دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی Melania برای قرار دادن مدال آزادی ریاست جمهوری در اطراف Rush Limbaugh گردن در وسط دولت خود را از این اتحادیه بود که بیشتر بر روی نام تجاری لحظات که گفتار اگر نه ریاست جمهوری. در یک حرکت تهمت متعلق به libs و راننده سرشونو تکون دادن به خود نژادپرستانه fanbase با تجلیل از یک گوینده که خود را حرفه ای و هموار راه را برای این رئیس جمهور با انجام همان کسانی که همه چیز.

گذشته گسترده سکته مغزی راش—که به تازگی اعلام کرد که او تا پیشرفته سرطان ریه—او یک پیشگام در صدا و سیما با ویژه اهانت به ستاره ورزشکاران که دید در ترکیب ثروت با سیاهی سیگنال انواع متوسط سیاه و پیشرفت است که به طور موثر inflames سفید نژادی و تنفر. دونالد که سیاه و سفید به استقبال ورزشکاران به عنوان یک کازینو و ورزشی مالک تیم و پس از آن به عنوان یک واقعیت تلویزیون ستاره دنبال کردن مسیر رادیو گوینده به حال گوسفند از درمان آنها را به عنوان سپر بلا و راحت دشمنان است.

در واقع Limbaugh را invectives برابر بازیکنان NFL روغن سورتمه نه تنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن broadsides در برابر سیاه ورزشکاران اما برای صعود از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

شروع در سال 2003 زمانی که جناح راست میزبان رادیو استخدام شد برای پیوستن به ESPN NFL یکشنبه, شمارش معکوسموقعیت او برگزار شد برای چهار بازی—احتمالا تا زمانی که او می تواند نگه دارید تا قبل از ارائه این نوع نژادپرستانه داغ طول می کشد که تا به حال ساخته شده او را برتر کشور-دارای رادیو میزبان فرود آمد و او را ورزشی-صحبت های شغلی در وهله اول.

“فوتبال مثل زندگی است و من می دانم زندگی” Limbaugh گفت: هنگامی که او را استخدام کرد تا با ESPN ستایش او را به عنوان “یک رابط بزرگ و یک فن فن” که “حاد حس از آنچه در ذهن شنوندگان خود را همراه با توانایی برای سرگرم کردن و خدمت به عنوان یک میله رعد و برق برای بحث پر جنب و جوش باعث می شود او را کامل مناسب برای این نقش است.”

در نشانه ای از چیزهایی که می آیند, ESPN گفت که رأی شد تا 10 درصد با عجله slinging طول می کشد. اما در هفته چهارم Limbaugh قرار داناون McNabb سیاه کارفرمایی از Philadelphia Eagles با استفاده از خسته نژادپرستانه کلیشه ها در مورد سیاه و ورزشکاران که به طور موثر قفل شده است و آنها را از موقعیت های زیادی از لیگ را در تاریخ است.

“با عرض پوزش به این می گویند من فکر نمی کنم او را که خوب از گرفتن بروید” Limbaugh اعلام کرد پس از McNabb led عقاب به یک 23-13 برنده شوید. “من فکر می کنم آنچه که ما تا به حال در اینجا این است که کمی نگرانی های اجتماعی در NFL. رسانه ها شده است بسیار آرزومند است که یک سیاه کارفرمایی به خوبی انجام دهد. کمی وجود دارد که امیدواریم سرمایه گذاری در McNabb و او مقدار زیادی از اعتبار برای عملکرد این تیم است که او سزاوار نیست. دفاع انجام شده این تیم است.”

پانل گرفت. Limbaugh عقب نشینی قبل از دو برابر را بر روی صفحه زمینه خود را, رادیو, نشان می دهد, جایی که او اصرار داشت که “این همه را تبدیل به طوفان که به این دلیل است که من باید حق را در مورد چیزی است. اگر من درست نبود نمی توانست وجود داشته باشد صدای ناهنجار و خشن از خشم است که فنر در sportswriter جامعه است.”

ساعت بعد به او پیشنهاد استعفای خود را در حالی که هنوز هم اصرار دارد که “نظر من این یکشنبه گذشته کارگردانی شد در رسانه ها و نه با نژاد با انگیزه است.” Limbaugh افزود: “من پیشنهاد می کنم یک نظر. این افکار باعث ناراحتی به خدمه که من متاسفم.”

رئیس جمهور از ESPN و ABC گفت: “منفعلانه “ما قبول استعفای خود را و پشیمانی شرایط اطراف این.” این میله رعد و برق تا به حال در خدمت هدف خود را.

زیر فصل کارفرمایی Limbaugh را رد کرد و به عنوان یک تنوع استخدام لبه پنجره رساند تا با لیبرال sportswriters منجر عقاب به سوپر باول.

چند سال بعد Limbaugh ساخته شده خود را McNabb نگاه اظهارات عجیب و جالب, زمانی که او در مقایسه با اپتیک از 70 درصد سیاه لیگ برتر فوتبال به جنگ باند آشکارا قاچاق در کلیشه ها در مورد سیاه و جنایت.

“نگاه به من اجازه آن را به شما در این راه NFL همه بیش از حد اغلب به نظر می رسد مثل یک بازی بین خون و Crips بدون هر گونه سلاح” Limbaugh اعلام کرد در رادیو نشان می دهد. “وجود دارد من آن را گفت.”

Limbaugh نمی محدود کردن خود به فوتبال ، سال پس از McNabb سخنان او گفت: شنوندگان خود را که “در آن زمان برای خلاص شدن از این کل National Basketball Association. تماس با آن TBA این قاتل بسکتبال انجمن و جلوگیری از تماس آنها تیم است. تماس اونا باندهای.” او همچنین یک بار به مخاطبان خود “شما در NBA بازیکنان و لباس شما لازم نیست برای رفتن به عقب بسیار دور است. لباس کاملا تغییر کرده. آنها در حال حاضر در باند رنگ.”

