نژادی زخم rip باز تحت یک رئیس جمهور با سابقه بهره برداری از آنها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را صرف زندگی بزرگسالی ساختمان نام تجاری خود را در اطراف نژادی و تفرقه است.

خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار و فعالیت های سیاسی است لولایی در لحظات نژادی نزاع: از تمام صفحه تبلیغات او را محکوم به پارک مرکزی 5 در نیویورک در سال 1980 به مقدمات او گذاشته و خود را به او پیشنهاد ریاست جمهوری با ترویج اوباما “birther” تئوری توطئه به امتناع خود را در سال 2017 به محکوم سفید supremacists در Charlottesville, Va.

در حال حاضر به عنوان معترضان ازدحام کاخ سفید برای یک شب دوم مغلوب ساختن پیشی جستن تن lurched بین پشتیبانی برای نا امید جمعیت و cheerleading یک sterner رویکرد به اجرای قانون است.

رئیس جمهور در حال گذراندن شنبه شب در داخل کاخ سفید اقامت به عنوان جمعیت جمع آوری دوباره در پارک لافایت. با وجود تهمت ملکی در چهار شنبه از خشونت علیه جورج Floyd — آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در مینه سوتا در دست یک افسر پلیس سفید — او هنوز برای تسکین یک کشور تقسیم شده است. حتی بهترین تلاش خود را تمایل به پایان با یک حفاری در لیبرال.

“من درک می کنم درد است که مردم احساس ناروا” گفت: از راه اندازی SpaceX در فلوریدا در روز شنبه. “ما از حق تظاهرات مسالمت آمیز و ما از شنیدن درخواست خود را, اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد در خیابان های شهرهای ما هیچ ربطی به حافظه جورج فلوید. خشونت و خرابکاری است که توسط رهبری antifa و دیگر رادیکال جناح چپ گروه که وحشت, معصوم, از بین بردن مشاغل صدمه زدن به کسب و کار و به آتش کشیدن ساختمان ها است.”

بازی یک رابط-in-chief هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن قوی کت و شلوار به عنوان یک رهبر. او به قدرت در سال 2016 توسط بخش کاشت و بدنام گسترده عصری مردم — از ستاره طلا به خانواده های مهاجران مکزیکی به معلولان به مسلمانان — در حالی که تشویش و ترس در مورد آینده کشور است.

چند تهمت متحدان سابق و مشاوران اذعان این زمان حساس برای ملت ایران باقی می ماند اما مطمئن نیستید که آیا تهمت می تواند در این لحظه خاص است. “این بیشتر از یک بار برای شفا از هر چیز دیگری است و آنها نیاز به کشف کردن یک راه برای گرفتن تنش پایین” گفت: یکی ارشد سابق دولت رسمی. “مردم در اطراف وجود دارد كه می دانیم که. سوال این است: آیا آنها می گویند هر چیزی؟”

برای دومین شب متوالی فوران هرج و مرج در خارج از کاخ سفید است. جمع آوری صدها برگزاری نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” و “توقف کشتار مردم ما” و شعار “جورج فلوید” “نه عدالت بدون صلح” و “من نمی توانم نفس بکشم.”

سرویس مخفی ایستاده در مقابل پارک در زمان فشار دادن به جلو در زمان درگیری با معترضان به سمت جلو از خط که تحت فشار قرار دادند به شورش خود را سپر یا پرتاب اشیاء سربار. بیشتر سرویس مخفی تر از معمول دیده می شود می تواند قدم زدن روی سقف کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور هلیکوپتر فرود در جنوب چمن و فقط چند صد متری دور مردم فریاد می زدند: “F— مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جانیس فورد یک زن آمریکایی آفریقایی تبار است که صاحب یک کسب و کار مراقبت از سالمندان در مریلند بود در مراحل نزدیکی کلیسای سنت جان برای حمایت از اعتراض. او گفت که “بانک مرکزی با آن است.”

“آخرین حادثه واقعا لمس قلب من و من فقط می خواستم برای انجام بخشی از من. این بسیار مهم است. ما مردان سیاه کشته می شوند بدون هیچ دلیل آن احساس می کند مانند یک عضو خانواده است. آن لطمه می زند به طوری عمیق” فورد گفت. او گفت: رئيس جمهور در پاسخ شده است “سرد است.”

“من فکر نمی کنم او می داند که چگونه برای رسیدگی به این وضعیت می خواهم چرا که او نادان است. هر کسی با احساسات و یا احساسات صحبت از قلب و این مرد نمی داند که چگونه به انجام این کار است. … و شما نمی توانید انجام دهید که هنگامی که می بینید مردم بی گناه کشته شدند بدون هیچ دلیل. امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی از تغییرات چون من مردم سراسر کشور در اعتراض به این و گفت این درست نیست.”

کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط و به عنوان یک شهروند خصوصی و رئیس جمهور یکی از “مبارزه برای ورود و حمایت از رفتار برابر با همه گفت:” معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر جاد Deere.

“هر کسی که نشان می دهد در غیر این صورت تنها به دنبال ایجاد تفرقه و چشم پوشی از رئیس جمهور کار را برای جوامع محروم از جمله در طول زمان خود را در اتاق با تکنولوژی های عدالت کیفری اصلاحات ایجاد فرصت مناطق ساختمان بیشتر فراگیر اقتصاد در تاریخ آمریکا و اولویت ملت ما HBCUs,” Deere گفت.

مدتها قبل از او رئیس جمهور شد و نظارت عمیقا قطبی رای دهندگان تهمت بود مجذوب نژادی و تفرقه است که او اغلب سعی در بهره برداری برای خود شخصی یا منافع سیاسی.

