RCMP ولایتی پلیس قراردادهای نما ‘چالش های پایداری’ به صورت نیروی: یادداشت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

RCMP هزینه قرارداد policing تعهدات در سراسر کانادا در حال تخلیه منابع از نیروی فدرال وظایف در زمینه هایی از قبیل جرایم سازمان یافته ملی و امنیت داخلی دولت یادداشت هشدار می دهد.

تقاضا برای قرارداد افسران در استان ها و مناطق که در آن آنها ارائه منظم محلی پلیس خدمات پیشی RCMP ظرفیت جذب و آموزش آنها باعث کمبود آن منجر به افسر بهداشت و سلامتی نگرانی می گوید: Public Safety Canada سند است.

به نوبه خود وجود دارد “نارضایتی رو به رشد” در قرارداد های قضایی در مورد هزینه ها و افسر خالی و در نتیجه اثر در جامعه ایمنی کاملا دقت یادداشت می گوید.

ادامه مطلب: لیبرال ها را پیشنهاد گسترش ‘red flag’ تفنگ قوانین بلر می گوید:

“امنیت عمومی کانادا RCMP را تایید کرده اند وجود دارد سیستمیک چالش های پایداری تأثیر کل RCMP.”

آینده unionization از رتبه و فایل Mounties تنها از شدت این فشارها این یادداشت می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RCMP به غیر نظامی جدید نظارت هیئت مدیره

RCMP به غیر نظامی جدید نظارت هیئت مدیره

به شدت سانسور یادداشت به تازگی منتشر شده تحت دسترسی به اطلاعات, قانون گنجانده شد در یک مجموعه توجیهی مواد آماده شده برای ورودی کابینه پس از انتخابات پاییز.

بیش از 60 درصد از RCMP را چند میلیارد دلاری بودجه و بیش از 70 درصد از نیروی افسران اختصاص داده شده به قرارداد پلیس در 153 شهرداری سه سرزمین و تمام استانهای اما انتاریو و کبک, یادداشت, یادداشت ها.

ادامه مطلب: دادگاه فدرال گواهی $1.1 B RCMP آزار کلاس اکشن

این باعث می شود RCMP پلیس قضایی برای بیش از یک پنجم از جمعیت کانادا در یک منطقه جغرافیایی حسابداری برای سه چهارم از کشور است.

زیر 20 سال موافقت نامه های امضا شده در سال 2012 استانهای مناطق و شهرداری ها در هر نقطه از پرداخت 70 تا 90 درصد از هزینه های RCMP خدمات.

فدرال سهم در حال نزدیک شدن به $750 میلیون در سال از $618 میلیون در 2012-13.

پلیس بخشی از استانی مسئولیت دولت عدالت و دولت فدرال شده است هدف از دهه 1960 به “کاهش قرارداد خود را پلیس مسئولیت مالی” این یادداشت می گوید.

ادامه مطلب: هزینه RCMP را ‘فرهنگ اختلال’ بازدید $220

در همان زمان ملی نیروی پلیس فدرال مسئولیت عبارتند از جدی و سازمان یافته جرم و جرایم مالی تروریسم و جاسوسی جرایم محافظ امنیتی برای مقامات جنایی هوش و مناطق دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پلیس فدرال مسئولیت شده اند و در حال فرسایش برای دیدار با قرارداد خواسته” این یادداشت می گوید.

از سال 2010 تعداد قرارداد افسران RCMP افزایش 17 درصد در حالی که فدرال افسران کاهش 30 درصد است.

ضمن سوری, B. C. — بزرگترین RCMP قرارداد شهرداری در حومه ونکوور– است که به دنبال ایجاد خود نیروی پلیس و در این یادداشت می گوید: “دیگران نیز با توجه به جایگزین است.”

فدرال به سرمایه گذاری های اضافی $10M برای مقابله با پول شویی تامین مالی تروریستی

فدرال به سرمایه گذاری های اضافی $10M برای مقابله با پول شویی تامین مالی تروریستی

چالش ها آمده است که پولیس ملی تلاش می کند برای نوسازی از جمله unionization از خط مقدم ماموران پس از یک سری از آیات در مورد داخلی قلدری و آزار و اذیت.

پولیس ملی فدراسیون است گواهی چانه زنی برای بیش از 20 ، 000 RCMP اعضا و ذخیره و افسر حقوق انتظار می رود به افزایش تحت مذاکره و توافق.

دوم امنیت عمومی یادداشت در RCMP حکومت و تحول می گوید: بررسی های اخیر نیروی بودجه نگاه شکاف در برنامه ها و پیشرفت های فنی مورد نیاز.

بیشتر بخوانید: آیا غیر نظامی نظارت سحر و جادو گلوله Mounties نیاز دارید ؟

“برخی از فشارهای شناسایی شده اند در حالی که دیگران باقی می ماند” آن را می گوید.

“انتظار unionization از افسران — که بزرگ مالی و انسانی-منابع فشار — افزایش نیاز به نوسازی RCMP.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

عمومی ایمنی کار با RCMP و خزانه داری هیئت مدیره دبیرخانه به منظور توسعه یک استراتژی چانه زنی است که می رود فراتر از انسان-منابع و مسائل مربوط به در نظر آوردن نیروی به آینده کنترل هزینه ها و تاثیر کلی در قرارداد حوزه های قضایی این یادداشت می گوید.

ادامه مطلب: کانادایی ها نمی اغلب ادعا کلاس اکشن, پول, اما آنها از RCMP. چرا ؟

RCMP می گوید میلیارد و 508 میلیون تزریق در آخرین بودجه فدرال کمک کرده است ایجاد ثبات نیروی بودجه در میان مدت. به دست آوردن پول اضافی به این معنی نشان می دهد که منابع موجود استفاده می شود به طور موثر نیروی اضافه می کند.

اما RCMP مراجعه کننده سوال در مورد قرارداد policing چالش ها برای امنیت عمومی.

مریم-لیز قدرت سخنگوی امنیت عمومی وزیر بیل بلر کاهش یافته است به ارائه جزئیات از پشت صحنه بحث.

دولت در حال کار با RCMP و استانی و ارضی همکاران “به آدرس مسائل مربوط به منافع متقابل” چنین به عنوان خط مقدم پلیس اولویت و نوسازی, او گفت:.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>