Rattlers نگه رودخانه شیر از اواخر رالی برای تابستان 1 سری برنده

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این ساسکاچوان Rattlers آغاز شده خود را در سال 2020 سری تابستان فقط چگونه آنها به پایان رسید افتتاحیه فصل کانادا نخبگان بسکتبال لیگ که با یک پیروزی است.

کم Osse که تا به حال 17 امتیاز میخ سه اشاره گر به Rattlers گذشته 95 نقطه هدف نمره برای امن اولین پیروزی خود را از سری تابستان. زمانی که ایلام در محل قرار داده شد, Saskatchewan (1-0) تا به حال قابل ملاحظه 86-67 منجر شود اما رودخانه شیرها (1-1) تا به حال در اواخر تجمع و سقوط فقط کوتاه از دست دادن 96-79.

Scarborough, Ontario, مادری Negus وبستر-چان که برای Rattlers فصل گذشته رهبری این تیم با 20 امتیاز. او بسیار چشمگیر 7-14 از زمینه ها از جمله رفتن 1-3 از فراتر از arc.

سازمان دیده بان | CEBL تابستانی سری – Rattlers ضرب و شتم رودخانه شیرها:

ساسکاچوان Rattlers ضرب و شتم رودخانه نیاگارا شیرها 96-79 Kemy Osse بازدید 3-اشاره گر به امن خود را در تیم 1st win تابستانه سری. 0:56

پس از سه ماهه اول به نظر می رسد این امر می تواند به عقب و جلو بازی آن را به عنوان گره خورده بود 28-28. در عین حال, Saskatchewan در طول زمان و outscored نیاگارا 22-11 دوم به 50-39 سرب در نیم.

گارد دانیل Mullings led رودخانه شیرها با 16 امتیاز.

هر دو تیم در بازی بعدی خود را در تاریخ 28 ژوئیه به عنوان نیاگارا در گوئلف در 5 p. m. و در حالی که Saskatchewan جنگ Fraser Valley در 7:30 p. m. ET. هر دو بازی خواهد بود, به صورت زنده در CBCSports.ca

Fraser Valley طول می کشد پایین ادمونتون

دره فریزر راهزنان و ادمونتون نیش خود را آغاز کرد و تابستان سری کمپین یکشنبه. کامرون Forte تا به حال 28 امتیاز و 10 ریباند به عنوان راهزنان پیشی گرفتن نمره هدف از 111 به ضرب و شتم ماموران مخفی پلیس 113-100 در روز یکشنبه.

کایل جانسون اضافه شده 19 امتیاز و Jahenns Manigat که در پایان بازی با اشاره گر سه رنده در 16 عنوان راهزنان (1-0) تا به حال شش بازیکن نمره در دو چهره است.

سازمان دیده بان | نگاهی نزدیک تر به راهزنان گارد Jahenns Manigat:

نگاهی نزدیک تر به زندگی Fraser Valley راهزنان گارد Jahenns Manigat. 6:23

با adika پیتر-Mcneilly رهبری ماموران مخفی پلیس (0-1) با 18 امتیاز در حالی که خاویر Moon تا به حال 16 امتیاز و هفت تخته.

فریزر دره برگزار شد 20-نقطه منجر بار در ایلام آغاز شد. یک 9-0 اجرا توسط ماموران مخفی پلیس (0-1) دیدم کسری بودجه خود را کاهش به 10 قبل از نهایی سبد خرید.

راهزنان به رهبری دو رقم بعد از سه چهارم برگزار شد و یک 59-42 حاصل کار دو مزیت است.

پوشش زنده همچنان در دوشنبه, جولای 27 با doubleheader در شبکه CBC است که آغاز می شود با همیلتون Honey Badgers (0-1) و Guelph Nighthawks (1-0) در 5:00 p. m. و به دنبال آن ماموران مخفی پلیس ادمونتون (0-1) در برابر اتاوا BlackJacks (0-1) در 7:30 p. m. ET.

CBC Sports دارای پوشش زنده تمام مسابقات را از طریق به فینال در Aug. 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>