رند پل خواستار تغییرات به خانه ضد مجازات لایحه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه-تصویب ضد مجازات لایحه تصویب نمی سنا بدون تغییرات دیابت رند پل گفت: بالا بردن چشم انداز است که کنگره ممکن است یک بار دیگر سقوط کوتاه از مقابله با این عمل شنیع.

کنتاکی جمهوریخواه گفت که او در صحبت کردن به نویسندگان “در مورد چگونه به این لایحه بهتر است.” در نظریه سنا می تواند به سرعت به اتفاق آرا تصویب مجلس لایحه و ارسال این قانون به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما پولس اعتراض به این معنی که به جای سنا را مجبور به استفاده از چندین روز از زمان طبقه برای برگزاری یک رول تماس با رای و تصویب این لایحه است.

“اگر آنها می خواهند به آن منتقل می کند راه آسان آنها را به صحبت کردن با من در مورد آن,” او گفت:.

سنا تصویب خود را ضد مجازات در لایحه 2019 ساخت مجازات یک جرم فدرال. اما خانه لایحه به تصویب رسید در ماه فوریه کمی متفاوت است و پل گفت: آن را نمی خواهد حرکت به سرعت و بدون تغییرات.

این واقعیت است که کنگره هنوز در تلاش برای پاسخ به جنایات گذشته از مجازات مردم سیاه و سفید برجسته چقدر دشوار خواهد بود برای واشنگتن برای مقابله با سوء استفاده از نیروی پلیس و خشم بیش از افسران پلیس به قتل غیر مسلح آمریکایی های سیاه و سفید. همه با این نظر موافق مجازات وحشتناک است و باید محکوم و ممنوع اما نه به طور خاص در مورد چگونه به آن را انجام دهد.

پولس گفت که او نگران است که راه خانه لایحه نوشته شده است, آن ممکن است “تلفیق کمتر جرایم با مجازات.”

“تحت این قانون به عنوان نوشته شده است, کبودی می تواند به عنوان مجازات. که یک مشکل برای قرار دادن کسی در زندان برای 10 سال برای نوعی از درگیری. و همچنین من فکر می کنم demeans چقدر وحشتناک مجازات در واقع این بود که” پل گفت: در روز چهارشنبه.

در مصاحبه یکی از این لایحه در مجلس سنا نویسندگان گفت: ساده ترین راه رو به جلو است خانه را به سنا لایحه.

“خانه به راحتی می تواند این لایحه که ما در حال حاضر به تصویب رسید و [تهمت بزرگ را] نشانه آن گفت:” از سوی دیگر ، تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی تنها آفریقایی آمریکایی سناتور جمهوری خواه. “اینجا جایی است که ما باید بوده است می توانست و هنوز هم می تواند باشد.”

ملی مجله اولین گزارش, پل را نگه دارید و بر روی این قانون هر چند دفتر خود را کاهش یافته است به استادانه درست شده در نگرانی های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>