دانشگاه Archives جمع آوری COVID-19 ماده برای تحقیقات آینده

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کارکنان در دانشگاه کوئین Archives شروع به جمع آوری مواد دیجیتالی مربوط به COVID-19 pandemic به عنوان بخشی از یک تلاش مشترک برای بایگانی تاثیر آن بر دانشگاه و کینگستون جامعه است.

در زمانی که همه چیز در حال تغییر به سرعت برخی از archivists در حال تلاش برای ضبط لحظات در زمان قبل از آنها ما می گذرند.

کارکنان از دانشگاه کویین Archives کار مشترک با نهادهای دیگر مانند کینگستون Frontenac کتابخانه شهر کینگستون و بایگانی انتاریو به جمع آوری پرونده های دیجیتال از جمله تحقیقات پزشکی, یافته ها و مقالات منتشر شده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: Kingston, سیاسی, علمی, اقتصادی, نیروهای, تیم, تا, راهنمای سازمان از طریق COVID-19

“آنچه ما در حال جمع آوری هستند حضور وب سایت های محلی و مقامات بهداشتی محلی دولت از موسسات مانند دانشگاه برای ارزیابی آنچه که پاسخ آنها شده است در طول زمان به همه گیر می گوید:” جرمی Heil دیجیتال بایگان از دانشگاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این است که همه در تلاش برای حفظ این اطلاعات برای محققان برای استفاده در آینده.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“مراقبت های بهداشتی کارگران شاید همه گیر کارشناسان می خواهید به نگاه محلی و پاسخ به ببینید که چه کار می کرد در برخی از حوزه های قضایی و چه کار نمی کند و ما می خواهم که قادر به ارائه است که رکورد” هایل گفت.

با وجود کینگستون یکی از شهرستانها چند که تا به حال یک تعداد کم از COVID-19 موارد ویروس کشنده است که باعث می شود آن را تا به حال تاثیر بر کل جامعه است.

“در بسیاری از واقعا جالب داستان است که در حال بیرون آمدن از این و آن را تحت تاثیر قرار همه” هایل می گوید.

“این همان چیزی که ما به دنبال بازگشت در اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از سال 1918. مردم در حال حاضر نگاه به آرشیو.”

ادامه مطلب: انتاریو گزارش 294 coronavirus موارد مارک کمترین افزایش از اواخر ماه مارس

هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می آید, Heil می گوید: دانشگاه Archives ممکن است شروع به جمع آوری قطعات دیگر از مواد برای اضافه کردن به آن COVID-19 بایگانی هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

آرشیو خواهد شد به یک بار بیشتر web مواد جمع آوری شده برای آغاز فرایند ذخیره سازی COVID-19-مربوط به آرشیوی از اطلاعات است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>