Rainbow Six Siege پارسه رقابت برای رکورد US$3M در مونترال eSports مسابقات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

جمعیت roared با شور و هیجان در لاوال محل بل به عنوان آنها به تماشای مورد علاقه خود حرفه ای پارسه رقابت در مسابقات قهرمانی جهان از Rainbow Six Siege — بازی های ویدئویی ایجاد شده و توسعه یافته در مونترال.

تیم های برنده این مسابقات و دریافت جایزه از ما 3 میلیون دلار — رکورد مجموع در تاریخ eSports, Quebec.

Montreal tournament attracts thousands of people at Place bell on Saturday, Feb. 15, 2020.
مونترال مسابقات را به خود جذب هزاران نفر از مردم در محل بل در شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است. بریتنی Henriques / اخبار جهانی

“این بیش از eSports و رقابت” گفت: وی یو, Rainbow Six Siege مدیر سواحل شرق. “این هم که در آن جامعه جمع آوری و واقعا ما جشن سالگرد — تولد ما — به دلیل Rainbow Six Siege بیرون آمد و چهار سال پیش است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چهارمین سالانه شش دعوتی جمع آوری بیش از 4500 نفر از سراسر جهان است. رنگین کمان شش طرفداران سفر از ونکوور به اوهایو فرانسه به برزیل برای تماشای مورد علاقه خود را با رقبا و نبرد آن را در یک شدت بالا و محیط تعاملی.

بیشتر بخوانید: شش دعوتی مسابقات eSports انتظار برای سرگرم کردن میلیون ها نفر

“این اعتیاد آور” گفت: تماشاگر کونور McIlwrath که از ونکوور برای حضور در این مسابقات است. “جنبه رقابتی و قادر بودن به بازی با دوستان. آن را بالاتر از سطح مهارت تیرانداز در مقایسه با اکثر.”

طرفداران مانند McIlwrath اصرار eSports هستند درست مانند هر دیگر به طور منظم ورزش. حرفه ای بازی همه را دارد — بازی رقبا طرفداران و جو است.

“این آدرنالین خالص” او گفت:. “این مانند رفتن به یک بازی هاکی به جز این زمان من علاقه مند هستم.”

اوهایو cosplayer و بازی های ویدئویی علاقه مندان Devin Ricketson سوار بیش از نه ساعت برای شرکت های مشهور جهان در مسابقات.

“در این مرحله همه نور و همه چیز [است]” گفت: Ricketson. “آنها واقعا می دانم که چگونه به اعتیاد به مواد مخدره شما تا زمانی که کسی را بکشند و یا چیزی.”

ادامه مطلب: ادمونتون را NAIT میزبان مقام اول مسابقات eSports

مسابقات ویژگی های 16 از بهترین تیم های آماده برای نبرد.

“با سرعت از این بازی است که خیلی سریع در اینجا پس از آن فقط واقعا جالب گفت:” Ricketson.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در تنها چهار سال بازی به صورت تصاعدی رشد ایجاد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف جهان است.

Two pro gaming teams go head-to-head at the fourth annual Six Invitational on Saturday in Laval.
دو نرم افزار بازی تیم رفتن سر به سر در چهارمین سالانه شش دعوتی در چهار شنبه در لاوال. بریتنی Henriques / اخبار جهانی

“این یک بازی بسیار سخت برای یادگیری — در آن طول می کشد مقدار زیادی از عمل است. به همین دلیل بازیکنان حرفه ای [آنقدر چشمگیر] گفت:” یو. “این یک تیم تاکتیکی تیرانداز استراتژیک بازی و من فکر می کنم تاکتیکی و استراتژی جنبه ای از بازی همان چیزی است که واقعا ما را متمایز از تمام بازی های دیگر خارج وجود دارد.”

شرکت کنندگان شانس خود را برای دیدار با بازیکنان مورد علاقه لباس در فوتبال و دریافت دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در جدیدترین نسخه از این بازی را به بیرون می آیند در چند هفته.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>