رنگین کمان سینما در رجاینا بازگشایی جولای 24 بعد از coronavirus shutdown

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

طرفداران صفحه نمایش بزرگ در رجینا را یک جای رفتن به برای فیلم های پرفروش, فیلم, هنگامی که رنگین کمان سینما بازگشایی در جولای 24.

سینما که بسته درهای خود را به عموم مردم در ماه آوریل با توجه به COVID-19 همه گیر اعلام آن خواهد بود عامل دو و نیم روز در هفته شروع جمعه با اقدامات ایمنی در محل به صورت فیزیکی فاصله.

ادامه مطلب: Cineplex به بازگشایی برخی از کانادا تئاتر به عنوان coronavirus باعث درآمد به شیرجه رفتن

“ما خواستار آن نرم بازگشایی. ما خواهید بود باز جمعه شب و روزهای شنبه و سه شنبه” یکی از رنگین کمان سینما مدیران توماس Hendricksen گفت.

“ما نیز به دنبال حامیان مالی به ما یک روز اضافی در روزهای یکشنبه. ما به دنبال در یکی در صبح و یکی در شب; که رفتن برای کمک به جلوگیری از ازدحام در حوزه عمومی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سینما گفت: از آن نیز سرسام آور زمانهای حداقل 30 دقیقه را به عنوان تعداد کمی از مردم که ممکن است در لابی. آنها همچنین از بین بردن برخی از صندلی برای اطمینان از شش پا از فاصله فیزیکی مشاهده شده است در تئاتر.

علاقمندان به سینما را تشویق به پوشیدن ماسک, اما Hendricksen گفت: از آن نیاز نیست.

ادامه مطلب: Coronavirus — Cineplex نیاز نیست مهمان به پوشیدن ماسک در هنگام بازگشایی تئاتر

Hendricksen که مشغول به کار در سینما از سال 2007 گفت: آن را غیر واقعی بود برای دیدن چراغ بیرون رفتن برای سه ماه و سینما کارکنان مطمئن ساخته شده به ماندن در تماس با مشتریان است.

“ما شده است در حال اجرا هفتگی پاپ کورن فروش در سراسر زنجیره ای و انجام زایمان کردن به مردم برای کاهش هزینه های,” او گفت:, و اضافه کرد که کارکنان نمی توانید صبر کنید برای دیدن مردم از طریق تئاتر درها دوباره.

Coronavirus: Saskatchewan وارد فاز 4.2 بازگشایی در ژوئن 29

Coronavirus: Saskatchewan وارد فاز 4.2 بازگشایی در ژوئن 29

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>