به عنوان یک بازیکن بیس بال در دهه 1960 امریکا, Fergie جنکینز بود که اغلب ممنوع از هتل های خود را سفید و هم تیمی. وجود دارد شهرستانها که در آن او نمی تواند شام خوردن در کنار آنها در همان رستوران.

77-در سال جنکینز شده تماشا نامطلوب صحنه های نژادی ناآرامی بازی این هفته در ایالات متحده و تصاویر هستند achingly آشنا.

“من آن را دیده ام دست اول,” جنکینز گفت: از خانه اش در Frisco, Texas. “در حال حاضر 50 سال بعد ما هنوز هم آن را انجام می دهند.”

جنکینز که اصل و نسب خود مادر را کنار می توان به راه آهن زیرزمینی به انتاریو, کانادا بود برای اولین بار و برای مدت زمان طولانی تنها بازیکن در بازی بیس بال, سالن از شهرت. او با بازی 19 فصل با شش تیم در رشته اما گفت وقت خود را در, افراد زیر سن قانونی در شهرهای جنوبی از Macon, Ga., Chattanooga دنیاست. و کمی سنگ ارک., بيشترين دشوار است.

تبعیض نژادی, او گفت:,”, فقط یک بخش در حال رشد است.”

“هنگامی که [حقوق مدنی عمل] به تصویب رسید در ’64 بسیاری از چیزها تغییر کرده است. و سپس مارتین لوتر کینگ بر روی صحنه آمد و آنها را حتی بهتر است. اما آن را واقعا نمی توانید بهتر” جنکینز گفت: با خشک خنده.

از قدرت سیاه سلام در سال 1968 در المپیک به سان فرانسیسکو کارفرمایی کالین Kaerpernick گرفتن زانو ورزش به صریح صدای ستاره بسکتبال LeBron James — که باعث فاکس پخش Laura Ingraham را بدنام تلافی از “خفه شو و دریبل” — ورزش شده است متوسط برای ورزشکار کردند.

از آنجا که ممکن است 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید شهر, مینیاپولیس, افسر پلیس برگزار زانو به گردن او شده است وجود دارد افزایش چهره های ورزشی صحبت کردن. اخیر مرگ و میر ناشی از فلوید Breonna تیلور یک زن کشته شده در طول یک نیمه شب “بدون دست کشیدن از” حمله به خانه او و Ahmaud Arbery بود که تعقیب توسط یک پدر و پسر در حالی که آهسته دویدن در محله را پاره پاره از زخم کردن سابقه ای طولانی از خشونت.

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران صحبت کردن در برابر نژاد پرستی:

کانادا ورزشکاران شده اند صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و برای تغییر از جمله تنیس جوانی فلیکس دیلم-Aliassime بسکتبال افسانه استیو نش و المپیک کیا, پرستار, کارینا LeBlanc و پردیتا Felicien 2:38

“هر [مرگ] تو گفتن ما به عنوان مردم سیاه و سفید و یا یک فرد نیست که سفید” زندگی خود را مهم نیست. ما خود را نمی بینم بشریت” گفت: کانادا بازیکن بسکتبال Kayla الکساندر رو به جلو برای WNBA را سوتا سیاهگوش. “آن را بسیار خسته کننده به خصوص عاطفی است.”

زمانی که ریچی Laryea یک حیله گر هافبک برای تورنتو FC آغاز شده در دانشگاه در دانشگاه Akron مادر خود را سینتیا را بررسی کنید در او روزانه. Laryea فکر آن شیرین بود.

“به معنای واقعی کلمه من نمی دانم اگر من می توانید به یاد بیاورید یک شب که من دریافت یک تماس از او و یا من در گرفتن متن از پدر من فقط پرسیدن اگر من در صفحه اصلی و همه چیز خوب بود” Laryea گفت.

سینتیا Laryea نگران و حتی بیشتر زمانی که پسر او در پیش نویس توسط اورلاندو سیتی انگلستان است. او می دانست که او خانه فلوریدا یک درایو کوتاه از جایی که 17 ساله Trayvon Martin ضرب گلوله کشته شد توسط یک سازمان دیده بان محله co-ordinator در سال 2012.

“من به طور کامل درک آنچه اتفاق می افتد اما در حال حاضر که من رشد کرده ام کمی بیشتر من مثل وای مامان من تماس من هر شب نمی کند چرا که او بود که آزار دهنده است اما از آنجا که او به معنای واقعی کلمه می ترسم من می ترسم برای هر چیزی من انجام شده بود” Laryea گفت.

در حالی که 25 ساله گفت: “کانادا کامل است” او احساس خوش شانس به رشد در تورنتو است. او در بازی در تیم های جوانان است که انعکاس تنوع غنی از شهرستان.

اما او به تماشای یک ویدیو به تازگی از جوان سیاه و سفید بچه ها درس در مورد چگونه به مقابله با پلیس است. او فکر خود را در مورد یک پسر الیاس.

“من فکر می کردم خیلی در این مورد به تازگی” Laryea گفت. “[ویدئو] من واقعا ناراحتم چون در حال حاضر من یک پسر و آن را مانند وای من میخوام باید این بسیار دشوار است گفتگو با او.

