رئال مادرید پیاپی رکورد گسترش 34 لالیگا قهرمانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

رئال مادرید مسجل خود را برای اولین بار اسپانیایی لیگ قهرمانان اروپا در سه سال روز پنج شنبه پس از گسترش کامل آن اجرا پس از همه گیر ،

مادرید امن خود رکورد 34 لیگ قهرمانان اروپا با یک 2-1 پیروزی بر ویارئال باز هفت نقطه فاصله به مکان دوم بارسلونا با یک دور به رفتن. بارسلونا از دست داده و به 10 مرد اوساسونا در نیوکمپ ورزشگاه.

کریم بنزما به ثمر رساند و دو بار به مادرید آن 10 متوالی لیگ پیروزی. این تیم تنها با یک رکورد کامل پس از coronavirus-اجرا شکستن داشتن trailed بارسلونا با دو امتیاز قبل از لیگ برتر متوقف شد.

آن بود که رئال مادرید برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ پس از کریستیانو رونالدو در سمت چپ برای پیوستن به یوونتوس دو فصل پیش و برای اولین بار پس مربی زیدان در بازگشت از یک استراحت کوتاه.

عنوان جشن تسخیر کرده بودند به پیروزی آمد با مادرید بازی بدون نیاز به طرفداران و در آن مرکز آموزشی چون سانتیاگو برنابئو ورزشگاه باقی مانده تحت کار شده.

مادرید آخرین برداشته لیگ جایزه در سال 2017, یک سال قبل از رونالدو رفتگان. زیدان ترک در پایان 2017-18 فصل پیشرو در این باشگاه به یک سوم مستقیم در لیگ قهرمانان اروپا. او خواسته شده بود برای بازگشت کمتر از یک سال بعد به عنوان تیم تحمل یک خط از نتایج ضعیف در لیگ اسپانیا و لیگ قهرمانان.

بارسلونا تا به حال برنده دو لیگ عناوین اما لکنت پس از شکستن رسم سه بار و یک بار پس از از دست دادن لیگ از سر گرفته شد.

بنزما — یکی از مادرید بازیکنان کلیدی این فصل را باز کرد به ثمر رساند با یک شوت از داخل منطقه در دقیقه 29 و اضافه شده به سرب تبدیل مجازات در 77 سالگی به 21 لیگ اهداف و حرکت در عرض دو از به ثمر رساندن رهبر لیونل مسی که مشبک برای بارسلونا برابر اوساسونا.

بنزما هدف از نقطه پنالتی پس از سرجیو راموس’ تلاش اولیه نامیده می شد پس از او فقط نورد توپ وری به بنزما به نمره. فرانسه مهاجم تا به حال وارد این منطقه بیش از حد به زودی و مجازات به حال گرفته شود دوباره.

لوکا مودریچ راه اندازی بنزما گل اول پس از یک جدایی طلب آغاز شده است که در نزدیکی خط میانی.

پنجم ویارئال کشیده یکی از پشت با یک ضربه سر توسط ویسنته ایبورا در 83. آن رد شد یک اکولایزر با صرفه جویی مادرید تیبو کورتوا دروازه بان در زمان توقف.

مادرید مارکو Asensio تا به حال یک هدف مجاز و لحظاتی بعد.

بارسلونا دچار تزلزل

بارسلونا نیاز به پیروزی در آن مسابقه و امیدوارم که مادرید میریزم. به جای آن از دست داد 2-1 در خانه در برابر midtable اوساسونا.

مسی گل خود را در لیگ پیشرو 23rd, هدف از یک ضربه آزاد در نیمه دوم به لغو خوزه Arnaiz را بازکن.

اوساسونا از دست رفته جایگزین انریک Gallego مستقیم کارت قرمز برای bloodying دهان بارسلونا مدافع کلمنت Lenglet با آرنج به صورت در 77 سالگی.

اما اوساسونا را روبرتو تورس به ثمر رساند در زمان توقف با بارسلونا هل دادن به جلو در جستجوی یک گل دیر هنگام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>