رپتورز اصرار آمریکایی ها زندگی در کانادا برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

وجود دارد حدود 650,000 آمریکایی ها در کانادا زندگی می کنند و با توجه به تورنتو رپتورز مربی نیک پرستار “به سختی هر یک از آنها رای دهند.”

زمانی که ناآرامی های نژادی فوران در ایالات متحده آمریکا چند هفته پیش NBA مربیان و بازیکنان به سرعت آمد و با هم به اشفتگی فکری موقتی ایده برای کمک در مبارزه با نژادی و بی عدالتی اجتماعی.

یکی از رپتورز’ طرح شد یک کمپین رسانه های اجتماعی به اصرار آمریکایی ها زندگی در شمال مرز برای رای دادن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

“ما فکر می کنیم می تواند با استفاده از پلت فرم ما با رپتورز و آگاهی به آن و در واقع مردم نشان می دهد که چگونه ساده آن است که (برای ثبت نام و رای) به آنها بگویید که چه وب سایت است و به نوعی حفظ این پیام در حال حاضر” پرستار گفت:.

“بحث در مورد من شخصا به من گفت: زمانی که من جوانتر بود شاید که من نمی دانم که چگونه به انجام این کار (رای) نمی مانند یا نامزد نمی فکر می کنم من رای شمارش به اندازه کافی هر چه تمام کسانی که به بهانه آن زمان من فکر می کنم برای همه به حق خود را و ما خوشحال برای کمک به ترویج آن است.”

پرستار که در چهار کشور مختلف — ایالات متحده و کانادا و انگلستان و بلژیک — گفت: او یک نمونه از مردم زندگی در خارج از کشور.

‘این یک فرآیند ساده’

“من اعمال نشده من حق رای به اندازه کافی در طول سال. وجود دارد هیچ بهانه ای دیگر, بنابراین خارج وجود دارد و نشان می دهد مردم چگونه به آن را انجام دهد و هموار کردن راه” پرستار گفت:.

اعلام خدمات عمومی منتشر شد شنبه شب ویژگی های رپتورز مربیان و بازیکنان کارگردانی آمریکایی ها به وب سایت FVAP.gov به ثبت نام برای یک absentee ballot.

“این یک فرآیند ساده است. . . و آن را به شما می دهد این فرصت را به صدای شما شنیده می شود حتی زمانی که شما در حال زندگی در کانادا” دستیار مربی جیم صنع می گوید بینندگان.

موضوع عمده ای از NBA راه اندازی مجدد شده است در مورد تقویت اجتماعی و نژادی و عدالت پیام.

پرستار گفت: پلیس و رای دهندگان اصلاح شد دو تا از موضوعات اصلی است که بیرون آمدن از بازیکن و مربی بحث.

سه تیم NBA — آتلانتا دیترویت و میلواکی — ارائه شده عرصه خود را به عنوان مراکز رای دهی برای نوامبر. 3 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>