“من باید به صحبت می کنند به شدت به او. او تو را به گوش دادن. من مطمئن هستم که آن را به سختی می شود و او قصد ندارم به همین دلیل من از صحبت کردن با او در مورد این اما قطعا یک مکالمه است که نیاز به بود.”

تورنتو قهرمان دو سرعت آرون براون به خانه رانندگی به باغ زمستان فقط در غرب مرکز شهر اورلاندو پس از پنج شنبه شب تمرین و نمی تواند کمک کند اما متوجه یک ورزشگاه فوتبال پارکینگ با ماشین پلیس در بسته بندی مانند ساردین — پیشرو به شب تظاهرات در یکی از بسیاری از شهرستانها در ایالات متحده ویران شده توسط ناآرامی های نژادی.

“من هرگز دیده می شود بسیاری از پولیس در محل گفت:” براون 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال نقره در 200 متر است. “خشونت پلیس و چیزهای که شما واقعا احساس می کنید برای افرادی که تا به حال برای تحمل و قدرت این کار را برای مدت طولانی به دلیل آن را یک نسل آن را منتقل شده است از اجداد خود.”

ورزشکاران صحبت کردن

28 ساله معتقد است در قدرت ، ورزشکاران صدای می تواند مجازی بلندگوهای.

“شما دیدن ورزشکاران مانند LeBron James, Stephen Jackson [سابق NBA بازیکن دوست فلوید را] و دیگر بازیکنان NBA و NFL بازیکن که گفته ام همه چیز و چرا که آنها در حال نگاه به عنوان رهبران در جامعه به دلیل فرهنگ سیاه و سفید است که تا حد زیادی در ارتباط با ورزش” براون گفت.

“و بنابراین اگر شما شروع به دم نژادی و بی عدالتی نژادی و آگاهی با ورزش است که می تواند منجر به مسلح کردن و آگاه ساخت کل یک جمعیت از مردم که در غیر این صورت ممکن است آگاه از آنچه اتفاق افتاده و آنچه که می توانید انجام دهید برای کمک به ایجاد وضعیت بهتر است.”

قهوه ای با اشاره به ورزشکاران در حال تشویق مردم به رای دادن. آنها آموزش متحدان در چگونه آنها می توانند حمایت و آنها در حال ارسال لینک کلیک کنید و پیشنهادات خود را به آنچه باعث می شود مردم ممکن است کمک.

“که واقعا قدرتمند است . . . چرا که ورزش شروع به فراتر از تنها بودن در مورد سرگرمی, آن شروع می شود که در مورد آگاهی اجتماعی و توانمند سازی جامعه” براون گفت.

سازمان دیده بان | Canadiens’ وبر گالاگر تماس نژاد پرستی:

Montreal Canadiens کاپیتان شیا وبر متحده نژادپرستی بسیار واقعی دستیار کاپیتان برندان گالاگر می گوید: “ما نیاز به گوش دادن.’ 1:12

پردیتا Felicien با این حال هشدار داد که ورزش می تواند ایجاد یک نما “که همه چیز خوب است.”

ورزشکاران و تیم ها با استفاده از تمثیل: در این زمینه همه ما یکسان است. ما رفتن به جنگ برای هر یک از دیگر. ما با هم کار کنند به عنوان یک تیم.

“بزرگ” او گفت:. “اما حقیقت این است که این غلط راحتی برای بسیاری از ما به دلیل هنگامی که شما را ترک آن عرصه که آهنگ های المپیک آن برابر نیست. این ورزشکاران باید به بیرون رفتن به جهان واقعی است. این ورزشکاران هنوز هم در مواجهه با این مشکلات و مسائل است.”

‘شما باید به طور فعال نیست نژادپرستانه’

این ایده از ورزش پل زدن شکاف یک “احساس خوب, اما من فکر می کنم ما واقعا نیاز به از بین بردن است که در حال حاضر. به دلیل آن باعث می شود مردم به عمل آورند. آن را به اندازه کافی می گویند: “من نژاد پرست نیستم,’ شما باید به طور فعال و نه نژاد پرست. آن را به اندازه کافی به می گویند که من نمی بینم رنگ.’ یا ” من و هم تیمی من است, هم تیمی,’ ‘دوست من دوست من است.’ که در واقع نه به اندازه کافی. چرا که اگر شما نمی بینید رنگ شما نمی بینید من است.”

“این به اندازه کافی برای گفتن sport پل. اگر ما به طور فعال انجام این کار هنگامی که ما را ترک میدان بازی است.”

بازنشسته کانادایی ورزشکار پردیتا Felicien رد شد سرویس در یک رستوران در طول سفر به ایسلند پس از 2018 Pyeongchang بازی های المپیک, که در آن او کار می کرد به عنوان یک پخش کننده. (هارون وینسنت Elkaim/کانادا مطبوعات)

2003 جهان با مانع قهرمان گفت: افراد مشهور می توانید عایق ورزشکاران است. او به خاطر سفر به Mississauga, Ont., اداره گذرنامه و سفید زن پشت پیشخوان جوانه سگ او گوش سند خوبی پوشیده از جهانی سفر بین انگشت شست و انگشت با نفرت.

