رپتورز را شکست پیشنهاد برای 16 مستقیم به نفع خود به عنوان شبکه ضربه محکم و ناگهانی تاریخی رگه در بروکلین

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تورنتو رپتورز بود و خود را حق رای دادن-رکورد برنده خط متوقف شد و در 15 بازی با 101-91 از دست دادن به بروکلین نتز در شب چهارشنبه.

دفاع از NBA قهرمانان امیدوار بودند به نگه داشتن نورد حق را به همه ستاره اما نمی تواند پیدا کردن این فرم است که به کمک آنها به طور متوسط 121.2 امتیاز و شلیک 50 درصد بیش از 15 بازی قبلی.

این بار رپتورز آمار تنها 37.8 درصد با کایل لوری سه گانه-دو آینده در یک شب همه ستاره گارد نقطه بود فقط 4 13.

Caris LeVert به ثمر رساند و 20 امتیاز برای شبکه که به پایان رسید در شش بازی از دست دادن رگه برابر رپتورز. که شامل از دست دادن یک شنبه در تورنتو که در آن LeVert ثمر رساند تا حرفه ای-بهترین 37 امتیاز.

Joe Harris اضافه شده 19 امتیاز و اسپنسر Dinwiddie تا به حال 17 امتیاز و نه کمک برای شبکه های که سر به شکستن 25-28 پس از Kyrie Irving برای فقط 20 بازی. او دوباره با یک رگ به رگ زانو راست.

Serge Ibaka تا به حال 28 امتیاز و نه ریباند برای رپتورز پس از بازگشت از یک بازی غیبت با علائم شبه آنفولانزا. فرد VanVleet به ثمر رساند 22 امتیاز و لوری تا به حال 12 امتیاز 12 کمک و 11 پرتاب ریباند.

شبکه تمدید 10 نقطه منجر شود بعد از سه چهارم به 80-65 در باز کردن 90 ثانیه چهارم و صرف بقیه از این بازی بازگشت هر تورنتو تلاش به عقب بر گردیم در آن است. رپتورز’ بهترین شات آمد که Ibaka ساخته شده 3-اشاره گر و VanVleet تبدیل سه نقطه بازی برای قطع آن به 91-82 با 4:13 باقی مانده اما LeVert ساخته متوالی سبد به سرعت فشار منجر به دو چهره.

این شبکه به ثمر رساند هفت امتیاز از سه ماهه دوم به باز کردن یک 30-19 منجر شود. رپتورز به حال کسری بودجه را به شش در دقیقه آخر دوره اما هریس ساخته شده سه رایگان می اندازد و سپس 3 را به آن 52-40 در حاصل کار دو تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>