نژادی و نابرابری دنبال همه گیر مسیر در سراسر شکاف سیاسی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

داستان Covid این مسیر نیست آبی به قرمز است. آن را سیاه و سفید و قهوه ای.

به عنوان ویروس منتقل شده از ساحلی شهرهای بزرگ به محافظه کار کشورهای صاحب نظران سیاسی و تحلیلگران اعلام کرده اند که “مغلوب ساختن پیشی جستن کشور” تحت محاصره است.

اما سیاسی شدن این اپیدمی پنهان پایدار واقعیت: این سیاه, لاتین ها و آمریکایی های بومی جمعیت که در حال تحمل فشار از این بیماری است.

“با وجود این تغییر به قرمز متحده آن را روشن است که مخربی در حال وقوع است در جوامع رنگ” گفت: گرگ Millett متخصص اپیدمیولوژی و مدیر سیاست عمومی در amFar یک تحقیق ایدز گروه است که نظارت بر همه گیر و تاثیر آن بر اقلیت. “یکی ثابت برای کل این COVID-19 بحران است که جوامع از رنگ باقی می ماند در بالاترین خطر است.”

افزایش سریع موارد و بستری شدن در بیمارستان در ایالت فدرال حدس و گمان است که اقتصادی و فرهنگی خطوط گسل پدید آمده است که در اوایل بیماری همه گیر خواهد ناپدید می شوند — که گسترش بیماری را استنباط جامع تر پاسخ از دولت. در عوض بیش از ژوئیه 4 تعطیلات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره عنوان ویروس’ خطر و گفت تقریبا همه موارد “کاملا بی ضرر است.”

آنها نیست. از نیویورک و کالیفرنیا به تگزاس و آریزونا در مناطق شهری و روستایی به طور یکسان — مردم رنگ رنج می برند و در بیشتر نرخبا توجه به شهرستان داده, دولت, تجزیه و تحلیل ارائه شده به سیاسی توسط بهداشت عمومی محققان و مصاحبه با بیش از یک دوجین کارشناسان. و مداوم شکاف در جمع آوری داده ها و عقب مانده دسترسی در “تست بیابان” آن را سخت بدانید واقعا چقدر عمیق مشکل اجرا می شود.

جمعیت اقلیت اند و محروم توسط مراقبت های بهداشتی و سبب شیوع با بیماری های مزمن است که افزایش خطر ابتلا به کروناویروس — نتیجه نسل نژادی و بی عدالتی بالا uninsurance نرخ شلوغ مسکن اجتماعی و دیگر عوامل است که کمک به سلامت فقیر. این واقعیت است که اقلیت را تشکیل می دهند سهم نامتناسب از کارگران ضروری — که نمی توانید با خیال راحت در خانه در طول بیماری همه گیر — می افزاید: حتی بیشتر در معرض خطر.

“این است که به نحوی ما ژنتیکی تمایل به دریافت [coronavirus]” گفت: Millett.

نه تنها عفونت بالا در میان اقلیت اما یک گزارش در اواخر ماه ژوئن از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود که سیاه پوست و لاتین تبار با کروناویروس شده اند بستری در حدود پنج برابر نرخ سفید مردم است. برای بومیان آمریکا بستری میزان شش برابر بیشتر است.

آریزونا یک مورد در نقطه است. دولت که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمپین جلوگیری ماه گذشته یکی از بالاترین caseloads در کشور در حال حاضر و Latinos شده اند ضربه سخت. در Maricopa شهرستان که شامل ققنوس, Latinos را تشکیل می دهند کمتر از یک سوم از جمعیت اما حساب برای نیمی از عفونت و 39 درصد از بستری شدن در بیمارستان. نزدیک به نیمی از موارد گزارش شده فاقد اطلاعات بر نژاد و قومیت.

بی عدالتی آشکار در مناطق پر جمعیت کمتر ، سیاه آمریکایی ها نزدیک به سه برابر بیشتر از سفید پوستان به زندگی در روستایی تست بیابان که در آن مرگ و میر افزایش می یابد گفت: سماع Sgaier مدیر اجرایی Surgo بنیاد است که ردیابی دسترسی به آزمون. آسیب پذیری مناطق روستايی است که بر اساس یک شاخص مقاطعه در درآمد آموزش و پرورش نواخته حاشیه رانده شده وضعیت سیستم مراقبت های بهداشتی و شرایط بهداشتی اساسی.

در فلوریدا مثلا بنیاد یافت که 59 درصد از Latinos و 70 درصد از مردم زندگی می کنند در سرشماری دستگاه — آماری تقسیم بندی جغرافیایی است که بهتر آشکار نابرابری هستند بیشتر در معرض coronavirus. این بیش از نمایندگی داده است که اسپانیایی ها برای حساب 25 درصد از جمعیت فلوریدا و آمریکایی های آفریقایی تبار 15 درصد است. در آریزونا 39 درصد از Latinos و 71 درصد از آمریکایی های بومی زندگی می کنند در معرض خطر سرشماری دستگاه در مقایسه با 17 درصد از سفید Arizonans.

“نه تنها چیز بدتر, اما آنها بدتر-er برای جوامع اقلیت” گفت: Jorge Caballero یک دره سیلیکون مبتنی بر پزشک و تحلیلگر داده. “و هنگامی که شما زوم در برای مناطق خاص [شما] یک تصویر از این که چرا ممکن اتفاق می افتد.”

زیر آبی و قرمز

در مصاحبه با پزشکان محلی مقامات و جامعه طرفداران در سراسر جمهوری خواه به رهبری متحده گفت: مخلوط یا رقیق پیام در ماسک و اجتماعی فاصله گرفتن از دولت فدرال و رهبران ساخته شده اند بحران بدتر است. آنها همچنین اشاره کرد که این ویروس به طور نامتناسبی ناودان جوامع از رنگ قرمز در آمده است که نه گسترش مدیکید تحت Obamacare پیشرو بسیاری از به تاخیر به دنبال مراقبت های بهداشتی تا زمانی که آنها به طور جدی بیمار است.

در آلاباما است که آمار ثبت بستری نرخ اخیرا مردم سیاه و سفید هستند و 27 درصد از جمعیت و نزدیک به 45 درصد از coronavirus مرگ و میر. آلاباما فرماندار خواسته است اما نه موظف به پوشیدن ماسک.

“سلامت و نابرابری در اینجا در آلاباما با توجه به دسترسی به مراقبت های بهداشتی در حال حاضر یک مشکل مهم و Covid-19 فقط آن را بدتر می کند,” دکتر گفت: Ricardo فرانکو یک استاد پزشکی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام. “در واقع, اگر شما در, آلاباما, شما تقریبا دو برابر احتمال مرگ ناشی از Covid-19 از اگر شما سفید است.”

آرکانزاس که مانند خیلی از جنوب dodged بدترین بیماری همه گیر در بهار و اصلا اقامت در خانه سفارش شده است دیده می شود موارد تقریبا دو برابر بیش از سه هفته گذشته به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی شد. هیچ جامعه شده است و سخت تر ضربه از لاتین و Marshallese کارگران در بخش شمال غربی این دولت است.

“ما آماده مسئولیت رسیدگی به این بیماری همه گیر در همه, اما ما به خصوص آمادگی برای محافظت از این گروه های اقلیت” گفت: گرگ Leding یک دولت دموکراتیک سناتور که نشان دهنده منطقه است.

Latinos را تا حدود 8 درصد از جمعیت این ایالت اما یک چهارم از coronavirus موارد است. Marshallese و دیگر جزایر اقیانوس آرام را تشکیل می دهند کمتر از نیم درصد از جمعیت — و 7 درصد از موارد است.

غرب عراق تفيش Reith, مدیر اجرایی, مهاجر, حمایت, گروه, آرکانزاس, ایالات امید اخیر استقرار یک CDC تیم به بررسی نابرابری را یک نقطه عطف است. ناکافی تست و کمک رسانی به Arkansans از رنگ در اوایل روز همراه با یک نسبت بالا از ضروری کارگران قادر به ماندن در خانه سوخت ،

“ما نبودند محسوب می شود. داده نشده بود جمع آوری شده است. وجود دارد هیچ اطلاعاتی در دسترس در زبان های دیگر,” او گفت:. شیوع او افزود: “قابل پیشگیری بود.”

آرکانزاس وزارت بهداشت تایید شده است که فقط پنج نفر از آن حدود 200 تماس با ردیاب اسپانیایی صحبت می کنند و تنها یکی صحبت می کند Marshallese — هر چند آنها به زودی استخدام صدها نفر بیشتر ردیاب برخی دو زبانه است. علاوه بر این گوشی هشدار که رفت به عنوان بخشی از تماس با ردیابی شد همه به زبان انگلیسی تا یک گزینه اضافه شده 6 ژوئن. هنوز هم وجود دارد هیچ هشدار در Marshallese جداسازی جمعیت است که مهاجرت در اینجا در بخش بزرگی پس از ایالات متحده آزمایش های هسته ای خود را ترک میهن غرق در تابش. پنج فرد CDC تیم اعزام به برنامه های دولت برای به اشتراک گذاشتن یافته های آن به زودی در مورد چگونه به کاهش گسترش “به طور خاص در اسپانیایی و Marshallese جمعیت” دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: POLITICO.

