رپتورز’ نیک پرستار می داند که توجه به خانواده و کلیدی خواهد بود برای بازیکنان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نیک پرستار تا به هیچ مشکلی اجازه دادن به یکی از بازیکنان خود را اردک از یک جلسه را به یک تماس از یکی از فرزندان خود را.

تورنتو رپتورز دو هفته به چه چیزی می تواند بی سابقه ای سه و نیم ماه سفر جاده ای و پرستار می داند که برخی از سخت ترین چالش های بازیکنان خود را در حال تنهایی و خستگی.

پرستار می داند که خانواده زمان ارزشمند است.

“این واقعا یکی دیگر از بخشی از پازل و آن یک نفر” رپتورز مربی گفت: در زوم تماس سهشنبه از ناپل فلوریدا. “این شروع می شود با گفتگو هنگامی که شما در حال تداوم به فرد [VanVleet] یا کایل [لوری] و شما درخواست آنها را چگونه به همسر و بچه ها و آنچه آنها انجام می دهند و هنگامی که آخرین باری که شما به آنها صحبت کردیم.

“وجود دارد خیلی بیشتر از آن را از من می گویند به طور معمول اتفاق می افتد و… خیلی بیشتر در حال حاضر از آنجا که همه ما در حال نشان دادن تصاویر و هر چیز دیگری. این یکی دیگر از آن چیزهایی که شما می خواهم بیشتر ملایم ،

“ما در حال آماده شدن برای شروع یک جلسه و کسی می گوید:” اوه مرد بچه من FaceTiming من و شما می گویند آن را به بیرون رفتن در سالن و آن را می کنیم و برای شما صبر کنید.”‘

22 تیم در NBA بازی راه اندازی مجدد شروع به حرکت به NBA شبه حباب در دیزنی جهان در اورلاندو در روز سه شنبه. رپتورز که مجلس در ناپل به جای مجبور به صرف 14 روز خود منزوی در کانادا حرکت به دیزنی جهان در روز پنج شنبه.

اگر NBA می توانید نگه دارید COVID-19 در خلیج و رپتورز رفتن یکی دیگر تمدید پس از فصل اجرای آنها وجود دارد می تواند تا اواسط ماه اکتبر. اعضای خانواده مجاز نیست برای پیوستن به این تیم تا زمانی که دور دوم پلی آف و مقدار زیادی از بازیکنان به همراه مربی, پرستار, بچه های جوان.

پرستار, پسر, انتظار صبورانه

هنگامی که پرستار به سمت چپ خود را در تورنتو خانه برای فلوریدا سه ساله پسر لئو گفت: او می خواهم صبر کنید برای او ،

“او کاملا درک چگونه من قصد دارم از بین رفته اند که دیگر پسر راکی به دنیا آمد و در طول سال گذشته خطر ناک پست-فصل اجرا شود. “من به او گفتم که من قصد دارم به مربی برخی از بازی ها و او گفت:” من قصد دارم به صبر در اینجا برای تو.’ من امیدوارم که او نقل مکان کرد و از آن نقطه به دلیل آن را برای رفتن به یک در حالی که.”

لیگ است گفت: آن را ارائه بهداشت و سلامتی منابع به بازیکنان پس از ورود.

NBA به امید آن نیست همان مسائل که گرفتار لیگ برتر فوتبال را راه اندازی مجدد. دو تیم تا به حال چند بازیکن تست مثبت برای COVID-19 پس از ورود در اورلاندو است. FC Dallas کشیده از مسابقات به طور کامل پس از 10 بازیکن و یک مربی آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که پنج عضو نشویل SC آزمایش مثبت و دیگری چهار تولید شده بی نتیجه آزمون.

پرستار می گوید او در گفتگو با کایل لوری در فلوریدا مورد چگونه به خانواده های یکدیگر را انجام می دهند. (چارلز رکس Arbogast/آسوشیتد پرس)

فلوریدا یک coronavirus نقطه داغ, گزارش دیگری 7,300-به علاوه موارد در روز سه شنبه. دولت در حال حاضر بیش از 213,000 موارد است.

پرستار گفت: او احساس امن با NBA coronavirus پروتکل های.

“ما در حال رفتن به یک راه طولانی از راه ما آن را فوق العاده امن که ما باید. ما واقعا در هتل. ما محدود هستند. ما به دور از همه چیز. وجود دارد تمیز کردن همه جا. هر کس با پوشیدن ماسک. ما رفتن به ورزشگاه و وجود دارد و ما می آیند. آن را احساس می کند واقعا امن” پرستار گفت:.

“من فکر می کنم در مراحل اولیه و یا روز دیزنی چیز حیاتی هستند. گرفتن یک دسته کامل از تست انجام می شود و به نوعی به یک نقطه وجود دارد. من فکر می کنم آن را تمام انجام در یک واقعا در سطح بالا باقی می ماند و نسبتا امن است. من امیدوارم که من حق هستم.”

شیوه های تیم هنوز برای شروع

رپتورز نیست تمرین هم پس از COVID-19 تعطیل کردن لیگ در مارس 11. آنها هنوز هم مجاز فقط چهار بازیکن در طبقه در یک زمان و تنها یک بازیکن در هر سبد. هیچ یک مته.

پاسکال Siakam گفت: او رفت و دو ماه بدون بازی بسکتبال در حالی که مت Thomas نمی شلیک توپ که تقریبا طولانی است. هر دو رپتورز گفت: این طولانی ترین اخراج از مشاغل خود را.

اما شما نمی دانید آن را به آنها گفت ،

“من نگاهی به آنچه در آن دو بچه شده اند و در آنها انجام تمرینات و آنها هر دو نگاه بزرگ” پرستار گفت:. “من می خواهم تصور کنید با همه وجود خواهد داشت کمی از ریتم تنظیم از این بازی مطبوع ریتم و به خاطر سپردن مجموعه و همه این نوع از مسائل است که شما را برخی از زمان به عنوان به خوبی.

“اما من نمی شناخته شده اند — نگاه کنید اگر شما راه می رفت در ورزشگاه و تماشای آنها را از کار کردن شما نمی خواهد که شناخته شده آنها از دست رفته دو ماه بدون دست زدن به یک توپ فکر نمی کنم.”

همه ستاره گارد نقطه کایل لوری صحبت نشده با رسانه ها پس از این تیم جمع شده بودند و عدم وجود خود را از عکس و ویدئو در ناپل بود رپتورز تعجب طرفداران در توییتر اگر او حتی وجود دارد.

توماس stomped در آن شایعات هر چند زمانی که او گفت که او می خواهم گلف با لوری.

و پرستار گفت: لوری است که “به دنبال عالی” در طول تمرینات است.

“منظورم بود واقعا عالی است. او واقعا کار سخت است.” “او می آید به اردوگاه همیشه در شکل بزرگ پر از انرژی و چابک و تمام چیزهای که او است. او را به رفتن در آن. او کار بسیار سخت خیلی زود در صبح و در همه جنبه های او مطبوع خود را در تیراندازی. او به نظر می رسد خوب است و تمرینات بسیار عالی بوده است.”

رپتورز در حال برنامه ریزی برای اولین بار از سه scrimmages در برابر Houston Rockets در تاریخ 24 ژوئیه. آنها باز هشت بازی کاشت دور در اوت. 1 در برابر لس آنجلس لیکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>