RCMP را امنیت ملی بازداشت در کلگری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک مظنون دستگیر شده است و در کلگری زیر امنیت ملی بررسی RCMP گفت: در روز سه شنبه.

“آلبرتا RCMP می تواند تایید کند که فرد دستگیر شده بود در کلگری امروز در رابطه به امنیت ملی فایل” گفت: RCMP سخنگوی فریزر لوگان.

پلیس نمی خواهد نظر بیشتر است. دادستان عمومی و خدمات کانادا (PPSC) نیز گفت: آن قادر به اظهار نظر.

“این PPSC نمی تواند صحبت می کنند به یک موضوع مگر اینکه یا تا زمانی که اتهامات گذاشته است. ما هیچ اطلاعات برای ارائه در این زمان گفت:” سخنگوی Nathalie Houle.

ادامه مطلب: ادمونتون زن ‘متعهد’ داعش ‘تسهیل فعالیت های افراطی,’ راز اسناد محرمانه

انواع خشونت آمیز گروه های افراطی ایجاد یک حضور در آلبرتا اعم از راست به اصطلاح دولت اسلامی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با شروع در سال 2012, Alberta مبتنی بر افراط گرایان شروع به ساخت راه خود را به سوریه و عراق برای پیوستن به درگیری وجود دارد و بسیاری به پایان رسید تا اعضای داعش.

آنها شامل کلگری ساکنان مانند فرح Shirdon که در مواجهه با تروریسم اتهامات در کانادا اما کشته شد در 2015 حمله هوایی در موصل عراق, با توجه به نظامی ایالات متحده.

ادمونتون ساکنان نیز فعال در داعش و برخی از مبارزان که تهدیدات ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, اما بخش عمده ای اند که به احتمال زیاد کشته شده و یا دستگیر شدند و همچنان زندانی در شمال شرق سوریه.

ادامه مطلب: کانادا جهادی فرح محمد Shirdon کشته در عراق حمله هوایی در سال 2015: ارتش ایالات متحده

نسبت به بقیه از کشور کانادا, Alberta شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر گرایش های مربوط به القاعده وابسته به آن و متلاشی شدن گروه (AQAS) مانند خارجی جنگنده پدیده این سازمان برای پیشگیری از خشونت نوشت: در گزارش سال گذشته است.

“تقریبا 30-40 جنگجویان خارجی مرتبط با AQAS را ترک کرده اند آلبرتا مختلف مناطق جنگی از سال 2012. اکثر این جنگجویان مرحوم و حدود 10 درصد بازگشته اند به آلبرتا از مناطق جنگی خارج از کشور” در این گزارش است.

جریان جنگجویان خارجی به سوریه و عراق کاهش یافته است قابل ملاحظه ای از نیروهای کرد را دستگیر آخرین جیب داعش-برگزار زمین و زمان هزاران نفر از زندانیان.

اما این گزارش گفت: در سال 2017 ادمونتون ون حمله نشان داد که این گروه هنوز هم “توانایی برای الهام بخشیدن به افراط گرایی خشونت آمیز به صورت محلی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

[email protected]

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>