ستاره قرمز را به صورت تازه بدوران رسیده داش در NWSL چالش جام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

حتی اگر آن را به طور چشمگیری تحت شرایط مختلف شیکاگو ستاره های قرمز در حال گرفتن یکی دیگر از فرصت های ملی فوتبال زنان لیگ قهرمانان اروپا.

فصل گذشته ستاره قرمز رو به NWSL قهرمانی بازی شد اما روت 4-0 توسط کارولینای شمالی شجاعت.

روز یکشنبه آنها را برای چالش قهرمانی جام در برابر هوستون داش. این monthlong مسابقات شد و به لیگ re-boot بعد از فصل به طور منظم بود تعطیل با شیوع کروناویروس.

“من فکر نمی کنم بسیاری از ما فکر می کردند که ما می تواند در یک فینال پس از آخرین سال این سرعت” شیکاگو به جلو ساوانا McCaskill گفت. “پس از آن نوع خوب برای به دست آوردن یک شانس دوم در آن است.”

این NWSL اولین تیم حرفه ای ورزشی به بازگشت در ایالات متحده است. هشت نفر از این لیگ نه تیم شده اند منزوی در ایالت یوتا برای مدت زمان از مسابقات آغاز شده است که در ژوئن 27.

سازمان دیده بان | 1 در 1 با NWSL کمیسر لیزا بیرد:

CBC Sports’ سیگنا باتلر صحبت می کند با NWSL جدید کمیسر لیزا بیرد در مورد این لیگ ارزش های اصلی و بازگشت آن به بازی. 4:45

لیگ نهم تیم اورلاندو غرور انصراف در مدت کوتاهی قبل از شروع به دلیل مثبت COVID-19 انجام شد. اما وجود دارد هیچ آزمون مثبت در اصطلاح حباب در ایالت یوتا برای مدت زمان از این رویداد.

NWSL کمیسر لیزا بیرد که تا به حال شده است به طور رسمی در این کار تنها حدود 48 ساعت در زمانی که او تا به حال به فصل تبلیغ لیگ جامع پزشکی پروتکل برای این مسابقات ،

“زندگی در حباب و رقابت در حباب شدید است به عنوان بسیاری از شما می دانید و من واقعا افتخار ما بازیکنان و تیم کارکنان برای کیفیت و هیجان بازی,” او گفت: در دولت-of-the-لیگ کنفرانس خبری قبل از فینال.

ستاره قرمز شد این مسابقات ششم بذر رفتن به دور حذفی. آنها پیشرفته به مرحله نیمه نهایی در ضربات پنالتی پس از قرعه کشی گل با OL سلطنت پس از آن برگزار شد خاموش آسمان آبی 3-2 روز چهارشنبه.

شیکاگو تا به حال فقط دو مجموع اهداف در این مسابقات قبل از انفجار در برابر آسمان آبی.

‘ساختمان در زمان مناسب’

“ما در حال ساخت در زمان مناسب و من فکر می کنم ما جنبش در حمله سوم شروع را کلیک کنید و ما در حال شروع به واقعا یاد بگیرند که هر یک از دیگر” McCaskill گفت. “این سخت است برای توسعه این روابط در یک زمان بسیار کوتاه. شما معمولا باید هشت ماه های نجومی برای ساخت به این لحظه برای ساخت نهایی, اما من فکر می کنم هر کس انجام یک کار واقعا خوب و بدیهی است که به ثمر رساندن سه گل در آخرین بازی است که به ما شتاب رفتن به فردا.”

داش هستند تازه بدوران رسیده underdogs از چالش های جام, داشتن هرگز برگشتی در هفت سال در لیگ.

بهبود عمده برای هوستون

هوستون به پایان رسید هفتم در NWSL فصل گذشته اما نشان داده است بهبود گسترده در این دوره از مسابقات تحت مربی جیمز Clarkson.

“جیمز آمد به پیش فصل با یک بازی بسیار سخت طرح در مورد چگونه ما می خواستیم برای دفاع از, و چگونه ما حمله شروع خواهد شد از این که” داش دروازه بان جین کمپبل گفت:. “در مسابقات بازی های ما بازی کردم واقعا خوب من فکر می کنم ما به دنبال آن است که طرح خیلی نزدیک به 100 ٪ به عنوان امکان پذیر است و بازی ما انجام نداده اند بنابراین ما نوع خودداری از آن است.”

راشل دالی سه گل در این مسابقات در حالی که هم تیمی شیا داماد دو. دالی بود به نام چالش جام با ارزش ترین بازیکن در روز شنبه.

کمپبل صرفه جویی 17, رتبه بندی فقط زیر شیکاگو الهام Naeher ایالات متحده دروازه بان تیم ملی با 18.

“ما در حال نوشتن این underdog story اما در تمام طول بوده ایم خودمان گفتن که ما می توانیم انجام این کار” کمپبل گفت:. “ما فقط باید به خودمان باور و به بازی کردن طرح.”

روز یکشنبه بازی در ورزشگاه ریو تینتو خانه NWSL را یوتا سلطنتی و لیگ برتر فوتبال Real Salt Lake پخش خواهد شد در سراسر کشور در CBS لیگ جدید تلویزیون شریک در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>