بازیابی لایحه اجازه می دهد تا فدرال رزرو به صرف میلیاردها دلار بدون داشتن سوابق

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمع به های اخیر بهبود لایحه شد شرط اعطای فدرال رزرو مناسب برای راه اندازی یک $450 میلیارد دلار کمک مالی طرح های زیر کلید مقررات فدرال جلسات قانون از جمله اعلام جلسات خود و یا نگه داشتن بیشترین پرونده در مورد آنها با توجه به سیاسی بررسی شد.

ارائه وجود آن نشده است که قبلا گزارش شده بیشتر به سوال خواستار شفافیت و نظارت برای بزرگترین کمک مالی قانون تا کنون تصویب شده توسط کنگره است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نشان میدهد او قصد ندارد خود را مطابق با بخش دیگری از قانون جدید در نظر گرفته شده برای افزایش کنگره قدرت نظارت از کمک مالی بودجه. و در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و دولت رسمی انتخاب به عنوان رئیس دیده بان برای بسته محرک.

تغییرات در بانک مرکزی – که به نظر می رسد درج شده است به 880-صفحه لایحه توسط دلسوز سناتور در طول تقلا برای دریافت آن را تایید — خواهد آدرس شکایت که تغذیه رو در طول بحران مالی 2008 و زمانی که اعضای هیئت مدیره نمی تواند به راحتی نگه دارید و گفتگوهای گروه به آدرس حرکت سریع بحران اقتصادی.

ارائه dispenses با دیرینه پاسخگویی حکومت که هیئت مدیره را حداقل یک روز متوجه قبل از برگزاری یک جلسه. کارشناسان می گویند این تغییر می تواند منجر به اطلاعات کلیدی در مورد $450 میلیارد دلار کمک مالی صندوق مانند است که شرکت ممکن است بهره مندی از این برنامه باقی مانده غیر قابل دسترس به مدت طولانی پس از نجات به پایان رسیده است.

قانون جدید خواهد تبرئه هیئت مدیره نیاز به نگه دقیقه به بسته-درب جلسات آن را به عنوان deliberates در مورد چگونه به راه اندازی $450 میلیارد برنامه وام. که به شدت محدود کردن مقدار زیادی از اطلاعات به طور بالقوه در دسترس عموم در چه تحت تاثیر مدیره تصمیم گیری است. هیئت مدیره خواهد فقط باید برای نگه داشتن یک رکورد از آرای خود هر چند آنها نمی باید ساخته شده در طول coronavirus بحران است.

یک تغذیه سخنگوی نیست اظهار نظر در مورد تغییرات در قانون و یا اینکه آیا فدرال رزرو ادامه خواهد داد نگهداری سوابق آن نشست.

این سخنگو گفت که بانک مرکزی هنوز در نظر دارد به اطلاع برای به طور منظم در جلسات برنامه ریزی و قصد ندارد به رای در تصمیم گیری های مهم در کمتر رسمی تنظیمات.

با چنین مقدار زیادی از پول در خطر است, تصمیم بانک فدرال-ساخت موظف است به موقع دعاوی و شکایات. پس از آن پاسخ به بحران مالی 2008 – که درگیر کمتر پول – بانک مرکزی مواجه متعدد چالش های قانونی از جمله از ناظر گروه ها و روزنامه نگاران به دنبال ایجاد که آیا خاص اعمال نفوذ در پشت صحنه.

“ما ممکن است هرگز نمی دانید چه شرایطی هستند که با توجه به بانک ها چه وثیقه ارائه شده است و آنچه بازپرداخت روشها و وظایف بانک ها و دیگر موسسات مالی ممکن است” گفت: Charles گلاسر یک رسانه دادستان که نماینده خبری بلومبرگ در پرونده طرح دعوی در دادگاه فدرال رزرو در پی بحران مالی 2008. “و این سوال مهم است.”

حتی اعطای مدیره علاقه در حال حرکت به سرعت گلاسر گفت: از این ماده جدید “این نوشته بیش از حد گسترده و اجازه می دهد تا فدرال رزرو برای جلوگیری از مسئولیت های خود را از افشای عمومی به عنوان دادگاه را تشریح آنها” گلاسر گفت.