به عنوان او برای رئيس جمهور تهمت به سرعت برداشت تا در دادگاه تجدید نظر به طرفداران خود به, غنی, جوان مردان سیاه و سفید خود را به دانستن محل پرتاب توهین در امثال ستاره NBA LeBron James و Steph کاری و البته حمله پس از آن 49ers کارفرمایی khezri برای گرفتن یک زانو به اعتراض برای عدالت نژادی به عنوان بازیکن در زمان زمینه برای پخش سرود ملی یک سنت آمریکایی قصد بازگشت به… 2009. کسانی نژادپرستانه طغیان مستقیما از Limbaugh راهکار که در آن سیاه ورزشکاران chided برای عدم نمایش مناسب قدردانی به بیشتر سفید صاحبان که آنها را استخدام.

اما Limbaugh این مفهوم که سیاه مردمی باید بدانید ایستگاه خود را—یک نگرش مشترک با مغلوب ساختن پیشی جستن—تمدید فراتر از قلمرو ستاره های ورزشی. در سال 2011 Limbaugh متهم پس از آن-FLOTUS میشل اوباما بودن “uppity” یک مدرسه قدیمی اصطلاح برای مردمی که به اندازه کافی احترام به مردم است. مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او بودند گالوانیزه که نوع سفید و خشم و دیدم که انتخابات اولین رئیس جمهور سیاه پوست به عنوان نهایی توهین. Limbaugh, که رییس جمهور حتی زیاده روی در birtherism دامن زده نژادی آتش سوزی که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش است. رئیس جمهور در ادامه به بهره برداری از آن سفید و اصحاب صدور ترین بد و باطل توهین به ستاره های سیاه و سفید در سیاست رسانه ای و البته ورزش. 

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار, به عنوان یک نامزد که Kaepernick “باید در پیدا کردن یک کشور است که کار می کند برای او بهتر است به او اجازه دهید سعی کنید آن را نمی خوای اتفاق می افتد” و به عنوان رئیس جمهور که “امتیاز ساخت میلیون ها دلار” باید از بازیکنان NFL که اعتراض. او یک بار در توییتی که NFL کمیسر راجر Goodell بود “کنترل از دست رفته” از لیگ ایجاد یک درهم و برهم وضعیت که در آن “بازیکنان رئیس هستند.” شاید بیشتر infamously تهمت پیشنهاد کرد که صاحبان باید “دریافت که ماشین خاموش میشه در حال حاضر!” NFL خم آن زانو و اطاعت blackballing Kaepernick برای برآوردن تهمت و جلوگیری از دیگر بازیکنان از زیر ،

در همان روز اول مغلوب ساختن پیشی جستن حمله Kaepernick, Limbaugh استفاده می شود خود را نشان می دهد رادیو توهین به کارفرمایی برای خود نيابيد نسبت به سفید مردمی است.

“این جالب است که ما در حال حاضر یک کارفرمایی بود که به تصویب رسید و مطرح شده توسط یک خانواده سفید بود که scouted و امضا شده توسط سفید پیشاهنگی شد با صاحبان لیگ ملی فوتبال تصمیم می گیرد در حال حاضر به سرقت مرحله از لیگ ملی فوتبال به اظهارات شخصی در طول هفته او در مورد به طور قطع از این تیم به دلیل عدم توانایی خود را به بازی” Limbaugh اعلام کرد در سال 2016 بتونه کاری مخاطبان است.

او اظهار تاسف کرد که Kaepernick را (سفید) مربی نمی خواهد به او بگویید چه کاری انجام دهید. “شما نمی توانید ؟ شما هر روز انجام دهید. شما به اونا تخت را بررسی کنید. شما به اونا حکومت. شما به اونا چه زمان آنها را به نشان می دهد تا در صبح و اگر آنها نمی, ظاهرا آنها دچار مشکل هستید. بزرگسالان استفاده می شود به بچه ها بگویید چه باید بکنید در همه زمان ها چون بچه ها تا به حال نشده با زنده به اندازه کافی بلند به می دانم که درست را از نادرست و خوب از بد مناسب از نامناسب است. مربی بزرگسالان.”

در سال 2009 Limbaugh کاهش یافته است از جمعی از غنی های سفید که در تلاش بودند به خرید St. Louis Rams به دلیل قدیمی خود را نژادپرستانه نظرات به دست آورد پوش بک از بازیکنان هیچ یک بیش از حد خوشحال با این ایده از اجازه دادن به او را به مالک باشگاه است. “من هم تا به حال من با تکنولوژی بالا lynching,” Limbaugh اعلام کرد به کارگیری یک اصطلاح است که او و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو به نفع خود hurtfulness به سمت سیاه مردمی است.

در یکشنبه سیاه کارفرمایی برنده سوپر جام برای بار سوم, ضرب و شتم یک 49ers تیم است که تا به حال گذشته منجر شده است وجود دارد توسط khezri که نبود ذکر شده در همه در پخش. (آن را به عنوان اتفاق می افتد کانزاس ستاد مربی اندی رید به حال مربی McNabb و عقاب در سال 2003.)

سه شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه جایزه قبلا با توجه به رزا پارکس و دزموند توتو به راش Limbaugh و او را برای “دهه خستگی ناپذیر ارادت به کشور ما است.” آن را یک پیروزی دامان انواع—یک نوع فرهنگی خونتان از فوتبال به همه یادآوری فقط کسانی که برنده شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de