ملکه بشقاب اسب مسابقه به تعویق افتاد بیش از coronavirus نگرانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

$1-million ملکه ورق شمال امریکا است قدیمی ترین به طور مداوم اجرا اسب مسابقه و جیم لاوسون است که قصد نگه داشتن آن است که راه.

این Woodbine, سرگرمی, مدیر عامل شرکت اعلام کرد چهار شنبه 2020 ملکه پلیت شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. لاوسون نمی حدس می زنم زمانی که مسابقه اجرا خواهد شد اما گفت: اگر یک کارت در این فصل در Woodbine مسیر مسابقه را شامل کانادا محبوب ترین و معتبر رویداد.

“ارائه شده است زنده مسابقه در Woodbine این سال ملکه بشقاب را 100 درصد اجرا می شود,” لاوسون گفت. “حتی اگر آن را بدون تماشاگران ما را اجرا خواهد کرد در این مسابقه است.

“ما یک سرگرمی ملک است که می توانید در ادامه به موضوع سلامت و رفاه و دستورالعمل های ایمنی — اگر این استان می شود و جلوتر از منحنی قابل ملاحظه ای وجود دارد و نور در انتهای تونل بدون تماشاگر به منظور کمک به مردم اسب. من درک می کنم بهتر از هر کسی است که سلامت و ایمنی و رفاهی بسیار مهم هستند اما در زمان مناسب ما آماده برای اجرای بدون تماشاگر برای کمک به [اسب] مردم به عنوان طولانی به عنوان هر کس امن است. من امیدوارم که هر کس خواهد که درک و دلایل که چرا ما می خواهم آن را انجام دهد.”

NBA, NHL, لیگ برتر فوتبال و لیگ اصلی بیس بال در میان ورزشی در آمریکای شمالی به یا متوقف یا به تعویق افتاد شروع فصل خود را با توجه به این رمان شیوع کروناویروس. و در ماه گذشته Woodbine سرگرمی به طور نامحدود به تعویق افتاد برنامه ریزی شده در مارس 18 شروع به 2020 با تجربه فصل است.

به عنوان یک نتیجه, سازمان متوقف گرفتن تعهدات مالی برای ورق با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

“این یک سه ساله مسابقه برای کانادا-breds و به طوری که آن را جدا از دیگر پتانسیل نژادها و زمان” لاوسون گفت. “به این دلیل که سه ساله در کانادا-breds بسیاری از آنها وابسته دبستان نژادها در Woodbine.

“بسیاری از آنها محلی بیشتر اسب که نیست لزوما شده است آموزش در فلوریدا یا لوئیزیانا و ما باید به همه فرصت کافی برای آموزش و اجرای مناسب تعداد آمادگی مسابقات برای ملکه بشقاب. من نمی خواهم به مغرور و سعی کنید برای میخکوب کردن محکم کردن تاریخ است. آنچه که ما می گویند این است که [صفحه] به تعویق خواهد افتاد و مهمتر از همه توجه به دولت و دستورالعمل های بهداشتی اما پس از آن هنگامی که ما می توانید شروع به برنامه ریزی خواهیم مطمئن شوید که ما را در سطح مناسبی از آمادگی مسابقات اسب برای دریافت آماده شده است.”

آن را دشوار شده است به این سال برای مسابقه اسب. در مارس 19, Woodbine سرگرمی نیز به حالت تعلیق در مهار مسابقه در Woodbine Mohawk پارک به طور نامحدود.

عمده تاثیر اقتصادی

مسابقه تا به حال ادامه دارد و در طول رمان شیوع کروناویروس قبل از اینکه به نام خاموش.

“تاثیر اقتصادی از این صنعت بزرگ است” لاوسون گفت. “من خیلی راحت گفت ما Woodbine, سرگرمی, به طور مستقیم یا غیر مستقیم تاثیر 10,000 تا 15,000 شغل.