کنگره سازی $450 میلیارد دلار پول کمک مالی به تغذیه در بخشی به دلیل اعتماد نمایندگان مجلس به بانک مرکزی, یک حزبی نهاد که اعضای آن بیشتر از دوام بیاورید فرد و دولت است. در میان بیش از یک سال از حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از نرخ بهره فدرال رزرو صندلی جروم پاول حاضر به ورود به نزاع سیاسی و تاکید کرد که موسسه تنظیم شده است به در نظر گرفتن منافع بلند مدت اقتصاد نه کوتاه مدت ملاحظات سیاسی.

اما از آن است که احتمالا مهم ترین بدن در تلاش برای هدایت کشور از طریق رکود اقتصادی است. پس از آغاز بحران در بانک مرکزی راه اندازی کرده است یک آرایه خیره کننده از طرح های طراحی شده برای افزایش اعطای وام به خانوارها و کسب و کار و همچنین برای حفظ بازارهای مالی عملکرد تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است.

در حالی که خزانه داری وزیر استیون Mnuchin خواهد دل کردن حدود 50 میلیون دلار کمک مالی صندوق کمک به بخش های معینی از اقتصاد مانند صنعت هواپیمایی, بزرگترین استخر بودجه در بهبود لایحه — $450 میلیارد دلار — برای نجات کسب و کار و شهرداری خواهد بود موفق توسط فدرال ریزرو است.

بانک مرکزی اعلام کرده است آن را به طور مستقیم خرید بدهی از شرکت های بزرگ خود را تحت اورژانس قدرت هر چند در حال حاضر تنها شرکت هایی که بدهی است که به نظر می رسید امن با رتبه بندی اعتباری شرکت ها را به کسانی که دسترسی به وام.

فدرال ریزرو ایالات متحده در همکاری با وزارت خزانه داری همچنین طراحی یک “خیابان اصلی” تسهیلات وام که بانک تسهیل وام به کسب و کار با بیش از 500 کارمند است که بیش از حد کوچک برای واجد شرایط برای شرکت دیگر برنامه های اعتباری.

از آنجا که تغذیه تنظیم نشده را در معرض خطر از شرکت های متخلف $450 میلیارد داده شده توسط کنگره به خزانه استفاده می شود برای پوشش ضرر و زیان از تغذیه اضطراری برنامه های وام دهی — که باید به اندازه کافی پول برای تسهیل تریلیون دلار در وام.

سابق بانک فدرال اعضای هیئت مدیره گفت سیاسی که تغییرات در قانون کمک خواهد کرد که جلوگیری از یک دام است که آنها را مانع آنها به عنوان تلاش برای نجات اقتصاد در آخرین بحران اقتصادی است. هر زمان وجود دارد بیش از سه نفر از آن پنج نفر از اعضای بانک فدرال حاکم بر هیئت مدیره در یک اتاق آن در نظر گرفته شد یک جلسه و در نتیجه تا به حال به صورت عمومی اعلام کرد و موضوع را به رکورد نگه داشتن. بانک مرکزی که در حال حاضر دارای پنج اعضای هیئت مدیره دارای یک روند برای اعلام جلسات یک روز در پیش است, اما کمتر.

بنابراین هر زمان عضو می خواستم به صحبت کردن در کوتاه مدت متوجه آنها تا به حال به انجام این کار در گروه های کوچک. در زمان برخی از اعضای هیئت مدیره مجبور به ترک گفتگو به منظور دیگران برای پیوستن به طوری که آنها می تواند جلوگیری از این جلسه نیاز به یاد می آورد دونالد کوهن معاون رئیس فدرال رزرو در آخرین بحران مالی است.