“پارک مرکزی 5 چنین مستقیم و مکمل مثال به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر گفت:” تیموتی اوبراین نویسنده TrumpNation: هنر بودن دونالد سابق و مشاور ارشد به مایکل بلومبرگ ریاست جمهوری مبارزه است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان از یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز می گویند آن جوان مردان مجرم بودند و او ادامه داد: می گویند که تا زمانی که او در کمپین 2016 حتی اگر آنها شده بود تبرئه. او وارد شده خود را به یکی از مهمترین و بسیار شارژ لحظات به تبلیغ برای خود و نه به درخشش نور در عدالت اجتماعی است. آنچه بسیار نگران کننده و تاسف در حال حاضر او در حال انجام همان چیزی است که رئیس جمهور” اوبراین اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته وزارت دادگستری و اف بی آی در روز چهارشنبه به تسریع تحقیقات فلوید مرگ است. اما او همچنین با استفاده از این لحظه به چماق زدن از منتقدان مانند دموکراتیک شهرداران فن شعله های آتش از آمریکایی ها خشم و بازیگران خود را به عنوان یک مدافع سرسخت قانون و نظم است. دومی حرکت harkens به ریچارد نیکسون انتخابات ریاست جمهوری سال 1968 زمانی که او همچنین بازیگران خود را به عنوان سخت در جرم و پس از یک تابستان از شورش و قتل دکتر مارتین لوتر کینگ.

در صبح روز شنبه تهمت تقبیح تظاهرات در خارج از کاخ سفید خواست و پایگاه خود را به مرحله یک شمارنده-اعتراض — یک حرکت متحدان دیدم که ایستاده دشوار و منتقدان به عنوان رئیس جمهور egging در یک برنامه به طور بالقوه خشونت برخورد. یک مقام کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن معنای آن را به عنوان بیشتر از یک سوال از یک بیانیه و یا پیشنهاد.

“حرفه ای موفق به اصطلاح “معترضان” در کاخ سفید تا به حال کمی به کار با حافظه جورج فلوید” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز شنبه. “فقط وجود دارد وجود دارد به علت مشکل. سرویس مخفی به کار گرفته شده آنها را به راحتی. امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???”

یک جمهوری خواه به کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران تحریک شده که شهرداران و رهبران دولت نمی تواند کنترل خشونت و یا تظاهرات در شهر خود را مشاهده و آن را به عنوان یک مشکل در سطوح محلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به در تکیه نژادی نزاع به عنوان یک تاکتیک در طول شهر نیویورک املاک و مستغلات حرفه ای گفت: دو نفر از biographers او.

در اواخر دهه 1970 تهمت خریداری شهر نیویورک در هتل میدتاون منهتن به نام ناخدا و آن ماموریت خود را برای نوسازی آن را به عنوان یک راه برای غلبه بر اعتراضات و شهری نزاع از 1960s گفت: Michael D’Antonio نویسنده بیوگرافی “حقیقت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“او را دیدم او انگیزه های سرمایه داری به عنوان یک درمان برای شهری کاهش و اعتبار خود را در حد” D’Antonio اضافه شده است. “این بود که در اواسط دهه 1970 و او در حال حاضر در تلاش برای استفاده از این ایده که درونی شهرستانها خطرناک هستند و نیاز به یک امدادگر.”

در اکتبر سال 1973 وزارت دادگستری شکایت تهمت مدیریت شرکت برای امتناع از اجاره و یا مذاکره نرخ اجاره بر اساس نژاد و رنگ. این باعث مغلوب ساختن پیشی جستن از بسیاری از نظرات عمومی به نیویورک تایمز که این اتهامات “مسخره است.”

با کمک وکیل خود, روی Cohn این تهمت خانواده countersued وزارت 100 میلیون دلار در آنچه آنها به نام “تعصب” خسارت در تلاش برای تبدیل نژادی اتهامات بر روی سر خود را. در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده به حل و فصل با دولت فدرال در سال 1975 و در آن زمان تهمت مطمئن شوید که به توجه داشته باشید که حل و فصل نمی شد یک پذیرش از گناه.

در سال 1989 مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان چهار صفحه کامل آگهی در شهر نیویورک مقالات به استدلال می کنند برای بازگرداندن مجازات اعدام در نور, پارک مرکزی, حمله که پنج سیاه و نوجوانان بودند به دروغ متهم شده و به زندان فرستاده شود. “من می خواهم به نفرت این قاتلان و من همیشه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 1989 روزنامه تبلیغات است. “من به دنبال psychoanalyze و یا آنها را درک, من به دنبال به آنها را مجازات کند.”

سال بعد تهمت هرگز به طور کامل حمایت از کسانی که در پارک مرکزی 5 نظر با وجود تمام شواهد نوجوانان بی گناه بودند.

دشوار-در-جنایت اخلاق توسعه یافته نسبت ناروا به فعالیت های سیاسی که در طی آن او تمایل به پایین روی غریزه به مبارزه با.

در روز شنبه نظرات خود را در پس از فلوید مرگ متمرکز ممکن است از پلیس و سرویس مخفی و بازیگران آمریکایی های آفریقایی تبار — چه کسی تهمت کمپین است که به شدت عشق — به عنوان خارج از خود پایگاه سیاسی. “MAGA توسط آمریکا بزرگ دوباره. آنها عشق آفریقایی, مردم, آنها, عشق, مردم سیاه و سفید. MAGA را دوست دارد سیاه و سفید مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از سوار شدن به یک پرواز.

مسابقه برای مغلوب ساختن پیشی جستن, باقی می ماند, ما در برابر آنها ذهنیت است که می آید از دوران کودکی خود گفت: شرح حال D’Antonio. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک superrich سفید بچه از امتیاز از 1950s که زندگی لغو شد توسط 1960s. او هرگز بیش از آن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر