رپتورز یک پیام برای در اطراف 650K آمریکایی زندگی در کانادا: ثبت نام برای رای دادن

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

وجود دارد حدود 650,000 آمریکایی ها در کانادا زندگی می کنند و با توجه به تورنتو رپتورز مربی نیک پرستار “به سختی هر یک از آنها رای دهند.”

زمانی که ناآرامی های نژادی فوران در ایالات متحده آمریکا چند هفته پیش NBA مربیان و بازیکنان به سرعت آمد و با هم به اشفتگی فکری موقتی ایده برای کمک در مبارزه با نژادی و بی عدالتی اجتماعی.

ادامه مطلب: تورنتو رپتورز گارد VanVleet می گوید مردم ‘تغذیه’ با نژادپرستی و تبعیض

یکی از رپتورز’ طرح شد یک کمپین رسانه های اجتماعی به اصرار آمریکایی ها زندگی در شمال مرز برای رای دادن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

“ما فکر می کنیم می تواند با استفاده از پلت فرم ما با رپتورز و آگاهی به آن و در واقع مردم نشان می دهد که چگونه ساده آن است که (برای ثبت نام و رای) به آنها بگویید که چه وب سایت است و به نوعی حفظ این پیام در حال حاضر” پرستار گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

براد Parscale را به عنوان برگ برنده 2020 مدیر کمپین

براد Parscale را به عنوان برگ برنده 2020 مدیر کمپین

“بحث در مورد من شخصا به من گفت: زمانی که من جوانتر بود شاید که من نمی دانم که چگونه به انجام این کار (رای) نمی مانند یا نامزد نمی فکر می کنم من رای شمارش به اندازه کافی هر چه تمام کسانی که به بهانه آن زمان من فکر می کنم برای همه به حق خود را و ما خوشحال برای کمک به ترویج آن است.”

پرستار که در چهار کشور مختلف — ایالات متحده و کانادا و انگلستان و بلژیک — گفت: او یک نمونه از مردم زندگی در خارج از کشور.

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که Kanye West خواهد نیاز به انجام به اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده آمریکا

“من اعمال نشده من حق رای به اندازه کافی در طول سال. وجود دارد هیچ بهانه ای دیگر, بنابراین خارج وجود دارد و نشان می دهد مردم چگونه به آن را انجام دهد و هموار کردن راه” پرستار گفت:.

اعلام خدمات عمومی منتشر شد شنبه شب ویژگی های رپتورز مربیان و بازیکنان کارگردانی آمریکایی ها به وب سایت FVAP.gov به ثبت نام برای یک absentee ballot.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این یک فرآیند ساده است. . . و آن را به شما می دهد این فرصت را به صدای شما شنیده می شود حتی زمانی که شما در حال زندگی در کانادا” دستیار مربی جیم صنع می گوید بینندگان.

موضوع عمده ای از NBA راه اندازی مجدد شده است در مورد تقویت اجتماعی و نژادی و عدالت پیام.

پرستار گفت: پلیس و رای دهندگان اصلاح شد دو تا از موضوعات اصلی است که بیرون آمدن از بازیکن و مربی بحث.

سه تیم NBA — آتلانتا دیترویت و میلواکی — ارائه شده عرصه خود را به عنوان مراکز رای دهی برای نوامبر. 3 انتخابات.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>