RCMP ‘موقت’ نزدیک دفتر در’suwet’en زمین رئیس می گوید: بیشتر مذاکرات در هفته آینده

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

B. C. RCMP را “به طور موقت” بسته دور و جدا شدن که ایستاده بود در’suwet’en خاک در شمال B. C. برای بیش از یک سال, ملاقات با یکی از سه شرایط ارثی ستاد می گویند نیاز به ملاقات کرد قبل از مشارکت بیشتر می توانید پیش بروید.

یک سخنگو گفت: پلیس به پایان رسید جابجایی پایه عملیات خود را از جامعه صنعت ایمنی کار (CISO) به آن جداشدگی در نزدیکی هوستون, B. C., اواسط روز جمعه.

موقت ساختمان در سایت در 29 کیلومتر را در Morice غرب جنگل جاده سرویس شبیه به تریلر های مورد استفاده در سایت های ساخت و ساز قفل شده و پشت بسته و قفل دروازه RCMP گفت.

ادامه مطلب: چشم در حال حاضر در کانادا پلیس پس از ترودو مطالبات حمل و نقل محاصره پاره کردن

“در حال گشت مداوم در منطقه و مذاکرات در حال انجام با توجه به آینده از حضور ما در آن سرزمین در حال حرکت رو به جلو” RCMP گفت: در یک ایمیل به شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RCMP تایید آن گشت زنی هستند بر اساس هوستون, B. C., اما هیچ زمان ثابت و یا برنامه ریزی و انجام شده در طول به طور منظم تغییر به “نظارت بر جاده.”

مرطوب’suwet’en رئیس می گوید آنها هنوز هم در حال انتظار برای RCMP به تخلیه آهن محاصره و سپاسگزار برای همبستگی در سراسر کشور

مرطوب’suwet’en رئیس می گوید آنها هنوز هم در حال انتظار برای RCMP به تخلیه آهن محاصره و سپاسگزار برای همبستگی در سراسر کشور

رئیس Na’Moks یکی از پنج ارثی قبیله روسای مرطوب’suwet’en ملت که مخالف ساحلی GasLink پروژه خط لوله می گوید او مطلع شد در طول تلفنی روز شنبه با روسای دیگر و B. C. RCMP معاون کمیسر جنیفر Strachan که CISO بود که توقیف.

“آنها می گویند که آنها آن را حذف آنها فقط گفت: این امر می تواند توقیف,” او گفت: توسط تلفن از Smithers, B. C.

“واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای آن.”

Strachan تا به حال به اطلاع فرماندهان و RCMP اعضا در روز چهارشنبه که برنامه ریزی جریان بود به نزدیک CISO تا زمانی که این ستاد ادامه داد تا مانع از جنگل خدمات جاده ای که منجر به یک کلید ساحلی GasLink پيشگيري.

ادامه مطلب: برنامه ریزی نشست فدرال, مرطوب’suwet’en در حال حاضر به علت ترودو نظرات: رئیس

Na’Moks می گوید بحث ها راه را برای ادامه در هفته آینده برای تعیین گام های بعدی از جمله پایان دادن به گشت از طریق مرطوب’suwet’en زمین.

“ما خوشحال اگر آنها فقط رفت به یک بار در روز” او گفت:. “جوامع نیاز به RCMP اما راه خارج وجود دارد در یک جاده چند بار در روز ؟ وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ارثی ستاد می گویند که آنها نمی خواهد درگیر در عمیق تر بحث با پلیس فدرال و دولت “تحت فشار” به نام RCMP گشت به پایان جاده ای و ساحلی GasLink به توقف کار در این منطقه است.

ترودو: مرطوب’suwet’en پشتیبانی محاصره ‘باید پایین آمدن’

ترودو: مرطوب’suwet’en پشتیبانی محاصره ‘باید پایین آمدن’

این شرایط نیز باید قبل از ملاقات اعضای Mohawk اول کشور حذف راه آهن محاصره در جنوب انتاریو در همبستگی با مرطوب’suwet’en روسای دو هفته پیش.

ستاد از هر دو کشور تکرار آن خواسته از محاصره شنبه.

Na’Moks ایران نیز به طور آزمایشی برای هفته آینده با وزیر تاج–بومی روابط کارولین بنت و وزیر بومی خدمات وزیر مارک میلر که آخرین صحبت به روسای جمعه.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en ارثی ارشد ارائه می دهد برای دیدار با فدرال ‘سرعت’ به بحث RCMP ترک

اما نه’Moks تکرار و ادعا کرد که این بحث به تعویق افتاده اند توسط نخست وزیر جاستین ترودو تماس که روز محاصره به پایین می آیند به عنوان حمل و نقل ترافیک باقی می ماند و در وقفه ها و پورت های در حال دیدن عمده کارهای عقب افتاده.

“راه را برای این محاصره به پایین آمده است که برای این سه شرط برای ملاقات کرد,” او گفت:.

“آنها که واقعا دشوار است. ساحلی GasLink نمی تواند کار چندانی به هر حال به دلیل آب و هوا ما را در اینجا و RCMP لازم نیست به اینجا.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حال حاضر که یکی از شرایط به نظر می رسد برآورده شده است, Na’Moks می گوید پیشرفت در حال ساخته شده است و نگه داشتن مثبت در مورد وضعیت آینده مذاکرات.

ترودو: وضعیت “غیر قابل قبول و قابل دفاع’

ترودو: وضعیت “غیر قابل قبول و قابل دفاع’

اما او می افزاید: بیشتر خواهد شد و در پایان این هفته از موانع و اعتراضات او می گوید: او نمی خواست در وهله اول.

“من واقعا می خواهم یک نتیجه مثبت از این,” او گفت:. “سطح این است بدست به حال است که این گسل از مرطوب’suwet’en. این به سادگی می توانست با برخورد بسیار سریعتر اما مردم قفل شده است و به موقعیت خود و ماندن آنها وجود دارد.

“ما نمی خواهم به تعطیل و راه آهن و تمام. ما می توانیم بگویم که کشورهای دیگر چه کاری انجام دهید و این عمل آنها در زمان. من فقط خیلی خوشحالم که آن را صلح آمیز است.”

ادامه مطلب: B. C. RCMP باز کردن درب به خروج مرطوب’suwet’en خاک در تلاش برای پایان دادن به راه آهن محاصره

ساحلی GasLink است و نه در پاسخ به سوال که آیا کار می تواند متوقف به اجازه می دهد برای بحث بیشتر اما گفته است که پشتیبانی از بسته شدن CISO.

بیست و انتخاب اول ملت band شوراهای همراه 670 کیلومتر مسیر خط لوله را امضا توافق نامه با ساحلی GasLink و ایستاده برای بهره مندی از $6.6 میلیارد دلار پروژه خواهد شد که حمل و نقل گاز به LNG صادرات تسهیلات در Kitimat, B. C.

اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می گویند که این شورا تنها باید اقتدار خود را فردی ذخایر تحت هندی قانون, در حالی که ستاد حقوق و عنوان بیش از سنتی خاک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>