رپتورز’ ترنس دیویس می گوید: تمرکز باید بر روی Breonna تیلور قاتلان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ترنس دیویس با استفاده از پلت فرم خود را برای چیزهای بزرگتر از توپ بسکتبال.

در روز چهارشنبه رسانه های در دسترس بودن تورنتو رپتورز rookie پیام کوتاه بود و مستقیم است. وی در پاسخ به یک سوال — در مورد بسکتبال — با یک پیام در مورد Breonna تیلور 26 ساله که با ضرب گلوله کشته شد توسط افسران پلیس در مارس 13.

“بسیاری از بچه ها ما ایران در حال حاضر است. ما فقط نگه داشتن تمرکز بر روی Breonna تیلور قاتلان. این چیزی است که من می خواهم به نگه داشتن تمرکز در این هفته” 23 ساله گفت.

“این هیچ چیز در برابر شما — و من می توانم پاسخ همه شما بچه ها پس از بازی و یا هر زمان بعد از ما در حال بازی – اما در حال حاضر من فقط می خواهم به نگه داشتن تمرکز بر روی آنچه که واقعا در رفتن در جهان است. وجود دارد بسیاری از بی عدالتی اجتماعی در رفتن و من فقط می خواهم به مطمئن شوید که من انجام درست و با استفاده از پلت فرم من به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ورزشکاران را فقط در ادامه با این چیزی که مرد.”

دیویس’ افکار آمد و دو روز پس از Sixers به جلو توبیاس هریس استفاده از رسانه های در دسترس برای ارسال همان پیام است.

“ما همه ایستاده ایالات. ما اصلا همه باید در این تیم است اما ما هنوز ایران در لیگ. من فقط می خواهم به نگه داشتن تمرکز بر روی Breonna تیلور قاتلان و فقط نگه داشتن آن رفتن و مرد, چرا که آن را هنوز هم در جهان,” دیویس گفت:.

او سپس گفت: خداحافظی به خبرنگاران ایستاد و راه می رفت دور.

مبارزه برای “عدالت و برابری’

هر دو NBA و WNBA با استفاده از خود را راه اندازی مجدد پس از COVID-19 وقفه به تقویت و اجتماعی و نژادی و عدالت پیام.

رپتورز veteran به جلو Serge Ibaka تکرار Davis احساسات.

30 ساله پرسیده شد که چگونه او را نگه داشتن خود مشغول در NBA حباب در والت دیزنی جهانی.

“در حال حاضر با آنچه در جریان است در سراسر جهان, من در تلاش برای تمرکز بیشتر در مورد که …,” Ibaka گفت. “عدالت و برابری و این چیزی است که ما در حال تلاش برای مبارزه در حال حاضر است.”

Ibaka برگزار شد که مجازی نشان دادن استعداد در Instagram در اوایل coronavirus مستند گفت که او امیدوار بود برای ایجاد یک نمایش است که اجازه می دهد بازیکنان NBA از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در زندگی توجه به مسائل است.

“من مطمئن هستم که شما می دانید اما ما می خواهیم عدالت برای Breonna تیلور و این چیزی است که ما در حال تلاش برای مبارزه برای هر بازیکن در لیگ برتر هر بازیکن در تیم ما سعی می کنیم برای مبارزه با, برای,” او گفت:. “من فکر می کنم او سزاوار عدالت تا تمرکز من در حال حاضر در آن است.”

کنگو مرد بزرگ گفت: ناآرامی های نژادی در ایالات متحده در حال رفتن به احساس در تمام نقاط جهان است.

“اگر ما می تواند به مبارزه برای تغییر در اینجا است که تغییر در حال رفتن به تحت تاثیر قرار همه جا,” او گفت:. “مثل شما دیدم زمانی که مردم شروع به اعتراض در ایالات متحده و سپس حدس بزنید چه ؟ آن را به رهبری مردم در خیابان ها اعتراض [در همه جا].

‘بری باید با ما’

“این واقعیت که ما در حال اعتراض در اینجا این است که بزرگتر از فقط در اینجا. آن را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار در همه جا.”

CJ McCollum تیراندازی گارد برای پورتلند تریل بلیزرز به خبرنگاران گفت که او و برخی دیگر از بازیکنان NBA صحبت با تیلور را در یک کنفرانس تلفنی به تازگی.

تیلور مامان Tamika گفته TMZ او قدردانی چگونه NBA و WNBA بازیکنان در حال نگه داشتن یک نور افکن بر مرگ است.

“هر کس بالا بردن صدای خود را برای عدالت چه نگه می دارد و این خانواده که هر روز” Tamika پالمر گفت. “آنچه در حال انجام است توسط NBA و WNBA شگفت انگیز است. در حال حاضر زمان آن را برای دادستان کل برای گوش دادن به شارژ هر کس مسئول بری قتل و به سر رسیده و عدالت است.

“بری باید با ما. جهان به مکانی بهتر است.”

تیلور بود به ضرب گلوله حداقل هشت بار در Louisville, Ky., پس از افسران پلیس اعدام یک هیچ-knock جستجو در حکم.

پرستار, رپتورز go hard 2 روز قبل از بازگشت

دو روز قبل از آنها قدم در دادگاه خود را برای اولین بازی در بیش از چهار ماه تورنتو رپتورز نمی خواهید به آن را آسان جمعه.

بنابراین پس از یک بازی گاه به گاه نظرسنجی از بازیکنان نشان داد آنها می خواستند برای رفتن سخت تر جلوتر از روز جمعه در داد و بیداد در برابر هیوستون راکتس, مربی, نیک, پرستار خرد عمل خود را طرح کرده بود که به نام نور روز است.

“من فقط به حرف این و تصمیم گرفت که ما می خواهم به بازی یک کمی بیشتر از امروز و وضعیت و رقابت امروز فقط پس از رفتن در اطراف و صحبت کردن با برخی از بچه ها در خود را قبل از عمل” که عینک یک ماسک با monogrammed “مربی و پرستار است.”

NBA راه اندازی مجدد آن بازاریابی شعار “تمام بازی های جدید” مخفیگاه آنان را با چهار بازی سه شنبه. هر تیم بازی خواهد کرد سه scrimmages از راه اندازی مجدد آغاز می شود در جولای 30. رپتورز باز Aug. 1 در مقابل لس آنجلس لیکرز در اولین بازی واقعی از جهانی همه گیر توقیف لیگ در مارس 11.

اولین مرحله در ویژه پرستار گفت: او را درست نشانه ای از جایی که Raptors — که تنها شروع تمرین در جولای 11 بعد از چند هفته که از هیچ کار هستند در نظر مطبوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>