ویلیام Nylander ژاک هایمن و Rasmus Sandin هر یک به ثمر رساند و تا به حال کمک به رهبری تورنتو افرا برگها بیش از نشویل شکارچیان 5-2 دوشنبه شب.

Jason Spezza و Auston ماتیوز نیز به ثمر رساند و Frederik اندرسن ساخته شده 34 موجب صرفه جویی برای افرا برگها جامعی که دو بازی از دست دادن خط.

“من دوست داشتم که از طریق دوره های مختلف از این بازی من فکر کردم ما واقعا یک کار خوب انجام چیزهایی که ما می خواستیم به انجام” تورنتو مربی شلدون Keefe گفت. “در یک بازی مثل این بازی شما واقعا مطمئن نیستید آنچه شما در حال رفتن به آینده است که نوع ،

Mikael Granlund و ویکتور Arvidsson به ثمر رساند برای نشویل که از دست سه چهار.

سازمان دیده بان | متعادل حمله کمک می کند تا برگها شکست شکارچیان:

19-Rasmus Sandin به ثمر رساند و اولین گل حرفه ای خود را در تورنتو 5-2 پیروزی در نشویل. 1:45

هر دو تیم بازی اول خود را در بازی در بیش از یک هفته پس از خداحافظی هفته و لیگ را تمام ستاره.

“ما به انجام یک کار بهتر از درک است که شما همیشه رفتن به سرب” نشویل مربی جان Hynes گفت. “شما رو به مقاومت مواجه در بازی ها کمی بیشتر روانی شکیبایی و ثبات در آنچه ما انجام می دهیم و ثبات در سراسر ما صف.”

Nylander به ثمر رساند و برای اولین بار در 4:13 از افتتاح دوره به او یک هدف در چهار مستقیم بازی. از عمیق در داخل تورنتو منطقه Sandin lofted یک پاس بلند به Nylander پایین وسط یخ. Nylander محصور جن فقط در خارج از خط آبی skated در تنهایی در برابر دروازه بان Pekka Rinne و ضرب و شتم او با مچ دست کم میکنه.

Rinne به پایان رسید و با 26 موجب صرفه جویی در.

Granlund آن را 40 ثانیه بعد. Granlund شروع یک برک آوت از نشویل منطقه و ارسال یک پاس به مت Duchene در سمت چپ. Duchene ارسال یک پاس به عقب به Granlund در پایین اسلات که در آن او جامعی یکی گذشته اندرسن در سمت کوتاه.

هایمن از آن ساخته شده 2-1 در 7:12 اولین بار از زمانی که او شنود گذاشته در یک جهش از میچ Marner را به ضرب گلوله از سمت راست.

Sandin اولین هدف شغلی به Maple Leafs 3-1 سرب در 4:41 دوم.

“من به یاد داشته باشید که برای بقیه زندگی من برای مطمئن” 19 ساله Sandin گفت. “این یک احساس بزرگ است.”

یک لحظه سکوت مشاهده شده است در طول یک ادای احترام به اواخر کوبه برایانت قبل از بازی. (علامت هامفری/آسوشیتد پرس)

Spezza به دنبال در 12:17 دوم با هفتم هدف از این فصل فقط شش ثانیه پس از تورنتو قدرت بازی تمام شده است.

“بیرون آمدن از یک استراحت می تواند مشکل بازی ها” Spezza گفت. “من فکر کردم این یک بازی خوب برای تیم ما فقط بیرون آمدن و گرفتن منجر شود. من فکر کردم ما کنترل بازی برای یک مقدار زیادی از زمان.”

Arvidsson به ثمر رساند در یک جهش از Mattias Ekholm شات در 12:52 از سوم تا نصف تورنتو منجر شود.

“آخرین 10 دقیقه من فکر کردم ما تا به حال خوب فشار منظورم این است که ما به ثمر رساند هدف” شکارچیان کاپیتان روم Josi گفت. “ما تا به حال برخی از شانس پس از آن رو به 60 دقیقه است. واقعا تیم خوب است بیش از وجود دارد. شما نمی خواهید برای برنده شدن در یک بازی اول دوره و آخر 10 دقیقه.”

متیوز به ثمر رساند خالی-net هدف اواخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su