وضعیتی وخیم بایدن کمپین تصدیق برای تسکین اعصاب هواداران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Shellshocked دو زیان جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری تلاش برای اطمینان بخشیدن به اهدا کنندگان عناصر و مطبوعات در مورد مسیر خود را رو به جلو یکشنبه در حالی که counterattacking تقریبا هر یک از رقبای خود را.

“مقامات منتخب در سراسر کشور درک وجود دارد خواهد بود-رای گیری قتل عام به حزب دموکرات اگر ما انتخاب فرد اشتباه” Rep. Cedric, Richmond, کمپین co-صندلی هشدار داد. “اگر برنی ساندرز بودند بالای بلیط ما را در معرض خطر از دست دادن خانه ما نمی خواهد به نفع خود به سنا بازگشت.”

Richmond, یک عضو کنگره سیاه حزبی نیز در زمان هدف در پیت Buttigieg و ctq برای کم خونی خود را با پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و انتقاد مایکل بلومبرگ میلیاردر برای یک بار که یک جمهوری خواه است.

حمله-هر کس استراتژی مشخص برای تغییر یک بار highflying بایدن که سقوط از حزب سوسیالیست به بودن در معرض خطر تبدیل شدن به یک also-ran.

در تماسهای جداگانه مرتب با خیرین و خبرنگاران و عملیاتی خود را در مبارزات انتخاباتی رهبری تاکید بایدن حمایت با آفریقایی-آمریکایی و لاتین رای دهندگان و بازیگران ضرر و زیان خود را در نیوهمپشایر در روز سه شنبه و در آیووا Feb. 3 عنوان کمتر-از-کشنده به دلیل عمدتا سفید رای دهندگان. آنها همچنین گذاشته برنامه ای برای قرار دادن بایدن در تلویزیون برای بالا بردن ملی خود را دید.

نظر سنجی با این حال شروع به نشان می دهد که بایدن زیان در دو اوایل متحده در حال آسیب رساندن به خود را ایستاده با غیر سفید رای دهندگان.

اولین آزمون بایدن کمپین نظریه قدرت خود را می آید Feb. 22 در نوادا که در آن مبارزات انتخاباتی افزایش یافته و پرداخت آن-کارمند حضور از 50 قبل از آیووا انجمن به 80 در حال حاضر. بایدن قرار است برای بازدید از دولت در روز جمعه و شنبه با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, به نمایش گذاشتن کمپین توسعه لاتین و با تشکر. لیزا بلانت روچستر (D-Del.), به تاکید بایدن آفریقایی-آمریکایی پشتیبانی می کند.

بایدن انتخاباتی نیز به امید نمره تایید شده از او در 16th کنگره, سیاه, انجمن, عضو, Rep. استیون Horsford از لاس وگاس. بایدن بازدید به دولت این آخر هفته مصادف با کیکآف از جلسه رای گیری اولیه شروع می شود که پنج شنبه و شنبه به پایان می رسد.

ایالتی نوادا ایالت Yvanna Uax! یک مشاور بایدن کمپین گفت نوادا نمی شود تکرار, New Hampshire.

“ما می دانستیم که از آغاز این مسابقه که نوادا بود و اولین دولتی است که دارای یک رای دهندگان که منطبق با آنچه در کشور به نظر می رسد مانند” Uax! گفت: “و متنوع ائتلاف از حامیان برای VP نشان دهنده توانایی های خود را برای جمع آوری این ائتلاف از رای دهندگان شما نیاز دارید را به نفع نامزدی و ریاست جمهوری است.”

روز چهارشنبه بایدن همسرش جیل بایدن مشاور ارشد آنیتا دان و مدیر کمپین گرگ شولتز پیوست فراخوان به تجمع اهدا کنندگان عمده به بایدن انتخاباتی. دونن که به تازگی به فرض یک نقش بزرگتر در مبارزات انتخاباتی خواست کمک کنندگان به یاد داشته باشید که “این آغاز نه پایان از فرایند اولیه” و در مورد چگونه به معاون سابق رئیس جمهور را در یک مزیت بیشتری در به طور فزاینده ای متنوع متحده از کارولینای جنوبی و نوادا با توجه به دو نفر در تماس است.

این کمپین همچنین متعهد به قرار دادن معاون رئیس جمهور و عملیاتی در تلویزیون به فشار بایدن پیام در سراسر کشور شروع با یک ظاهر در نمایش روز پنجشنبه است.

