رپتورز ” نیمکت یک نقطه روشن در اندازه گیری-چوب دست دادن به NBA-بهترین دیگران

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زمانی که تورنتو رپتورز سر مربی نیک پرستار می خواهد به تغییر سرعت یک بازی او فقط به نگاه کردن خود را از نیمکت.

ترنس دیویس و کریس بوچر تا به حال 10 امتیاز هر کدام زمین در تورنتو 108-97 از دست دادن به Milwaukee Bucks در روز سه شنبه شب با مت توماس اضافه کردن نه و Rondae Hollis-Jefferson شش به ثمر رساند. آن مهم است برای رپتورز برای نشان دادن عمق خود را در مقابل لیگ-بهترین دیگران که تورنتو می تواند در دیدار پلی آف.

“ما به بیرون می آیند و رقابت به عنوان یک دسته از بچه ها با یک تراشه بر روی شانه ما. گرسنه است. این که چگونه بازی کنیم” گفت: Hollis-جفرسون که منجر رپتورز با هشت ریباند. “اگر مربی نیاز ما به مطبوعات که آیا او نیاز به توقف انجام چیزهای کوچک است که چگونه ما آن را ببینید.

“که واقعا درایوهای ما دفاعی و جرم باعث می شود بهترین از آن.”

سازمان دیده بان | افزایش از نیمکت نمی تواند آسانسور رپتورز گذشته دیگران:

Giannis Antetokounmpo ثبت 19 امتیاز و 19 ریباند در میلواکی را 108-97 برنده بیش از تورنتو است. 1:32

ذخایر بودند به خصوص غالب در دوم با توماس حفاری هر سه از سه اشاره گر در آن دوره منجر به همه رپتورز’ گلزنان است که در سه ماهه. نیمکت بازی طولانی دقیقه با همه ستاره گارد کایل لوری بود تورنتو پیشرو به عنوان بسیاری از 12 امتیاز و یک 52-50 سرب در نیمی از زمان.

“این احساس را به خوبی می دانم که شما در خارج وجود دارد و نهفته این بازی مثبت” گفت: Hollis-Jefferson. “در پایان روز این چیزی است که آن پایین می آید. آیا شما در خارج وجود دارد و شما انجام کار خود را ؟ آیا شما اجرای آنچه که شما قرار است به انجام?”

پس از بازی پرستار با اشاره به دفاعی فشار از نیمکت اشاره کرد که هیچ یک از آنها تا به حال یک منفی دفاعی امتیاز. توماس plus-12, Hollis-جفرسون بود plus-نه بوچر plus-شش و دیویس صفر بود.

“آنها عالی بودند و واقعا خوب, من فکر می کنم” گفت: پرستار. “زمانی که شما در جعبه نمره و دیدن plus-minuses? احتمالا انتظار نیست که در تمام, راست?”

بوچر می داند که با اضافه کردن پیچیدگی به رپتورز’ طرح های دفاعی که بخشی از کار خود را به عنوان یک ذخیره و به رسمیت می شناسد که گاهی اوقات آن را تنها راه او قادر خواهید بود به نیمکت.

“مربی ما تمرکز بر دفاع تمام وقت. اگر ما می خواهیم به بازی ما باید به تمرکز بر روی که گفت:” بوچر که تا به حال هفت کمک می کند. “ما تلاش کرده اند ما را به تمرکز بر دفاع فقط به گرفتن برخی از زمان بازی بلکه برای کمک به تیم به عنوان آنجا که ما می توانیم.”

Hollis-جفرسون می گوید وجود دارد ارزش دادن به تورنتو شروع یک استراحت — حتی اگر آنها هنوز هم بر روی زمین است.

“قادر بودن به یک جرقه به استارت و کمی از فشار آنها در زمان” گفت: Hollis-Jefferson. “آنها ممکن است امنیت [ما حریف] بهترین بازیکنان پس از ما می آیند و ما می توانید آنها را به یک استراحت.

“در حال حاضر آنها گارد سوم بهترین بازیکن چهارم, بهترین, بازیکن, هر چه می خواهد باشد. آن را می دهد آنها را به یک استراحت. ما ممکن است نیاز به کسب امتیاز در آن لحظه. ما اصلا همه نیاز به بازی دفاعی روی نیمکت می تواند در آمده و انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>