“و او در مورد وضعیت پاسپورت من مثل من احتمالا نمی تواند کانادا به اندازه کافی است که من نمی توانم درک یا احترام کانادا بودن. که نیش زده گفت:” Felicien. “و سپس او باز می شود آن را به رسمیت می شناسد و نام من. و کامل وضع تغییر کرده است. “آه شما پردیتا!”‘

این به اندازه کافی برای گوش دادن به موسیقی و یا تشویق برای LeBron.

“آن چه شما فکر می کنید و احساس می کنید در مورد سیاه کسی که شما می دانید ندارد که سطح افراد مشهور یا که سطح کلاس ؟ شما چه می گویند در مورد آنها ؟ که درست نژادپرستی. بنابراین شما ممکن است عشق اپرا و عشق بیانسه. اما آنچه در آن است که شما می گویید در مورد زن سیاه و سفید است که شما را در فروشگاه ؟

Felicien که رد شد سرویس در یک رستوران در طول سفر به ایسلند پس از 2018 Pyeongchang بازی های المپیک, که در آن او کار می کرد به عنوان یک گوینده گفت: آن کسانی که آزار دهنده microaggressions مانند اداره گذرنامه که خوردن دور در او.

“همه تجارب بسیار متنوع و بسیار متفاوت از,” او گفت:. “اما آن را نژاد پرستی.”

دیرین انتاریو مربی تیم بسکتبال Kenold شوالیه می داند و احساس.

“من یک مربی و من می دانم که داوران است که اجازه خواهد داد که مربی سفید به فریاد زدن و سرزنش آنها جیغ و cussing در بالای ریه های خود را و به زودی به عنوان من می گویند یک کلمه آن را مانند ویژگی های حق دور” گفت: شوالیه سابق مک مستر غارتگران دستیار و دیرین مربی به شهر اوکلاهما گارد Shae Gilgeous-الکساندر.

“یک بار من انداخت فقط دست من و سمت من نیمکت و من این ویژگی های. آن چیزهایی است که ممکن است آسان به دست اگر شما در کفش من.”

“همه ما باید یک تعهد’

الکساندر خواست مردم را به استفاده از صدای خود را.

“من اهمیتی نمی دهند که شما در حال ورزشکار, وکیل, معلم, مادر, خواهر, همه ما یک پلت فرم. و همه ما موظف به استفاده از صدای ما و شروع به صحبت کردن تا زمانی که ما می بینیم چیزی است که گفت:” 29 ساله از میلتون, Ont. “از آنجا که زمانی که ما اجازه دهید مردم ما در دایره انتخاب نشده است . . . اگر ما اجازه می دهد مردم را به تفکر در راه است که آنها انجام می دهند و نه اصلاح و آموزش به آنها در, آنها در حال رفتن به بیرون رفتن به جهان و حفظ و گسترش اطلاعات غلط و جهل.

“هنگامی که ما گام به گام تا و شروع به آموزش مردم است که گسترش می یابد.”

کریس Egi سابق دانشگاه هاروارد بسکتبال کاپیتان از Markham, Ont., تاسیس بیشتر نام یک پلت فرم برای بالا بردن صدای دانشجو ورزشکاران است. او آن را دیده منفجر از 30 ورزشکار در آخر هفته گذشته به “گیج کننده 2,600” از جمله همه از Penn State football بازیکنان به کال برکلی شناگران است.

“آن سرد است برای دیدن تمام این افراد گرد هم می آیند و برخی از مکالمات من تا به حال در هفته گذشته خیلی قدرتمند هستند, مردم, های, واقعا, داستان های شخصی یک فرد به اشتراک گذاری چگونه آنها تنها سیاه, ورزشکار در تیم خود و داشتن یک نوع از جامعه را احساس بهتر” Egi گفت. “دیگری گفت:” من آرزو می کنم این وجود در سال اول.”‘

با احتیاط خوش بینانه

Egi بود انتخاب از بیش از 100 متقاضیان به صحبت می کنند در دانشگاه هاروارد مجلس در سال 2018 است. او در مورد مایکل براون که کشته شد که Egi بود فقط خود را آغاز دانشجوی سال اول فصل است. براون مرگ گیر با کانادا و تا حدودی قاب کالج خود را تجربه.

Egi است با احتیاط خوش بینانه است.

“این احساس متفاوت است . . . بسیاری از افرادی که صادقانه من هرگز انتظار می رود برای رسیدن بوده است رسیدن به,” او گفت:. “من احساس می شده است وجود دارد تغییر دهید.”

وی با اشاره به شارژ از افسران در Floyd مرگ و تیلور در مورد بازگشایی شد.

“ما شاهد برخی از این چیزها اتفاق می افتد با فشار و یک واحد به جلو است که من فکر نمی کنم من واقعا با دیده احترام به این قبل از. اما این انرژی را حفظ? من امیدوار هستم. اما با احتیاط امیدوار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر