ملکه و میدانی مربی اخراج پس از محکوم Guelph را از دست داده و دیو اسکات توماس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

استیو بوید در مقایسه با دانشگاه گوئلف و میدانی ورزشکاران به تجربه در مواجهه با اسرای جنگی که توطئه با اسیرکنندگان خود را در رسانه اجتماعی پست در اوایل این ماه.

او همچنین پیشنهاد کرد در یک مصاحبه پنج شنبه که دو بار در المپیک ماراتون رید Coolsaet و دیگران ممکن است تبدیل شده است چشم خود را به اتهام سوء استفاده از آنها می تواند شاهد در گوئلف.

Boyd حاکم ملی زنان دانشگاه متقابل مربی سال شد شلیک شده توسط دانشگاه در روز چهارشنبه پس از درگیر شدن در طولانی Facebook موضوع در مورد دیو اسکات توماس مربیگری رسوایی که را لرزاند کانادا و میدانی جامعه است.

“آقای بوید نظرات به دنبال یک الگوی اعتراض رسانه های اجتماعی تفسیر پوشا چند سال که در مورد او قبلا به طور رسمی هشدار داد” پروفسور تام هریس ملکه موقت کشيش در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “آقای بوید شکست خورده توجه به هشدارهای مکرر از دولت برای جلوگیری از خود بی پروا فعالیت های رسانه های اجتماعی.”

“دانشگاه به طور کامل پشتیبانی از کانادا امن ورزشی اقدامات برای جلوگیری از سوء استفاده و آزار و اذیت و قلدری. این دانشگاه تا به حال هیچ چاره ای اما به جرأت اقدام در این مثال آن را روشن است که آقای بوید در سرزنش کردن و قربانی-سرزنش نظرات را منعکس نمی مقادیر دانشگاه و ما قطعا چشم پوشی نمی کند آنها را.”

سابق میانه-دونده فاصله مگان قهوه ای جلو آمد در انفجاری Globe and Mail داستان در اوایل این ماه وی از سوی مامورین که اسکات توماس مرتب او را برای یک رابطه جنسی زمانی که او 17. اسکات توماس به دست آورده است که تو مربی های ورزشی از سال 35 بار در کشور و پیگیری و میدان اخراج شد در ماه دسامبر برای های اخیر شکایت از غیر حرفه ای انجام. این دانشگاه گفت: در ماه ژانویه که اطلاعات جدید نشان داد که او باید از کار اخراج شده و در سال 2006 پس از شکایت دریافت شده از اعضای خانواده یک دانش آموز ورزشکار (قهوه ای).

‘آنها نیز مقصر’

هیچ یک از این اتهامات ثابت شده در دادگاه.

“به رغم مشکلات شما و دیگران ادعا کرد او ایجاد شده و که شما مجبور به تحمل بسیاری از شما لذت می برد منافع شخصی برنده شدن و به طور فعال به دنبال جلب دیگران می آیند و به شما کمک کند در ادامه به پیروزی در حالی که همه به طور بالقوه در معرض بی خبر ورزشکاران به سوء استفاده برخی از شما بودند در رنج” بوید گفت: در پاسخ به یک Facebook پست سابق Guelph دونده رابین Mildren چند روز پس از Globe and Mail داستان. “استخدام توسط یک تیم انجام و جذب بسیار مهم است برای برنده شدن است. چه اگر هر گونه مسئولیت انجام Guelph ورزشکاران را که در آن است که نگران است؟”

در دو بیشتر از 27 دیدگاه در Facebook موضوع بوید گفت: “مانند آزار همسر که پنهان شریک زندگی خود سوء استفاده در برابر بچه ها رفتار Guelph ورزشکاران که یا چیزی گفت و یا که به طور فعال استخدام آموزان بالا با دانش است که آنها بیش از حد ممکن است در نهایت مورد آزار قرار گرفته قابل فهم است و در بسیاری از راه های آن هنوز هم نقش مهمی در ادامه این وضعیت سوء استفاده. به حدی که آنها بیش از حد دریافت خوب [برنده] آنها نیز مقصر … دیگر نمایشی از راه نگاه کردن به آن است که: هر کس در یک اردوگاه زندان توسط یک قربانی, اما آنها همچنین همکاران.”

در یک مصاحبه تلفنی بوید همچنین پیشنهاد Guelph تخلیه آن U ورزشی عناوین برنده تحت اسکات توماس.

“این امر می تواند نمادین” او گفت: کانادا مطبوعاتی در روز پنج شنبه. “این امر می تواند بازگشت دادن چیزی از ارزش است که Guelph محافظت دیو به منظور کرده اند. بنابراین من فقط فکر کردم چیزی فصیح در مورد آن به دلیل آن را گوئلف در عنوان و اگر آنها پوشش داده شده تا برای این که آنها به وضوح آیا آنها آن را انجام داد زیرا آنها می خواستند که چیزی از ارزش.

“بنابراین من فکر کردم این امر می تواند عمیقا نمادین برای آنها را مجبور به بازگشت که در واقع و به صورت تمام وقت باید کسانی که به عنوان خالی است.”

گفت: هرگز صحبت از حادثه

بوید که تا به حال مربی در دانشگاه کینگستون, Ont., از سال 2010 گفت: قبل از ارسال افکار خود را در Facebook او می خواهم از دریافت اخطار از مدرسه مدیر ورزشی لسلی Dal Cin در مورد صحبت کردن علنی در اسکات توماس.

