RCMP افسر آزمون مثبت برای COVID-19 در ساسکاچوان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک Mountie مستقر در پرنس آلبرت, Sask., دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

این Saskatchewan Health Authority (SHA) توصیه RCMP افسر در 25 مارس ممکن است قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus با توجه به آزادی مطبوعات.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan گزارش اولین COVID-19 مرگ و میر

پلیس گفت که این افسر بلافاصله خود جدا شد و پس از آن تست شده و در مارس 28, آنها توصیه شده نتیجه تست مثبت.

افسر باقی خواهد ماند و در خود به انزوا, پلیس گفت:. در مشاوره با شا RCMP گفت: ممکن است ارائه بیشتر مکان خاص اطلاعات در به روز رسانی های آینده اگر این مورد نیاز است برای اطمینان از ایمنی از دیگران در جامعه است.

“به عنوان اعضای این جوامع زندگی می کنیم و خدمت در Saskatchewan RCMP کارکنان ایمنی نیست به خطرات ناشی از COVID-19” خواندن یک پلیس در بیانیه ای در روز دوشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به عنوان یک سازمان ما در حال گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی هر دو کارکنان و مردم ما خدمت می کنند.”

ادامه مطلب: Saskatchewanians اجتناب از بلیط برای نقض COVID-19 اقدامات برای اکثر

ساسکاچوان RCMP گفت: از آن پس همه شا جهت از جمله ضد عفونی هر زمینه افسر ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان کار برای اطمینان از همکاران مطلع شوند.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بخشی از عملیاتی ارتباطات مرکز اجرا پرسش برای کمک به ارزیابی هر گونه بالقوه نگرانی های بهداشتی و اطمینان از پاسخ افسران RCMP می توانید اقدامات مناسب را برای کاهش خطر انتقال است.

افرادی که درخواست کمک از ساسکاچوان RCMP می توانید انتظار به خواسته می شود:

  • آیا شما و یا هر عضو از محل اقامت خود بیمار در این زمان؟; و
  • آیا شما یا هر عضو از محل اقامت خود را در تماس با یک احتمالی و یا مورد تایید شده از COVID-19?
مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>