نزدیک به یک سال پس از یک غم انگیز قطار خارج شدن از ریل و کشته شدن سه Calgarians کار برای کانادا و اقیانوس آرام راه آهن (CP), RCMP خواسته شده است به انجام مستقل تحقیقات جنایی را به سقوط پس از ادعای CP پلیس botched تحقیقات خود را.

آن را فقط بعد از نیمه شب بسیار سرد مه شب هنگام ترمز شکست خورده در یک قطار پارک شده در ورودی به تونل در شرق B. C. باعث آن را به سرعت از طریق کنترل خائنانه تونل قبل از پریدن از روی آهنگ.

هادی دیلن Paradis, locomotiva مهندس اندرو Dockrell و هادی کارآموز دانیل Waldenberger-Bulmer بودند همه کشته شدند.

ادامه مطلب: پارک قطار شروع به حرکت خود قبل از کشنده B. C. خارج شدن از ریل, TSB می گوید:

در این روز که به دنبال آن ایمنی حمل و نقل (TSB) گفت: این قطار شده بود پارک شده برای حدود دو ساعت در ورودی فوقانی تونل مارپیچ قبل از آن “شروع به حرکت می کند خود را” پس از یک ترمز شکست. در مجموع 99 قطار 112 ماشین و دو تا از آن سه لوکوموتیو چپ آهنگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RCMP گفت: این بررسی فایل “برای تعیین گام های بعدی” پس از یک سابق CP افسر پلیس که در بررسی تصادف به صحبت کرد CBC را پنجم و مستغلاتادعا CP مسدود او را از صحبت کردن با کلید شاهدان نکردن شواهد و دستور داد افسران به تمرکز این تحقیقات بر روی خدمه.

اخبار جهانی است و نه به طور مستقل قادر به تایید گزارش توسط CBC را پنجم و مستغلات در انتشار اخبار ارائه شده توسط CP در Jan. 25 آن گفت: “RCMP شد و بلافاصله در محل پس از حادثه و RCMP همیشه دارای اختیارات قانونی و صلاحیت بررسی آن را به عنوان مناسب می داند. ما باز هستند و مایل به بررسی حقایق اطراف این رویداد با RCMP TSB و دیگر مجاز سازمان.”

Dylan Paradis, Daniel Waldenberger-Bulmer and Andrew Dockrell were killed when a train derailed in the Spiral Tunnels in eastern B.C. on Feb. 4, 2019.
دیلن Paradis, Daniel Waldenberger-Bulmer و اندرو Dockrell کشته شدند هنگامی که یک قطار از خط خارج شده در تونل در شرق B. C. on Feb. 4, 2019.

Teamsters کانادا, اتحادیه است که نشان دهنده راه آهن کارمندان به نام “مستقل RCMP بررسی مرگبار راه آهن فاجعه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“سه نفر از برادران ما در درگذشت که خارج شدن از ریل. اگر CP است که چیزی برای پنهان کردن آنها باید به استقبال خارج از تحقیقات به خاطر خانواده و تمام کسانی که تحت تاثیر این فاجعه” Teamsters کانادا جمهور فرانسوا لاپورت گفت.

هوایی فیلم fatal آموزش خارج شدن از ریل در نزدیکی میدان B. C.

هوایی فیلم fatal آموزش خارج شدن از ریل در نزدیکی میدان B. C.

آلبرتا فدراسیون کارگری نیز نامیده می شود به صورت مستقل رسیدگی به تصادف روز دوشنبه گفت: در انتشار اخبار است که “خطرات و مسائل شناخته شده نادیده گرفته شد که شب تحت فشار Canadian Pacific Railway مدیریت برای نگه داشتن قطار در حال حرکت — از جمله تقریبا یکسان مسئله روز قبل از این تصادف مرگبار در همان نقطه است.”

“آنچه ما نیاز داریم در موارد شبیه به این اتهام جنایی علیه مدیران که مسئول بودند به طوری که قوی وجود دارد پیام های ارسال شده به کارفرمایان سراسر کشور است که اگر شما کشتن یک کارگر شما رفتن به زندان” رئیس فدراسیون گیل McGowan روز سه شنبه گفت.

Teamsters نیز نامیده می شود در دولت فدرال برای خلاص شدن از شرکت نیروهای پلیس.

“این مضحک است که یک شرکت باید قادر باشد به عنوان جرم جنایی به بررسی خود” لاپورت گفت. “آنها هرگز خود را به گناه از هر چیزی است.”

ادامه مطلب: 3 کلگری مردان کشته در CP راه آهن قطار خارج شدن از ریل در نزدیکی میدان, B. C. شناسایی

RCMP گفت: آن را نمی راه اندازی تحقیقات خود را به خارج شدن از ریل; به جای ارائه پشتیبانی بعد از سقوط اولیه و زمانی که خواسته CP TSB یا B. C., دفتر پزشکی قانونی به دلیل CP پلیس پلیس از حوزه قضایی است. که نبود منحصر به فرد RCMP گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

TSB گفت: تحقیقات خود را به فوریه 2019 خارج شدن از ریل است که هنوز هم در آثار و آن را کامل و با هدف “شناسایی همه گاه به گاه و به کمک عواملی که منجر به این حادثه غم انگیز.”

ادامه مطلب: ایمنی حمل و نقل مسائل مربوط به 2 ایمنی مشاوره های بعد از میدان خارج شدن از ریل قطار

هیئت مدیره مسئولیت است برای پیدا کردن عواملی که هر دو ایجاد می شود و یا منجر به یک حادثه پیدا کردن کمبود ایمنی و توصیه هایی را برای جلوگیری از حوادث آینده. هیئت مدیره ندارد “اختصاص گسل یا تعیین مسئولیت مدنی یا جنایی.”

TSB نشان می دهد یافته های اولیه در کشنده زمینه خارج شدن از ریل قطار

TSB نشان می دهد یافته های اولیه در کشنده زمینه خارج شدن از ریل قطار

هیئت مدیره اضافه شده محققان خود را به طور کامل گزارش علل و عوامل صرف نظر از اینکه تقصیر یا مسئولیت می تواند تعیین شده از یافته های خود را.

— با فایل های از اخبار جهانی’ بلیک Lough

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im