“آگهی من, من از ذهن نیست گفت: این شهرت بودن یک پسر قلدر و واقعا فقط تصمیم گیری مبتنی بر کسی هجوم او” بوید گفت. “او گفت:” اصلا بحث به رسانه ها ارسال کنید در Trackie [یک پیام هیئت مدیره].’ بنابراین من نمی که. اما پس از آن من یک دعوت نامه در واقع در Facebook به پاسخ به یک پست. من که انجام دادم و او گفت:, ” خوب, شما باید شناخته شده که تعداد بیش از حد.’

“و پس از آن من یک ایمیل که در آن او می گوید:” شما نمی توانید هر چیزی را به هر کسی در هر شکل آنچه در مورد این داستان.” و برای همیشه لطفا برای. و من گفت: “خوب این است رفتن به رفتن در سال و این بزرگترین داستان در ورزش ما و من یک فرد ارشد در ورزش… من گفته بود من هرگز هرگز قادر به صحبت در مورد این موضوع در درد از شلیک.”

ملکه مقامات نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در روز پنج شنبه.

قبل از Facebook موضوع بوید شده بود صریح در مورد Guelph را از دست داده و به اسکات توماس در مورد Trackie.ca, کانادا و میدانی سایت با یک پیام هیئت مدیره. به عنوان روز پنج بوید تا به حال نوشته شده 2,641 بار در مورد موضوعات مختلف پس از پیوستن به فروم در سال 2013.

بوید سابق تیم ملی ورزشکار و بنیانگذار فیزیک-Kult در حال اجرا گفت Mildren را Facebook پست به او فکر می کنم که سابق Guelph ورزشکاران بودند “آماده به بحث و گفتگو” در اطراف اسکات توماس.

“اما آنچه اتفاق افتاد این بود که رید بودن alphadog اساسا من را متهم به منافع خود و است که در واقع نشانه برای بقیه بسته به حمله” بوید گفت.

Coolsaet — که اجتناب Trackie.ca messageboard خواستار آن را “ننگین محل” — گفت: بوید در Facebook نظرات به Guelph ورزشکاران بودند حساس و ضعيف زمان. او به نام بوید یک “آنلاین قلدر.”

Coolsaet پاسخ

The 40-year-old Coolsaet دو زمان المپیک در ماراتن شد نیش زده با پیشنهادات او می دانست که از هر گونه اتهام سوء استفاده توسط اسکات توماس سابق خود دیرین مربی. او گفت که او رسیده به قهوه ای زمانی که او شنیده ام در مورد این اتهامات در ماه دسامبر.

“اگر من به عنوان خوانده شده که [Globe and Mail] داستان از یک خارجی دیدگاه, مانند, چگونه من نمی بینم چیزی؟” Coolsaet گفت. “اما من فکر می کنم در آن پنهان است. دیو را نمی دانم.

“برخی از مردم می گویند” آه از آن متفاوت بود ، اما این رابطه در اوایل 2000s همه شناخته شده اند که در صورتی که اتفاق می افتد که این اشتباه بود. و که میخوای اخراج کنید برای اطمینان حاصل کنید.”

بوید که مربی Coolsaet همسر ماری Soehl در گفت شنبه او “هنوز مطمئن شوید که” آیا Coolsaet شاهد هر گونه اتهام سوء استفاده.

“اما او هیچ اعتبار در آن چرا که او کار می کرد تا از نزدیک با دیو. او را به صرف زمان بیشتری را با دیو در آن زمان و پس از هر کس دیگری پس از او دیده اند چقدر زمان برای مثال دیو بود و هزینه های با مگان. بنابراین من نمی دانم . . . اما آنچه من می خواهم بگویم این است که او هیچ اعتبار به بحث در این مورد و یا در مورد اینکه شوکه شده و یا هر که در او نیز دیده می شود که 13 سال از سوء استفاده” بوید گفت: در اشاره به سمی محیط زیست, به گزارش جهان به خصوص تجربه ورزشکاران زن.

“او وجود دارد هر روز در اطراف تیم است. بنابراین من نمی دانم آنچه که او می دانست یا نمی دانست. اما آنچه که من چه من آماده ام برای دفاع از این است که او هیچ اعتبار به بحث در مورد این. او گفت: هیچ چیز.”

شایعات swirled قبل از

هر دو Coolsaet و بوید تا به حال شنیده شایعات در اطراف مگان قهوه ای قبل از سابق دبیرستان phenom عمومی رفت و داستان یک “دختر” که می خواهم یک داستان در مورد یک رابطه جنسی با اسکات توماس.

“روایت است که دیو گفت: ما در این روز بود که اساسا مانند ‘در اینجا یک دختر که نیاز به توجه از پدر او. بنابراین او گفت: این داستان مادرش در گذشت پدر او در بر داشت یک دوست دختر جدید. “و او گفت: این داستان به پدر او.’ اما این درست نیست. اگر درست بود او را گفت: دانشگاه”‘ Coolsaet گفت. “و در زمان ما بودند مانند” آره, آن را حس می کند.’ و به نظر می رسید بنابراین دور از ذهن و خارج از دیو شخصیت.”

بوید گفت که او شنیده شایعات از گوئلف دستیار مربی کریس Moulton بیش از آبجو اما آن را باور نمی کند تا زمانی که زبان به دیگر ورزشکار زن و یک سال بعد.

این استدلال بین Coolsaet و بوید ریخته به پیام های مستقیم پس از ماراتون تلاش برای تماس با مربی است. بوید جواب نداد.

“من فقط اساسا گفت: [از طریق DM], ‘نگاهی به برخی از [expletive] مسئولیت خودتان است. . . من فکر می کنم او فقط یک گناه در وجدان” بوید گفت.

دو و میدانی کانادا دفتر کمیسیون در حال انجام تحقیقات خود را در اسکات توماس که 16 مربی تیم ملی است.

تلاش برای رسیدن به اسکات توماس ناموفق بوده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>