Melisa Laelan, مدیر اجرایی, آرکانزاس, ائتلاف Marshallese, بررسی نزدیک به 1000 Marshallese خانواده و متوجه شد که بیش از 80 درصد اعضای خانواده تعیین شده ضروری کارگر. بیش از نیمی حال یک عضو خانواده با دیابت و چاقی یا فشار خون بالا و شرایط است که خود را افزایش می دهد خطر مرگ ناشی از Covid-19. اضافه کردن به آسیب پذیری خود Marshallese قطع شد و از پزشکی در طول 1990s.

“من مجبور به ترک Facebook زیرا من می توانم آن را تحمل نمی کنید که ما از دست دادن مهم بسیاری از اعضای جامعه” Laelan گفت.

در فلوریدا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است به دیدار روز شنبه برای یک جلسه مطبوعاتی در قاچاق مواد مخدر, موارد پیشی گرفته اند 220,000. Coronavirus مرگ و میر در به شدت لاتین شهرستان در فلوریدا رخ داده در دو رای از دیگر شهرستانهای استان است. در تگزاس که معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید هفته گذشته مرگ و میر در نامتناسبی لاتین استان ها رخ می دهد در 1.2 برابر رای از دیگر استان ها با توجه به amFar تجزیه و تحلیل.

دو بیمارستان های دولتی در هوستون که در خدمت اکثریت-اقلیت تا حد زیادی ایجاد جمعیت احساس نژادی اختلاف حاد. نزدیک به دو سوم از coronavirus بيماران در بخش مراقبت ويژه در بن Taub و لیندون جانسون بیمارستان ها Latinos گفت: دکتر اسماعیل پرسا, مدیر عامل شرکت, شهرستان هریس, سیستم بهداشت و درمان. اکثر شهرستانهای بحث در مورد عفونت منحنی; پرسا گفت: شهرستان هریس را یک “خط مستقیم است.”

موارد در حال ضربه زدن به سطح رکورد در برخی از دموکرات به رهبری متحده بیش از حد به ویژه در کالیفرنیا. اما متفاوت سیاسی حساسیت نمی سپر مردم از رنگ.

لس آنجلس بزرگ مختلط نواخته منطقه است. در بیشتر سفید سانتا مونیکا کوه مورد در هر 100,000 رز شش برابر از اواسط ماه آوریل تا پایان ماه ژوئن. اما میزان عفونت بود و حتی بالاتر در اکثریت سیاه پوست و لاتین در شهرستانها با توجه به تجزیه و تحلیل پیشرفت پروژه کالیفرنیا برای سیاسی.

در سن خوزه هیلز که در آن Latinos حساب برای حدود 85 درصد از جمعیت تعداد موارد در هر 100000 نفر بود 143 بار بزرگتر از آن بود که در هفته دوم آوریل است. در ویلووبروک یکی از جوامع در L. A. شهرستان با بالاترین درصد از ساکنان میزان عفونت در هر 100000 نفر بود 22 بار بیشتر در هفته سوم ماه ژوئن نسبت در اوایل ماه آوریل.

مبهم پیام از بالا

به عنوان موارد یافت در سراسر جنوب و جنوب غربی در ماه ژوئن پاسخ از رهبران دولت بود آهسته و متناقض برخی از محلی و مقامات بهداشت عمومی گفت. فرمانداران جمهوریخواه را تا حد زیادی منعکس مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ کاهش به دستور ماسک و یا تحمیل و گسترش stay-at-home سفارشات.

برخی از فرمانداران با وجود زودتر مقاومت را متوقف و یا معکوس بازگشایی کسب و کار خاص در هفته های اخیر از جمله کسانی که در آلاباما آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پس از مخالفت با ماسک مقرر و حتی ممنوعیت شهرستانها از اجرای چنین قوانین تغییر ذهن خود را به عنوان بيمارستان ظرفیت رسیده است. او با صدور ایالت ماسک قیمومیت و ابراز تاسف برای بازگشایی میله های زندان.

“این واقعا متناقض پیام ساخته شده است که همه چیز پیچیده اگر خطرناک نیست” گفت: شهرستان هریس کمیسر Adrian Garcia.

در آن county, Latinos را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از موارد — و 40 درصد از جمعیت شهرستان گفت: شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو.

“من گفت:” پوشیدن خود را MAGA, ماسک,'” Hidalgo یک دموکرات اضافه شده است. “این است که در مورد سیاست است.”