“بدیهی است که همیشه بهتر است به نفع خود. اما من فکر می کنم آنها هم یک برنامه خوب برای رفتن به جلو. و از دیدگاه من من قصد دارم برای حمایت از نامزد که قویترین گفت:” دنیس بائر یک بایدن جمع آوری کمک که قبلا سفیر آمریکا در بلژیک. “ما فقط نگه داشتن مکالمه با مردم” در مورد بایدن و نقاط قوت خود در مسابقه بائر گفت.

بایدن را به لینک با اهدا کنندگان دوباره پنج شنبه شب. نزدیک به 40 میزبان بسیاری از آنها برای اولین بار bundlers برای مبارزات انتخاباتی خود را به میزبان یک جفت از عمده جمع آوری اعانه در شهر نیویورک است. در میان آنها سنگین وزن داران بلر Effron و مارک Lasry سابق سفیر جین هارتلی املاک و مستغلات اجرایی بری Gosin و سابق شورای اقتصاد ملی مدیر جفری Zients.

شرکت کنندگان متعهد شده اند در مجموع $750,000 جلوتر از حوادث با توجه به یک فرد با دانش برنامه ریزی است.

بایدن از متحدان امیدوارم که روز شنبه جمع آوری اعانه در منهتن کمک خواهد کرد نشان می دهد که او رها شده است نه توسط اهدا کننده کلاس. بیش از هر نامزد باقی مانده در مسابقه بایدن متکی عمده همکاران به حول و پول نقد. پیت Buttigieg که همواره outraised بایدن در مبارزات انتخاباتی بیش از یک دوجین پول جمع آوری اعانه برنامه ریزی شده در حال حاضر و سه شنبه.

بایدن را ضعیف نشان دادن در اوایل متحده است متزلزل برخی از اهدا کنندگان. روز پنج شنبه در این حوادث ممکن است موفق شود اما آنها برنامه ریزی شده هفته قبل از عملکرد خود در آیووا و نیوهمشایر یکی بایدن دهنده گفت.

سوال بزرگ اهدا کننده گفت این است که “آیا جمع آوری کمک های بعدی آمده است؟” — به عبارت دیگر خواهد بخشندگان هنوز هم وجود دارد اگر بایدن در ادامه به underperform.

هر چند بایدن هنوز زمان برای بازیابی گفت: Steve Westly یک بایدن جمع آوری کمک و سابق دولت کنترل از کالیفرنیا به آن نیاز دارد به زودی اتفاق می افتد به خصوص اگر او می خواهد به نگه داشتن جمع آوری پول.

“بایدن انجام داده است و نه به عنوان به خوبی به عنوان ما امیدوار بودیم پس از جمع آوری کمک های مالی سخت تر است. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال انتظار برای دیدن چه چیزهایی لرزش گفت:” Westly.

در طول یک بعد از کنفرانس تلفنی با خبرنگاران چهار شنبه, Richmond متعهد کمپین “رفتن به مبارزه سخت در نوادا ما در حال رفتن به مبارزه سخت در کارولینای جنوبی است. از همه مهمتر ما در حال رفتن به مورد که رای دهندگان می دانم که جو.”

این کمپین امیدوار است که در کارولینای جنوبی خواهد بود پرشی به مارس 3 شنبه اجرا از کشورها که برخی از آنها سنگین آفریقایی و آمریکایی لاتین تأثر.

سه شنبه نیز نشانه مرحله جدیدی از مبارزات انتخاباتی که بلومبرگ که قلم چهار اوایل متحده خواهد شد رقابت در قدرت از یک تبلیغ انتخاباتی است که می تواند رسیدن به 300 میلیون دلار توسط 3 مارس انتخابات.

بلومبرگ به دلیل غیر منتظره اعلام پیشنهاد خود را در ماه نوامبر بود که ریشه در مبارزات انتخاباتی خود را باور است که بایدن حمایت خواهد سقوط از هم جدا. بایدن کمپین در ابتدا رد بلومبرگ به عنوان یک تهدید جدی است اما شروع به تغییر آن پس از استقرار بایدن از دست دو انتخابات در حالی که برخی از endorsers شروع به کوه در می رم خود را در حمایت از معاون سابق رئیس جمهور سابق شهر نیویورک شهردار.

پرسید: چگونه او را به رقابت در برابر بلومبرگ در سه شنبه متحده که سابق شهردار نیویورک در حال حاضر سرمایه گذاری میلیون ها دلار تبلیغات تلویزیون و در یک زمین بازی Garcetti عنوان تهدید.

“جو بایدن ندارد به صرف پول برای معرفی خود به رای دهندگان به نامزدهای دیگر, فراموش,” Garcetti گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>