“این شده است خیلی موثر بر من شخصا, من در حال حاضر دقیقا چه دشوار است این است که برای مردم اسب و این هر دو نژاد. چه چیزی باعث این واقعا سخت است که اگر ما نمی تواند برخی فعالیت های اقتصادی رفتن, در پایان روز واقعی وجود دارد خطر آسیب به اسب و دام است. این یک چیز وحشتناک به تامل.”

Woodbine, سرگرمی, گفت: افرادی که بلیط خریداری شده به صفحه می توانید آنها را نگه دارید و یا دریافت هزینه کامل — از جمله هزینه — بین در حال حاضر و تاریخ جدید برای مسابقه از طریق Ticketmaster.ca. این سازمان نیز با ارائه اطلاعات و به روز رسانی در مورد مسابقه آنلاین (QueensPlate.com).

بعد شروع برای صفحه خواهد شد به احتمال زیاد نیز در نتیجه دو نفر دیگر تاج سه گانه مسابقات — the $400,000 شاهزاده ولز سهام (21 ژوئیه در فورت ایری) و $400,000 پرورش دهندگان سهام’ (Aug. 15 در Woodbine) — هر دو در حال تحت فشار قرار دادند. همان است که انتظار می رود برای Ricoh Woodbine مایل (Sept. 19) و Pattison بین المللی کانادا (Oct. 18) دو $1 میلیون چمن مسابقه است.

“من می توانم بگویم ما قطعا اجرا پرورش دهندگان سهام و بعدا” لاوسون گفت.

آمریکایی تاج سه گانه نیز به عقب رانده شروع آن است. کنتاکی دربی میله میله برای مه 2 در حال حاضر به هفت. 5.

تاریخ برگزاری

به تعویق افتادن این صفحه قرار داده کهنه مربی راجر Attfield تاریخی, تعقیب و گریز در خود نگه دارد. کانادا اسب مسابقه Hall of Famer باقی مانده است با اواخر هری Giddings جونیور برای بسیاری از بشقاب برنده های تهویه در هشت.

Attfield, 80 — هفت بار کانادا مسابقه برترین مربی — همچنین دارای تفاوت بودن یک عضو از آمریکا مسابقه سالن از شهرت.

ملکه الیزابت دوم است که حامی بشقاب و آخرین حضور در این مسابقه در سال 2010. ملکه بشقاب خود قدمت آن به سال 1860.

ملکه ورق است همچنین افتتاح جواهر کانادا تاج سه گانه است اما خیلی بیشتر از فقط یک اسب مسابقه. Woodbine مراحل جشنواره در سراسر این رویداد که شامل کنسرت در فضای باز و انواع کارکردهای اجتماعی.

“این یک جشنواره و من با افتخار می گویند آن را تا حد زیادی تبدیل شدن به یک رویداد در همه تقویم های اجتماعی در این کشور راه ما شد و ساختمان آن” لاوسون گفت. “امید ما این است که بعدا در این سال و من نمی دانم که خواهد شد که ما هنوز هم برخی از مرتب کردن بر اساس از جشنواره فضای اطراف صفحه.

“اما این راه خیلی زود به پروژه است.”

مسابقه 1 ¼ مایل رویداد اجرا در Woodbine را Tapeta دوره سه ساله foaled در کانادا. در سال گذشته سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat سوار یک پسر بد به 3 و نیم ظهر پیروزی بر Avie را تملق گفتن در 2:02.98.

Prat هدایت 65/1 longshot کشور خانه برای دوم در ’19 کنتاکی دربی پشت حداکثر امنیت. اما خانه در کشور بالا بود به دایره برنده هنگامی که حداکثر امنیت صلاحیت دخالت خیره کننده برای اولین بار در مسابقه را نامی 145 سال سابقه.

Prat شد اولین دوانی پس از کنت Desormeaux برای انجام دربی-صفحه دو در همان سال است. Desormeaux آن را در ’98 دربی با رئال آرام و بشقاب با کمانداران بای.

لایحه Hartack همچنین انجام این شاهکار در سال 1964 با افسانه ای شمال رقصنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>