اشعه تجمع دیر به لبه Blue Jays

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

براندون لاو دو-اجرای سه گانه جامعی یک هشتم-دور کراوات و فرستاده Tampa Bay Rays بیش از Toronto Blue Jays 4-1 در روز شنبه.

لاو, اولین بار, AL All-Star در سال 2019 آمار یک درایو به شکاف در راست و مرکز در زمینه مسکن سام Gaviglio (0-1). Right-hander بعد خودداری کردند و اجازه لاو به نمره سومین اجرا از زمین باز یافته.

Ji-مرد چوی سوار در خلیج تمپا دیگر اجرا با یک ششم زمین باز یافته دو برابر کردن مت کفاش ساخته شده است که اولین شروع خود را برای Blue Jays پس از مجروح شدن چپ خود را تا زانو در مارس 2019.

تورنتو آن را در 1 در ریس مک گوایر را هومر خاموش right-hander پیت فربنکس در هفتم است.

نیک اندرسون (1-0) سوم از چهار اشعه کوزه که به دنبال استارت Ryan Shultz بازنشسته چهار پنج مورد او رو برای به دست آوردن پیروزی. الیور دریک کار کامل و نهم برای صرفه جویی در.

Biggio گسترش بر پایه خط

تورنتو کون Biggio که سه اجرای هومر ضربه بزرگ در بلو جیز’ 6-4 برنده در روز افتتاحیه بود 2 به 3 با پیاده روی خود را گسترش بر پایه خط به 31 بازی متوالی — طولانی ترین فعال کشش در رشته های.

اشعه Austin مراتع دوباره این تیم به تمرینات برای اولین بار پس از آزمایش مثبت برای coronavirus و از دست رفته بیشتر از تابستان اردوگاه قبل از قرار می گیرد مجروح لیست. اولین بار All-Star در سال 2019 زمانی که او ضربه زد .291 با یک تیم پیشرو 33 homers و 89 RBIs مراتع مشغول به کار در پورت شارلت فلوریدا در روز شنبه. هیچ جدول زمانی برای دوباره فعال roster.

“من نمی باید یک چارچوب زمانی که او می گردم که آیا آن سه روز و دو هفته من واقعا هیچ ایده” مدیر کوین نقدی گفت.

کفاش بازده

کفاش ساخته شده اولین شروع خود را برای تورنتو پس از مجروح شدن زانو چپ خود را در یک مختصر و مفید در اوکلند در 20 آوریل 2019. او تحت عمل جراحی 10 روز بعد و از دست رفته باقی مانده از این فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از بازسازی رباط و منيسک داخلی تعمیر. او 3-0 با 1.57 عصر در پنج شروع می شود.

زمانی که تمپا را Yoshi Tsutsugo homered برای اولین لیگ برتر در روز جمعه 6-4 از دست دادن به Blue Jays او ششم ژاپنی-بازیکن متولد هومر در MLB اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>