باران و تگرگ دعاوی و coronavirus بحران موفق به توقف ویسکانسین انتخابات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میلواکی — آنها نشان داد تا پوشیدن, در خانه, ماسک صورت و پلاستیک و کیسه های زباله. آنها منتظر در خطوط نزدیک به دو ساعت. آنها را تحمل باران و pummeling یا رگبار تگرگ.

رای دهندگان روز سه شنبه braved خسته کننده ترین شرایط با برخی از ترس آنها خطر جان خود را به شرکت در یکی از خطرناک ترین انتخابات ایالات متحده دیده می شود.

در میان همه گیر بسیار خطرناک است که این هفته در ایالات متحده جراح عمومی از مردم خواست در خانه بمانند ویسکانسین رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای پس از جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری و محافظه کار به رهبری دولت در دیوان عالی کشور لغو یک حرکت برای به تاخیر انداختن آن.

چالش های قانونی شروع به دم حتی قبل از انتخابات بسته به عنوان رای دهندگان شکایت کرده بودند مجبور به نشان می دهد تا در فرد پس از درخواست خود را به صورت غیابی رفت و برآورده نشده. دموکرات ها شکایت کرده است که عمدتا اقلیت مناطق از جمله بخش هایی از میلواکی در میان کسانی که در سخت ترین ضربه نظرسنجی بسته شدن و متهم است که جمهوری خواهان مجبور انتخابات به عنوان یک راه برای سرکوب رای در دموکراتیک ترین بخش از دولت است.

“بسیاری از مردم در سراسر ویسکانسین مواجه شده غیر ممکن است انتخاب کردن برگه های رای خود و حفاظت از خود و خانواده خود را. این یک انتخاب است که هیچ کس نباید به” حزب دموکرات ویسکانسین صندلی بن Wikler گفت. “من فکر می کنم هر چه فکر کردم که از چه جمهوری خواه رهبری را امروز آن را به تغییر به طور قابل توجهی در نگاه به گذشته زمانی که مردم یاد بگیرند که آنها در معرض coronavirus در حوزه های رأی گیری. هفته ها و ماه ها از در حال حاضر این خواهد بود کاملا متفاوت گفتگو.”

Wikler اضافه شده است که او شگفت زده می شود اگر دادگاه نمی بینم یک “طوفان دادخواهی” به عنوان یک نتیجه از انتخابات صورت گرفت که با وجود عنوان اخرین تلاش های رژیم صهیونیستی است. تونی Evers برای به تعویق انداختن فرد در رای گیری تا ماه ژوئن.

در علاوه بر این به ریاست جمهوری اولیه صدها محلی حزبی انتخابات شد و در رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان ویسکانسین ترین معاند انتخابات — یک دادگاه عالی ایالت صندلی بود که به شدت مورد اعتراض بین دموکرات ها و جمهوری خواهان.

در نتیجه نمی توان شناخته شده برای برخی از زمان. نتایج انتخابات را نمی توان اعلام کرد تا مارس 13 بعد از 4 p. m. CDT به دلیل یک دادگاه فدرال به منظور جلوگیری از نتایج منتشر شده قبل از آن.

غیابی که در شهریور روز انتخابات و دریافت شده توسط کارمندان که قبل از مارس 13 مهلت محسوب می شود. در ویسکانسین رای گیری به طور معمول باید دریافت شود توسط 8 بعد از ظهر روز انتخابات بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها postmarked.

با توجه به آخرین شماره منتشر شده از وزارت امور خارجه کمیسیون 990,000 رای غایب شده اند و به سیستم وارد شده که از 8 p. m. CDT در روز سه شنبه از نزدیک به 1.3 میلیون برگه درخواست شده است.

ویسکانسین جلب توجه ملی برای dumbfounding تصمیم به حرکت به جلو با یک فرد در انتخابات است. به عنوان کشور مبارزه افزایش تعداد بدن با توجه به coronavirus دولت تحریم یک رویداد قرار داده شده است که هزاران نفر از مردم در همان فضا در یک زمان — با وجود داشتن یک ایالت پناهگاه در محل سفارش در اثر.

مشابه تناقض بازی کردن در کاخ سفید در روز سه شنبه که در آن یک رئیس جمهور که حمایت اجتماعی فاصله و اقامت در خانه, سفارشات, حمایت جمهوری خواه به رهبری تلاش برای نگه داشتن فرد در رای گیری و به شدت با انتقاد از رای گیری از طریق پست و شیوه های.

“پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل آنها متقلب” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه. “آنها بروید و آنها را جمع آوری. آنها جعلی در بسیاری از موارد است.”

روز سه شنبه انتخابات آمد از 24 ساعت از بی نظمی که دیدم Evers, یک دموکرات صدور یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه به تاخیر انداختن فرد در رای گیری. سفارش بود با سرعت به چالش کشیده شده توسط مجلس و دولت و دیوان عالی از آن مسدود شده در شنبه شب. در یک جداگانه حاکم محافظه کار اکثریت در دیوان عالی ایالات متحده reined در پایین-حکم دادگاه تمدید مهلت رای گیری غایب است.

مخالفان استدلال می کنند که تصمیم گیری رای دهندگان مجبور به انتخاب بین اعمال حقوق قانونی خود و حفظ بهداشت و سلامت دیگران در چهره بسیار عفونی و شیوع بیماری مرگبار.

اما جمعیت swarmed به پای صندوق های رای با برخی از رای دهندگان گفت: آنها تا به حال هیچ انتخاب دیگری اگر آنها می خواستند برای رای دادن.

“چه اتفاق می افتد در ویسکانسین امروز مگس در صورت صدور هر که ما شنیده ایم در سه هفته گذشته مربوط به بهداشت عمومی” شهردار تام برت از میلواکی در مصاحبه ای گفت: با سیاسی. “هر اطلاعیه در مورد ماندن صفحه اصلی اجتماعی فاصله دور ماندن از مردم است. هیچ علمی وجود دارد معافیت برای رای دادن وقتی که می آید به Covid-19 و وانمود کند که وجود دارد این است جنون.”

هنوز هم رسانه های اجتماعی گرفتگی شد عکس و فیلم از صف های طولانی در خارج از حوزه های رأی گیری با اکثر رای دهندگان ترک اتاق خیلی بیشتر از حد معمول بین آنها و شخص در مقابل.

“من قطعا رفتن به رای امروز به خاطر مردم مبارزه کرده اند برای من قادر به رای” جودی گاردنر مک دونالد کارگر در میلواکی است که درگیر مبارزه برای $15 حداقل دستمزد جنبش سیاسی گفت.

گاردنر گفت: او رو به او بگوئید حدود 20 دقیقه قبل از انتخابات باز بود و قادر به ترک حدود یک ساعت و 20 دقیقه بعد. هنگامی که او وارد شدند او گفت: آن را “دیوانه شلوغ, [اما] وجود دارد یک مقدار خوبی از مردم” بگوئید. رای دهندگان بودند پیوستن به اجتماعی فاصله به عنوان به عنوان بهترین آنها می تواند گفت گاردنر که اضافه شده است که او ماسک و دستکش برای رفتن رای دادن.

“من در زمان خطر به دلیل آن است که حق من و من می خواهم به سعی کنید به چیزی بهتر برای نسل های آینده” او گفت:. “این قطعا خواهد بود یک داستان که بچه ها گفتن فرزندان خود را در مورد من grandkids. … این خواهد بود چیزی در تاریخ است.”

بیشتر مربوط به گاردنر شد برخی از سالمندان رای دهندگان که او گفت: آیا ماسک یا دیگران در خانواده است. گاردنر گفت: خواهر زاده او درخواست absentee ballot اما آن را دریافت نکرده بودند و او مطمئن نیستید که آیا او زاده خواهد در حال حاضر قادر به رای دادن. “شما خود را به خطر می اندازند هر دو راه” او گفت:. “یا با ترساندن سلامت و یا قادر به رای دادن در همه.”

این ازدحام تنها تشدید بسته شدن حوزه های رأی گیری در سراسر ویسکانسین. در میلواکی برای مثال تعدادی از مکان های رای گیری در ایالت پرجمعیت ترین شهرستان شد کاهش به پنج از 180.

دولت ایالت LaTonya جانسون از حزب دموکرات که نشان دهنده بخش هایی از میلواکی خشمگین بود که انتخابات هنوز برگزار می شود قرار دادن سرزنش در پای جمهوریخواه رهبری در دولت است.

“افرادی که در میلواکی آنها مهم است. آنها ما از تشکیل بیش از حد” او گفت:, و اضافه کرد که مردم نباید به خطر ایمنی خود را به بازیگران خود را رای.

ناتاشا Korecki گزارش از میلواکی. ژاک Montellaro و Caitlin Oprysko گزارش از واشنگتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>