رپتورز ضرب و شتم Trail Blazers for 2nd داد و بیداد برنده شدن در NBA حباب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن را تنها در 10 دقیقه, اما آن را به اندازه کافی به Marc Gasol لبخند.

نزدیک به شش ماه از او می خواهم آخرین بازی slimmed پایین اسپانیایی مرد بزرگ شروع شد برجسته از تورنتو رپتورز’ 110-104 پیروزی پورتلند تریل بلیزرز در روز یکشنبه.

چگونه می خواهم آن را احساس می کنید ؟

“واقعا خوب است. واقعا خوب است. واقعا هیجان انگیز” Gasol گفت. “من می دانم که این ممکن است داد و بیداد, اما من geeked تا تمام روز. در مورد آن هیجان زده و خوشحال برای کمک به تیم است.”

Serge Ibaka به ثمر رساند 19 امتیاز در حالی که پاسکال Siakam اضافه شده 18 تا منجر رپتورز در دومین نمایشگاه داد و بیداد از NBA راه اندازی مجدد در والت دیزنی جهانی حباب.

مت Thomas تا به حال 16 امتیاز در حالی که کایل لوری تا به حال 13 امتیاز و شش ریباند و چهار پاس گل و ترنس دیویس سون با 13 امتیاز.

CJ McCollum صدر پرتلند با 21 امتیاز در حالی که یوسف Nurkic تا به حال 17 امتیاز و 13 ریباند.

انتهایی پورتلند برای بسیاری از نیمه اول آنها حفر شده در پایان دفاعی در دوم و زمانی که لوری و دیویس آمار back-to-back سه اشاره گر در اواخر سه ماهه سوم رپتورز رفت تا 80-67. آنها در زمان یک 87-75 مزیت به چهارم.

سازمان دیده بان | رپتورز’ VanVleet برگ بازی با ضرب دیده زانوی چپ’:

فرد VanVleet به نظر می رسد به رفتن زانو در زانو با پورتلند گارد Anfernee سایمونز. VanVleet چپ بازی بلافاصله و بازگشت نیست. 1:09

پورتلند به حال مختصری در اواخر بازی پشت سر هم اما حاکم NBA قهرمان رپتورز در حال حاضر این بازی را به خوبی در دست است.

Gasol که تا به حال بازی های برگزار شده پس Jan. 28 — او بازی نمی کند در اولین مرحله به عنوان مربی نیک پرستار برطرف او را به عمل — تا به حال سه امتیاز و چهار ریباند بود اما یک بازگشت پیروزمندانه برای 35 ساله که می خواهم از دست رفته 28 بازی از پیش همه گیر فصل آزار دهنده مصدومیت همسترینگ.

“شما همیشه می خواهم به بازی بیشتر اما . . . شما رو به آن را ساخت تا” Gasol گفت. “ما می دانیم که این مهم بار می آیند و زمانی که بازی شما باید آماده به آن را بزرگتر دقیقه.”

Gasol بود chalked بد خود را همسترینگ به تورنتو دراز مدت در NBA نهایی و پس از آن جام جهانی در چین — Gasol شد یک عضو کلیدی از پیروز تیم اسپانیایی. او رفت و به چهار ماه اخراج قصد اصلاح این مسائل است که باعث همسترینگ خود را گلایه و استارت آپ خود را به طور کلی تناسب اندام بود و بخش بزرگی از آن است.

یکی منفی در شب برای تورنتو از دست دادن فرد VanVleet کمتر از یک چهارم به بازی. او دچار چه تیمی به نام “سوء استفاده” زانوی چپ شد اما قادر به تنه زدن به طور یکنواخت کردن دادگاه به قفسه اتاق.

“من فکر نمی کنم آن را بیش از حد بد است, اما آن را فقط یک مرحله وجود دارد هیچ حس در تلاش برای بازی او را از طریق آن” پرستار گفت:.

قوی تفرج برای Ibaka

Ibaka تا به حال یکی دیگر از قوی تفرج تیراندازی 3 برای 5 از پشت قوس. او در به طور منظم فصل چابک فرم در یک درگیری مختصر با Nurkic. خود 18 امتیاز دو شب قبل در صدر تورنتو در به ثمر رساند.

Gasol و Ibaka هر دو آغاز شده به عنوان بخشی از پرستار “جامبو” صف در برابر یک پورتلند frontcourt از Nurkic و حسن وایتساید.

Gasol گفت Ibaka توانایی شلیک از محدوده است “بسیار مهم” به تورنتو را با موفقیت.

“ما باید قادر به حرکت بچه ها از رنگ به خصوص اگر آنها سعی می کنید برای رفتن بزرگ به عنوان آنها امروز” گفت: Gasol. “این چیزی است که ما کار بر روی. داشتن من و سرژ وجود دارد بسیاری از چیزهای بزرگ, دفاعی, اما ادبانه و ما باید برای ایجاد فضا برای فردی برای کایل برای پاسکال برای OG [Anunoby] برای نورمن [Powell] برای رانندگی در وجود و ایجاد عکس یا برای خود یا برای ما.

“این همیشه یک کار در حال پیشرفت این یک موضوع با هم کار و انجام چیزی که برای تیم است.”

رپتورز ضرب و شتم هوستون 94-83 روز جمعه در یک بازی است که شامل 10 دقیقه چهارم به کمک بازیکنان به تنظیم مجدد بازی پس از بی سابقه اخراج. بازی روز شنبه بود و بازگشت به مقررات 12 دقیقه در هر سه ماهه.

رپتورز بازی ققنوس در چهار شنبه آخر نمایشگاه برنامه. رپتورز شروع خود را به عنوان دفاع به صورت جدی در شنبه زمانی که آنها نبرد لس آنجلس لیکرز در هشت بذر-دور بازی.

Scrimmages مطرح چالش های منحصر به فرد

در نهایت در دادگاه بیش از چهار ماه پس از COVID-19 تعطیل کردن لیگ در مارس 11, scrimmages ادامه به مطرح چالش های منحصر به فرد. پرستار گفت: آن را دشوار است به تماس یک بازی و یا مستقیم خود بازیکنان — صدای او را حمل به خوبی در محیطی آرام پاورهای عرصه است. و مقامات تا به حال برای هشدار دادن به هر دو تیم نیمکت در روز یکشنبه به انتقادات خود را با هدف داوران نیز می تواند به وضوح شنیده می شود.

“وجود دارد بسیاری از صحبت کردن من می دانم که خیلی” پرستار گفت با خنده. “هر کس می تواند شنیدن همه چیز را همگان گفت: در هر دو به پایان می رسد از نیمکت در واقع نوع از سرگرم کننده وجود دارد در حالی که هر دو نیمکت بودند نوع از رفتن به عقب و جلو کمی, یک مرد خواهد نمره و یک نیمکت می گویند:” هی!’ عقب و جلو. آن را بسیار سرگرم کننده است.”

رپتورز’ هفت عکس یکشنبه سه نفر-اشاره گرها و آنها فقط دو نفر از آنها به عنوان پورتلند led برای بیشتر از سه ماهه اول به پایان رسید که در یک 25-25 کراوات.

Ibaka آمار سه در اواخر سه ماهه دوم به رپتورز یک نقطه منجر شود اما آنها ازمایش کرده 54-49 در حاصل کار دو تیم.

پاتریک McCaw نشسته بازی با نامعلومی آسیب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>