رپتورز’ دیویس خواهد بود “ویران” اگر تیم نتواند فرصت برای اجرا حذفی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ترنس دیویس شد با بهره گیری از یک تازه کار کمپین فراتر از خود انتظارات. پس از رفتن undrafted Davis, احساس, احساس خوش شانس فقط باید با تورنتو رپتورز زمانی که آنها باز فصل و نمیفهمد او صرف مقدار زیادی از سال در G لیگ با رپتورز 905.

اما در زمان COVID-19 تعطیل NBA در مارس 11, ورزشی rookie بازی کرده بود در تمام 64 بازی برای رپتورز بود و با صدای بلند طرفداران خشمگین است که او انتخاب شده برای rookie-دوم بازی در all-star weekend.

اگر NBA نمی تواند نجات باقی مانده از فصل دیویس گفت که او نمی تواند غم انگیز برای نامی کامل rookie سال است که می شده اند. آنچه واقعا او را چشم انداز بدون خطر ناک پست-فصل اجرا شود.

“من احساس نمی فریب خورده به دلیل وجود دیگر پیوستند که با بزرگ سال بهتر از سال از من داشتن. نمی شود آن را به آنها یا,” دیویس گفت: در یک کنفرانس یکشنبه — هفت هفته پیش به روزی که لیگ تعطیل.

“من نمی خواهد را ویران کرد اما من می تواند یک کمی صدمه دیده است چرا که شما همیشه می خواهید را به پایان برساند چه شما شروع می شود. بسیاری از مردم فکر نمی کنم ما خواهد بود در پلی آف و ما به پایان رسید تا بودن شماره 2 تیم در شرق ما در حال حاضر ما مسجل حذفی اسکله. به طوری که سمت راست وجود دارد که تنها چیزی که من می تواند ویران نه بازی در پلی آف.”

با وجود یک درب گردان از آسیب به بازیکنان کلیدی این فصل رپتورز شد 46-18 و تا به حال فقط مسجل حذفی اسکله زمانی که یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus و لیگ متوقف شد ساعت بعد.

چون رپتورز بازی کرده بود در ایالت یوتا یک زن و شوهر از روز قبل تورنتو بازیکنان و کارکنان رفت و به 14 روز در قرنطینه. دیویس گفت که او و همکار تازه کار دیوان هرناندز به فلوریدا پرواز در مدت کوتاهی پس از قرنطینه به دلیل هرناندز به حال دسترسی به یک سالن ورزشی وجود دارد.

دیویس که می خواهم به طور متوسط 7.7 امتیاز یک شب در 46.3 درصد, تیراندازی, در حال حاضر بازگشت به خانه در ساوتهیون, Miss., لذت بردن از بودن با پسرش که تقریبا 11 ماه. او دسترسی به خصوصی بدنسازی و مربی وجود دارد.

زمان پایین تا به حال او را به تأمل در یک rookie فصل است که حتی بدون رویای پایان دادن به یک پست-فصل ظاهر شد به مراتب بهتر از او می تواند پیش بینی.

مانند رپتورز نقطه گارد فرد VanVleet که 22 ساله دیویس شرط خود را در NBA draft شب تبدیل کردن برخی از اواخر ارائه می دهد, ترجیح می دهند تا شانس خود را فرود یک معامله در طول تابستان لیگ. خود را قمار پرداخت big-time.

“بله آقا! من می خواهم بگویم که تصمیم من بود قطعا تصمیم درست و به دلیل نگاه کنید که چگونه همه چیز معلوم شد. اول بازی سال من بازی در 15 دقیقه شب باز. مانند مرد از آن اتفاق افتاد آن چنان سریع,” دیویس گفت که اضافه شده است که بسیاری از آنچه او آموخته است که در این فصل بود “در پرواز” در طول بازی.

“در طول تمام این COVID-19 shutdown من واقعا تا به حال مقدار زیادی از زمان به منعکس کننده بر روی همه چیز, برخی از چیزهایی که من انجام شده و برخی از چیزهایی که هنوز برای آمدن مانند برگشتی. من یک تازه کار, بنابراین بدیهی است که من نمی دانم آنچه در پلی آف, اما من می خواهم فرد, من می خواهم Kyle [لوری] . . . قادر به اعتماد به من وقتی که من در این بازی در پلی آف. اگر من در این بازی در پلی آف.

“به همین دلیل من در ورزشگاه در حال حاضر همین دلیل است که من در ورزشگاه روزمره گرفتن وزن ، من می خواهم به در بهترین شکل و من فقط می خواهم به قادر به توان اعتماد کرد.”

NBA است و با توجه به بازگشایی برخی از تیم تمرین امکانات به عنوان از آوریل 8 — در اولین — تحت قوانین سختگیرانه. بازیکنان بازگشت به خانه خود را-تیم بازار را به قرنطینه قبل از مجاز در این شهرستان پس از رپتورز بسیاری از آنها نیست در تورنتو را مجبور به پرواز به کانادا و به انزوا برای دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>