جو بایدن بزرگترین کار در حال حاضر است برای متحد کردن حزب پس از تفرقه اولیه.

این تارا Reade اتهامات کمک نیست.

یک نظرسنجی جدید و مصاحبه با استراتژیست های دموکرات نشان می دهد که اتهامات تجاوز جنسی بلافاصله پیچیده presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد تلاش برای گسترش حمایت خود را. سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که بیش از یک سوم از رای دهندگان معتقدند دموکرات ها باید رها بایدن به عنوان نامزد بیش اخیر ادعا می کند از سابق سنا aide که تاریخ به اوایل 1990s.

بررسی — های انجام شده در این روز پس از بایدن به نظر می رسد در MSNBC را “صبح جو” جمعه شخصا به انکار اتهامات عنوان شده برای اولین بار — یافت 28 درصد از دموکرات “قطعا” و یا “احتمالا” به نفع جایگزین بایدن با نامزد یکی دیگر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

چشم انداز در حالی که بسیار از راه دور می آید به عنوان بایدن با این نسخهها کار به یکی شدن حمایت از لیبرال ها و رای دهندگان که مورد حمایت شخص دیگری در اصلی. همچنین تأکید تنش در حزب در میان یک جنبش بین المللی در برابر آزار و اذیت و تجاوز جنسی.

“حزب دموکرات چهره واقعی بحران وجدان” گفت: کامیل ریورا دموکراتیک استراتژیست با یک شرکت پیشرو در نیویورک است. “ما صرف تلاش بسیار و انرژی خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایجاد یک جنبش در سراسر اهمیت زنان مؤمن و در همان زمان ما باید نگران اتهام در مورد ما دموکرات نامزد.”

بایدن که Reade, متهم به آزار جنسی او در سال 1993 زمانی که او یک جوان مشاور در دفتر خود با زور و اجبار را رد اتهام در MSNBC مصاحبه جمعه. “به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده است,” او گفت:.

بعد از طی مجازی جمع آوری کمک با کارکنان سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, بایدن افزوده شده او را در مورد آنچه که شواهد در مورد این ادعا ممکن است ظهور “از آنجا که من می دانم این حقیقت.”

نظرسنجی جدید در بر داشت اکثریت دموکرات ها چسبیده با او پس از رد.

“من فکر می کنم در دراز مدت بایدن خواهد شد امتیاز دریافت کنید برای ایستاده و انجام کار درست” گفت: استفانی برش دموکراتیک استراتژیست سابق و مشاور ارشد اوباما ، “او آن را تکذیب کرد ولی گفت که صدای او شنیده شد باید تحت درمان او را با احترام و نام پرونده منتشر خواهد شد. که در مقابل به رئیس جمهور فعلی در هر راه است.”

دموکرات ها اشاره کرد بایدن را خواستار بررسی و پیگیری اسناد و مدارک برای کمک به تبرئه خود است. معاون سابق رئیس جمهور بود خواست از مجلس سنا به انتشار هر گونه مربوطه پرسنل سوابق هر چند مجلسی روز دوشنبه اعلام کرد آن را بدون اختیار به افشای اطلاعات بایدن به دنبال.

“من انتظار دارم که به عنوان دموکرات رای دهندگان اطلاعات بیشتر در مورد قوی خود را انکار و تماس های خاص برای شفافیت هر گونه نگرانی در مورد این پراکنده خواهد گفت:” مردیت کلی دموکراتیک استراتژیست که مشغول به کار در کریستن جیلیبرند ریاست جمهوری مبارزه است.

دیگر دموکراتیک فعالان با اشاره به میدان نبرد دولت سنجی نشان دادن پشتیبانی گسترده ای در این حزب برای بایدن. آنها استدلال می کنند که رای دهندگان زمانی که داده منفی قطعه از اطلاعات در انزوا می گویند ممکن است این باعث می شود آنها کمتر به احتمال زیاد در این انتخابات نامزد شده است. اما انتخاب دودویی با مغلوب ساختن پیشی جستن — که خود را رد کرده است و یا رد اتهامات متعدد از حمله و رفتار نامناسب نسبت به زنان در طول سال — به پایان خواهد رسید که یک انتخاب آسان برای بسیاری از.

“هنگامی که مردم در حال رای گیری در ماه نوامبر گفت:” رز Kapolczynski یک استراتژیست دموکرات در کالیفرنیا “این اتهام را فقط به یک نقطه داده در میان بایدن رکورد پایدار صالح رهبری و مغلوب ساختن پیشی جستن بدبختی رکورد شکست مردم آمریکا.”

این نظرسنجی در بر داشت بایدن هنوز هم نیاز به اطمینان منتقدان در درون حزب دموکرات است. که شامل “کسانی که کمتر احتمال دارد به او رای در نور از اتهامات و کسانی که در حمایت از جایگزینی او به عنوان حزب نامزد در مجموع” گفت: Tyler سینکلر معاون رئیس جمهور صبح مشورت کنید.

در این نظر سنجی که انجام شد شنبه و یکشنبه نزدیک به دو و سه رای دهندگان 64 درصد گفت: آنها تا به حال شنیده ام “زیادی” و یا “برخی” درباره Reade این اتهامات در برابر آن دلاور سناتور. جمهوری خواهان (70 درصد) با احتمال بیشتری به می گویند که آنها شنیده ام در مورد این اتهامات از دموکرات (62 درصد) و مستقل (60 درصد).

نزدیک به یک سوم از تمام رای دهندگان 32 درصد گفت: این اتهامات ساخته شده آنها کمتر به احتمال زیاد برای رای دادن بایدن از جمله 20 درصد از رای دهندگان دموکرات. کمی وجود دارد شکاف جنسیتی: 22 درصد از دموکراتیک زنان گفت: اتهامات ساخته شده آنها کمتر به احتمال زیاد برای رای دادن بایدن در مقایسه با 17 درصد از دموکرات مردان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان باید pounced. کلی Sadler با امریکا اولین اقدام PAC گفت: در حالی که واکنش اولیه از حزب دموکرات “نخبگان” بوده است به “دایره واگن” در اطراف بایدن پایه حزب او در حال نشان دادن نشانه ای از ناامیدی. “آمریکایی ها باید مقدار زیادی برای یادگیری در مورد ‘خواب آلود/خزنده جو بایدن'” Sadler گفت: با استفاده از نام مستعار ابداع با مغلوب ساختن پیشی جستن “و ما برنامه ریزی برای آموزش آنها است.”

شواهدی وجود دارد که این اتهامات به اثبات می شود یک کمی کشیدن در بایدن کلی تصویر. در نظرسنجی جدید 43 درصد از رای دهندگان گفت: آنها مطلوب نظر در مورد معاون سابق رئیس جمهور را از 45 درصد در هفته گذشته و 46 درصد در هفته قبل از آن.

بایدن را مطلوب رتبه 43 درصد مسابقات که از مغلوب ساختن پیشی جستن — هر چند بیشتر رای دهندگان نامطلوب نظر از وقت و 50 درصد از بایدن 45 درصد است. (نظرسنجی پاسخ دهندگان خواسته شد در مورد خود را به طور کلی نمایش بایدن قبل از آنها ارائه شد با هر گونه سوال در مورد Reade را با خود ندارد.)

سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی نظر سنجی 1,987 دفاع کرد گرفته شد ثبت نام رای دهندگان از طریق آنلاین مصاحبه و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2 درصد است.

صبح مشورت جهانی داده های اطلاعاتی شرکت ارائه بینش در مورد آنچه مردم فکر می کنم در زمان واقعی با نقشه برداری ده ها هزار نفر در سراسر جهان هر روز. جزئیات بیشتر در این نظرسنجی و آن روش را می توان در این دو اسناد: Toplines | Crosstabs

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر