه در حال بازی بسکتبال در استراحت پس من یه جورایی مجبور به بازی بسکتبال” او به یاد می آورد.

آن را در زمان تا زمانی که او 16 ساله بود به گرفتن جدی در مورد ورزش. دل شکستگی از دست دادن قهرمانی نهایی در حالی که بازی با لوسین-Pagé دبیرستان بود کاتالیزور.

“ما از دست رفته در فینال. آن را واقعا به من صدمه دیده است و این جایی که من متوجه شدم که من واقعا مراقبت. این جایی که من روشن. گفتم OK از آن زمان به طور جدی از این ” — و از آن نقطه بر آن بوده است که تمرکز اصلی بر پایان من.”

مربی اندرو Hertzog led کریم Mané و Vanier کالج یوزپلنگ به یک استانی مسابقات قهرمانی پیروزی در 8 مارس سال 2020 است. اگر پیش نویس, Mané خواهد بود که برای اولین بار به جهش از CEGEP به NBA. (Vanier دو و میدانی)

پس از آن Mané مربیان می گویند درایو خود را و تعهد به اکسل هر دو در دادگاه و در کلاس درس شده است و هیچ چیز استثنایی است.

“فارسی است Karim سوم زبان او هرگز به مدرسه رفت و در زبان انگلیسی قبل از Vanier و او نزدیک به آیوی لیگ نمرات مدرسه” گفت: Hertzog. “او کامل بسته است.”

“او مانند یک اسفنج. او می خواهد کسب اطلاعات بیشتر و می خواهد اطلاعات را به نگه داشتن به آینده بنابراین او فقط می توانید نگه دارید بهتر” DeAverio گفت.

Mané می گوید آن را پدر و مادر خود را که به او آموخت که اخلاق کار خود را و او معتقد است همه این بر می گردد به ریشه های خود را در سنگال.

زمانی که او 15 او در سفر بازگشت به پدر و مادر خود را در خانه برای اولین بار پس از مهاجرت به کانادا. سفر در سمت چپ یک اثر بزرگ او.

“بیش از وجود دارد, آن را واقعا رقابتی,” او گفت:.”بدون توجه به آنچه شما انجام دهید رفتن به مدرسه یا بازی فوتبال یا کاراته کار و یا هر چیز — همه چیز شما را انجام دهد, شما باید به بهترین از آنجا که هر کس می خواهد بهترین باشد.”

نگه داشتن تمام گزینه های باز

در حالی که ساخت آن را به NBA از طریق پیش نویس در سال جاری است که اولویت شماره یک Mané نمی خواهید برای دریافت تونل چشم انداز.

بازی در NCAA برای یک سال یا بیشتر است که چیزی او را با توجه به. اگر او می رود که در مسیر او می گوید: او را علاقه مند به تحصیل در رشته امور مالی.

فراتر از کالج Mané می گوید بازی های حرفه ای در اروپا است یکی دیگر از گزینه برای فصل آینده است.

پدر و عمویش موریس Ndour در حال کمک به او حرکت روند. Ndour بازی 32 بازی در NBA با نیویورک نیکز و در حال حاضر بازی های حرفه ای در والنسیا, اسپانیا.

نیویورک نیکز به جلو موریس دالی Ndour شماره 2 می رود به سبد خرید گذشته بوستون سلتیکز مرکز تایلر Zeller در طول نیمه اول یک پیش فصل بسکتبال NBA بازی در سال 2016. Ndour است Mané عمو و مشاور. (مریم Altaffer/آسوشیتد پرس)

“در حال حاضر من فقط می خواهم به نگه داشتن تمام گزینه های من باز است و من احساس می کنم در حال حاضر مثل من نیاز به یک عامل چون من عموی من — او اصلی من مشاور در این فرایند پس من خوب است که گفت:” Mané.

شیوع COVID-19 ساخته شده است آن را دشوار برای Mané به ویترین خود را به آینده نگر خواستگاران چرا که همه در شخص تمرینات در انتظار هستند. علاوه بر این او از دست رفته را در رقابت در نایک Hoops اجلاس — نخبگان ویترین بازی — به دلیل آن لغو شد.

او همچنان امیدوار است که کسی به نام او تماس بگیرید را انتخاب کنید و او اگر NBA پیش نویس پیش می رود به عنوان برنامه ریزی شده در ژوئن 25. اما حتی اگر او نمی شنیدن نام او, او را مصمم به پیدا کردن راه خود را به NBA یک راه یا دیگری و تبدیل شدن به یک مثال برای دیگر بازیکنان جوان در کبک.

“من هرگز به کسی که من می توانم نگاه کردن به آن رفت و این مسیر است. بنابراین من خوشحالم که من آن را انجام می دهند و من سپاسگزار برای این فرصت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>