رپتورز’ Gasol می گوید سرخوردگی از مصدومیت همسترینگ سوخت تحول

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آینده بی پروا چند ماه از عنوان NBA و بسکتبال در جام جهانی, برنده, Marc Gasol نمی تواند تکرار این موفقیت با تورنتو رپتورز در این فصل است.

سرخوردگی جویده او.

و تا زمانی که COVID-19 تعطیل NBA در مارس 11, رپتورز veteran به جلو رسیده به خود را شخصی آموزش کارکنان و قول داد به استفاده مناسب از زمان پایین.

در حالی که Gasol نمی خواهد فاش چقدر وزن او می ریختن از شش پا-11 قاب — او گفت: آن را “نبود مربوطه” — او کمرنگ کردن بدن آشکار است.

“این نا امید کننده فصل برای من شخصا چون من هرگز نمی تواند یک ریتم و کمک به این تیم در راه است که من باید به کمک تیم” Gasol گفت: در اولین نظر به رسانه ها پس از لیگ توقیف چهار ماه پیش.

“به عنوان به زودی به عنوان… ما رو مطلع [تورنتو آموزشی] مرکز بسته شد من رو هم با تیم من در یک تماس تلفنی کردم و رفتن بر روی یک طرح برای حل و فصل این جریان مسائل است.”

کسانی که مسائل مربوط به نگهداری Gasol روی نیمکت 28 از رپتورز’ 64 بازی با آزار دهنده مصدومیت همسترینگ.

35 سال اعتبار قوام با بخشی از وزن از دست دادن — خوردن و خوابیدن با نظم بیشتر در خانه در اسپانیا, حذف از rigors از NBA سفر.

“[قوام] می رود با رژیم آموزش, اهداف, عادات خواب, همه چیز,” او گفت:. “بدیهی است که زمانی که شما در خانه هستید, همه چیز بسیار ساده تر از زمانی که شما در جاده هستید و رفت و آمد و تلاش برای ایجاد همه چیز کار می کنند و برنده بازی است که در پایان روز است که آنچه شما در نظر گرفته است.”

‘شما باید برای قرار دادن در زمان’

به زودی پس از تورنتو تاریخی قهرمانی اجرا Gasol پانچ با اسپانیا تیم ملی که موفق به کسب جام جهانی در چین در ماه اوت است. او چهره خود را همسترینگ مشکلات یک محصول از آن خسته کننده چند ماه.

“شما باید برای قرار دادن در این زمان شما باید برای قرار دادن در محل کار اگر شما در حال رفتن به استفاده از آن مقدار انرژی است,” او گفت:. “اگر شما تنها گرفتن پول از بانک و هرگز قرار دادن پول در بانک شما در حال رفتن به رفتن را شکست.”

Gasol را تیمی باید raved خود را در مورد تغییر و تحول است.

“من شوکه شده بود با دیدن او. آن را مانند ‘Sheesh,”‘ پاتریک McCaw گفت. “من واقعا نمی توانست او را تشخیص دهد چرا که او تا به حال یک مدل موی جدید. من فکر می کنم او فکر می کند او سن و سال من [24] دوباره در حال حاضر, اما او به نظر می رسد بزرگ در حال حرکت به خوبی در حال حرکت سریع دست زدن به توپ فقط با این تغییر که او فوق العاده است… خوب است و من هیجان زده برای دیدن او را بازی کند.”

Gasol نیست فقط رپتور که نشان داد تا در فلوریدا برای NBA راه اندازی مجدد در شکل فوق العاده. مربی نیک پرستار ستایش از رهبر تیم کایل لوری که به نظر می رسد مناسب و تر و تمیز. و کریس بوچر قرار داده و بسیار مورد نیاز 15 پوند عضله در طولانی خود را فرز و چابک قاب.

Gasol گفت: فراتر از تناسب اندام جزء او و هم تیمی های خود در حال خارش به بازی. او می تواند آن را ببینید در رقابت در دادگاه و خاموش.

“ما رقابت میان هر یک از دیگر هر روز و سعی کنید برای رفتن در هر یک از دیگر را گردن کمی. من فکر می کنم که همیشه مثبت,” او گفت:. “است که یکی از چیزهایی که ما از دست رفته بیشتر طول سلول — رقابت است. برخی از بچه ها می خواهم به رقابت در بازی های رایانه ای. بعضی از ما واقعا به کسانی که همه چیز. ما از دست رفته و رقابت در برابر دیگر انسان ها در زندگی واقعی است.”

بازی جنگ

Gasol گفته شده است وجود دارد برخی از قاتل تصویری بازی بین بازیکنان است.

“شما نمی خواهید به بازی من در بازی های ویدئویی, من به شما بگویم که بسیار” Gasol گفت.

پاسکال Siakam سپس شروع به پریدن کرد به قاب در زوم تماس بگیرید و به خبرنگاران گفت: “فیفا پادشاه حق در اینجا. مطمئن شوید که شما دریافت کنید که در دوربین.”

22 تیم در NBA راه اندازی مجدد در حال مستقر در والت دیزنی جهانی در اورلاندو تحت سخت بهداشتی و پروتکل های ایمنی. در حالی که وجود دارد فعالیت های اجتماعی مانند بازیکنان سالن, سفر با قایق های ماهیگیری و آب پارک رپتورز می دانید یکی از سخت ترین چالش ها بیش از آنچه که می تواند کشش را به مدت سه ماه در این دانشگاه خواهد بود به تنهایی.

Gasol قدردانی, عکس از خانواده اش رپتورز کارکنان قرار داده بود در اتاق خود را قبل از او بررسی می شود.

“بدیهی است که آن را ایده آل نیست باید از خانواده خود جدا, اما هنگامی که شما می دانید آنها را نیز درک و توضیح به آنها خطر و مطمئن شوید که آنها به دنبال تمام پروتکل های که آنها باید به دنبال” گفت: Gasol که همسر و دو بچه ها در اسپانیا.

“[عکس] بزرگ بودند ژست.”

ساخت بهترین از حباب

در حالی که وجود دارد شده ام شکایت از بازیکنان در مورد مواد غذایی و امکانات رفاهی و یک زن و شوهر از بازیکنان شده اند قرنطینه برای سهوا ضلالت خارج از پردیس, حباب, Gasol گفت: آنها همه در همان قایق و “تلاش برای ایجاد بهترین از آن.

“من مطمئن هستم که اگر شما می خواهید شما می توانید میلیون ها نفر از بهانه که چرا این ایده خوبی است که شما فقط باید برای پیدا کردن یک دلیل خوب به چوب با آن کنید و سعی کنید برای برنده شدن یکی دیگر از قهرمانی,” او گفت:.

“پس هر که, برای, برای هر بازیکن من امیدوارم که آنها واقعا می تواند آن را نگه دارید قوی و تکیه بر یکی دیگر از زمانی که به سختی می آید چرا که آنها خواهد آمد و همه چیز را کمی سخت تر بر جنبه های روانی و فقط دانستن است که شما باید هم تیمی های خود را همیشه در کنار شما برای حمایت از شما.”

Gasol زندگی می کردند تحت نظارت کامل مستند در اسپانیا که یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در این بیماری همه گیر را در اوایل روز است.

در حال حاضر NBA نشسته عملا در یکی از epicentres از coronavirus. فلوریدا گزارش شده بیش از 10 ، 000 مورد جدید چهارشنبه بیش از 300,000 موارد است.

رپتورز بازی Houston Rockets در تاریخ 24 ژوئیه در اولین سه scrimmages. آنها بازی لس آنجلس لیکرز در اوت. 1 در اول هشت بذر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>