رادیو شخصیت درایوهای Zamboni از کلگری به ادمونتون برای مواد غذایی بانک

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آن را منحصر به فرد ارعاب تاکتیک پیش از Edmonton Oilers بازی روز شنبه در برابر شعله کلگری.

یک ادمونتون شخصیت رادیویی خواهد بود سفر از کلگری به ادمونتون در Zamboni به جمع آوری پول برای ادمونتون مواد غذایی بانک و دریافت Edmontonians هیجان زده برای NHL برگشتی.

پیش از روز سه شنبه نمایشگاه بازی CISN کشور Chris Scheetz امیدوار است Edmonton Oilers طرفداران نیز حمایت از سازمان خیریه.

ادامه مطلب: تیم NHL وارد در کانادا حباب از تورنتو ادمونتون پیش از راه اندازی مجدد لیگ

“دو چیز مردم را دوست دارم در شهر ما — Oilers و کمک به دیگران” Scheetz گفت.

این CISN کشور بانک مواد غذایی درایو برای جام ارائه شده توسط کریستال شیشه ای را ببینید Scheetz وارد پشت در ادمونتون در روز پنج شنبه. این Zamboni حداکثر سرعت 16 متر/ثانیه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“با تشکر از آلبرتا, حمل و نقل, ما در حال انجام این درایو به طور کامل و با خیال راحت. آن را پایین برنامه qe2. صخره بکسل خواهد بود پس من با یک خلبان خودرو” Scheetz گفت. “ما در حال رفتن به پایین برخی از ثانویه بزرگراه ‘تا وقتی که ما به ایننیسفیل سپس بزرگراه 2A تا به ادمونتون مواد غذایی بانک که در آن ما خواهد بود پایان.”

ادمونتون مواد غذایی بانک Carly Kincaid ویلیامز گفت: این سازمان به طور معمول سود حاصل از ادمونتون جشنواره میراث کمکهای مالی در اطراف این زمان از سال است. این رویداد کمک خواهد کرد که پر کردن این شکاف.

ادامه مطلب: طعم و مزه از ادمونتون, جشنواره میراث چهره مشکلات مالی — یکی ممکن است تماس آن واریز شده برای خوب

“ما می دانیم که آن را واقعا شلوغ در ادمونتون مواد غذایی بانک پس از حوادث مانند این واقعا کمک می کند تا ما” Kincaid ویلیامز گفت. “این واقعا دلگرم کننده. شما نمی دانید که چه کسی می تواند با بهره گیری می شود. این می تواند یک همکار یا یک دوست خانوادگی. گرسنگی و تبعیض قائل نیست. دانستن که Edmontonians وجود دارد برای حمایت از ما کاملا فوق العاده است.”

او گفت: ادمونتون مواد غذایی بانک دریافت خواهد شد مشغول جدید و بازگشت کاربران به زودی.

“ما می دانیم که مردم می خواهند به ما. شاید آنها استفاده کرده ایم ما قبل از اینکه شاید آنها نیست. ما نمی دانیم که چه به انتظار. ما در حال آماده سازی و رویداد را مانند [این یکی] این کمک به ما آماده است.”

Scheetz گفت: او قصد دارد به درایو Zamboni بین 10-12 ساعت در روز است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: درجه حرارت گرم سریع گرما هشدار برای بسیاری از آلبرتا دوشنبه: محیط زیست کانادا

“صندلی ساخته شده است برای راحتی و یا سرعت. آن را ساخته شده برای تمیز کردن یخ. ما را ببینید که چگونه از آن می رود” خندید Scheetz.

ABC صدا خفه کن & دردسر و کلاچ و شتاب انتقال با هم کار کرده به بازسازی Zamboni که در اصل مورد استفاده در Rexall محل برای تمیز کردن یخ.

Chris Scheetz poses with ABC Muffler & Hitch and Clutch and Grab Transmission team members
کریس Scheetz با ABC صدا خفه کن & دردسر و کلاچ و شتاب انتقال اعضای تیم است. مورگان سیاه/اخبار جهانی

“این یک کمی از یک فرایند تلاش برای جم عظیم مخزن سوخت در این چیزی بود که شماره یک کار سخت و طاقت فرسا” گفت: ABC ترور Gordey. “سپس ما تا به حال برای ساخت فریم بر پشت پس از آن را تا پایان انجام wheelies.”

در مجموع Gordey تخمین زده می شود حدود 100 ساعت رفت و به گرفتن “استنلی” آماده به سرمایه گذاری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“COVID واز همه ما را, اما ما باید از این فرصت برای ایجاد اختلاف… بنابراین ما در حال رفتن به آن را انجام دهد” Scheetz گفت.

شما می توانید کمک به CISN کشور بانک مواد غذایی درایو در اینجا.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>