در آلاباما “ما رهبران دولت گرفته اند نشانه خود را از رهبران ملی گفت:” مونتگمری شهردار استیون نی که اضافه شده است که در ماه ژوئن 70 درصد از موارد جدید در مونتگومری در میان مردم سیاه و سفید. او نهاد سراسر شهر بود ماسک قیمومیت در اواسط ماه ژوئن هر چند کالیفرنیا ، کی Ivey انجام نشده بنابراین در سطح ایالت.

در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb تصمیم در اواخر ماه مه به اجازه دولت stay-at-home منظور منقضی ممکن است بسیار آزار اقلیت — که عمدتا بومیان آمریکایی و اسپانیایی جمعیت را دیدم یک مورد رای 40 درصد بالاتر از بقیه دولت است.

“تجزیه و تحلیل ما به شدت نشان می دهد که آریزونا زودرس reopenings بدتر نژادی و نابرابری در کشور بومی آمریکایی ها احساس فشار” گفت: Sgaier از Surgo پایه و اساس است.

یک سخنگوی Ducey دفتر گفت دولت او است “ادامه داد: به منظور افزایش [دولت] هدایت از جمله اجرای قانون و مقابله با تلاش های” و اضافه کرد که آن را بر گرفتن منابع به سخت ترین ضربه جوامع از جمله ملت ناواهو و اقلیت ها در محله ققنوس.

مردم نمی تواند آن را نادیده بگیرد دیگر’

در اوایل مارس ویروس’ یورش در آمریکایی های آفریقایی تبار در میشیگان و نیویورک و ویسکانسین led کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند از آنچه که می تواند در فروشگاه برای جوامع اقلیت. در اواسط ژوئن, موارد, میان Latinos — که به طور نامتناسبی کار در خدمات ضروری مانند کشاورزی, بسته بندی گوشت می آمد و مهمان نوازی — شروع به موشک وار رفتن در سراسر کشور است.

“همه Covid بود سرعت بخشیدن به این بی عدالتی است که ما در حال حاضر می دانیم گفت:” مارتا مور-Monroy عمومی بهداشت و درمان به عنوان مدرس در دانشگاه آریزونا که کار با تمرکز بر بهبود سلامت در جوامع محروم. “مردم نمی توانند آن را نادیده بگیرد دیگر.”

دانیل Dawes, مدیر Satcher سلامت رهبری موسسه در Morehouse دانشکده پزشکی است که تهیه یک طرح ملی به آدرس ناهموار تاثیر coronavirus اقلیت ها — تلاش برای تغییر الگوی نابرابری شده است که در یک مشخصه دیگر بهداشت عمومی بحران.

سه سال و ابتکار است که 40 میلیون دلار کمک مالی از دولت فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی و شامل یک شبکه ملی و محلی سازمان بهداشت و درمان شروع می شود در جنوب. آن را جمع آوری تحقیقات و کمک به جوامع سیاه در گرجستان, آدرس شیوع بیماری در میان جمعیت زندانی در لوئیزیانا و بهبود سلامت و اشاعه اطلاعات در نوجو ملت و در میان کارگران مهاجر در تگزاس است. سال دو Dawes امید به تمرکز بر روی واکسن آموزش و پرورش و دسترسی.

در عین حال مقامات محلی در حال گرفتن خلاق است. در گرجستان — که در آن سیاه و سفید مردم را تا یک سوم از جمعیت اما تقریبا نیمی از Covid مرگ و میر — شهرستان دکالب اجرایی مایکل Thurmond متوجه شد که او نیاز بهتر مسنجر برای افراد جوان است.

“آنها در حال گوش دادن به یک مرد مثل من” گفت: Thurmond که خواسته رپ Killer Mike برای کاهش PSA برای ایستگاه های رادیویی. او همین کار را با یک اسپانیایی به زبان, آگهی, برای, لاتینی ایستگاه های رادیویی ویژگی های محلی و دی جی رادیو و شخصیت.

در آریزونا آموزش و تست روستايی باقی می ماند یک نبرد تنها گفت: Amanda Aguirre, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز منطقه ای برای مرز سلامت. غیر انتفاعی سلامت ارائه دهنده باعث می شود تا حدود 80 درصد از coronavirus تست در اکثریت-Latino Yuma County است. به عنوان عفونت را به سرعت افزایش یافته آگور گفت: آنها در حال دیدن بیشتر کودکان و زنان باردار را تحت تاثیر قرار.

“من نمی دانم که آیا ما می توانیم آن را متوقف کند در این نقطه,” او گفت:. “کل این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است ما را به زانو ما.”

مایا پادشاه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>