“ما معلول رفتن را از طریق 2007-09 بحران از آنجا که ما نمی تواند بیش از سه نفر از اعضای هیئت مدیره در اتاق در یک زمان بدون اعلام جلسه” کوهن گفت: در یک ایمیل. “یک بحران به سرعت در حال تکامل می یابد و در راه های غیر منتظره با نیاز به هرزگرد قبل از بحث یک پیشنهاد را به هیئت مدیره برای تصمیم گیری است.”

“این اجازه خواهد داد که صندلی [جروم] پاول به استفاده از خود اعضای هیئت مدیره به طور کامل و به طور موثر” کوهن اضافه شده است.

و صرف اعلام یک نشست فدرال رزرو هیئت مدیره می تواند موجب اضطراب در میان مردم در جهان مالی اقتصاددان گفت: فردریک میشکین که خدمت در فدرال رزرو حکام بین سال های 2006 و 2008.

“اگر یک نشست اعلام شده است مردم ممکن است فکر می کنم” من چیزی واقعا بد اتفاق می افتد,'” روستوف گفت. “آن صدمه دیده است توانایی به جریان آزاد اطلاعات در هیئت مدیره. اگر چیزهایی که اتفاق می افتد واقعا سریع شما نمی تواند کامل هیئت مدیره شرکت است.”

اما منتقدان می گویند که بانک فدرال نیاز به حرکت در یک سرعت سریع در نمی آیند در هزینه رکورد نگه داشتن و ارائه اطلاعات به عموم در مورد کار خود را به حفاظت از اقتصاد است.

“تا زمانی که آن را به حرکت بازارهای ما باید بدانند که چرا آنها نشست. آنها پول زیادی تحت قدرت خود را در حال حاضر آنها باید کار به طور شفاف تر و نه کمتر شفاف” گفت: تیم Stretton, یک تحلیلگر سیاست در فدراسیون فوتبال در پروژه نظارت دولت.

در گذشته وجود داشته است و پرونده های حقوقی برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات در مورد تغذیه اقدامات مانند پس از بحران مالی 2008 و زمانی که خبری بلومبرگ ارائه شده توسط گلاسر با موفقیت شکایت کرد پرونده که کشف شده است که فدرال رزرو تا به حال وام 1.2 تریلیون دلار وام به بانک ها در طول بحران مالی به مراتب بیشتر از عموم شناخته شده است. با گزینه ای را برای نگه داشتن کمتر سوابق وجود دارد ممکن است کمتر اطلاعات ثبت شده به دنبال پس از این بحران اقتصادی را تصویب کرده است.

“پاسخگویی و شفافیت را نمی توان قربانی در محراب اقتصادی سرعت,” گلاسر گفت.

علاوه بر این منتقدان توجه داشته باشید که کنگره ندارد به صرف یک بخش کامل از باز جلسات قانون اجازه می دهد تا فدرال رزرو به مطالعه نشست.

“کنگره می تواند فقط چشم پوشی اطلاع مورد نیاز بدون waiving الزامات جلسات و یا متن و یا چیزهای دیگر گفت:” آدم مارشال, کارکنان, وکیل در کمیته گزارشگران برای آزادی مطبوعات است که به طور منظم فایل های سوابق پرونده های حقوقی علیه آژانس های فدرال. “وجود دارد بسیاری از تصمیم گیری است که در حال رفتن به در اینجا ساخته شده است و درک عمومی از کسانی که تصمیم گیری ساخته شده است که می تواند نهفته در راه منفی.”

سخنران برای سنسور. مایک Crapo (R-آیداهو) و Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) رئیس و عضو مجلس سنا در کمیته امور بانکی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد نحوه تغییر شده و بهبود لایحه و یا که آن را درخواست.

قهوه ای aide در بیانیه ای گفت که این تغییر “در نظر گرفته شده است اجازه می دهد تا هیئت مدیره فدرال رزرو برای ادامه به اقدامات قاطع در این بیماری همه گیر.”

“فدرال رزرو همچنان پاسخگو به کنگره و مردم آمریکا” در این بیانیه ادامه داد: “و آن است که هنوز هم مورد نیاز برای برقراری ارتباط مسئولانه نیاز و توجیهی برای اقدامات خود را برای عموم شفاف راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>