وضعیتی وخیم خواهان کوه ضد حمله در نبرد برای سنا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها در این سال را کشف و ضبط همه شتاب در نبرد برای کنترل سنا, روش سوارکاری, قوی مالی و هزینه های بهره به اتهام به مشاجره برای اتاق.

در حال حاضر پس از ماه در دفاعی جمهوری خواهان در حال آماده کردن خود برای پانچ بازگشت.

ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته راه اندازی اولین دور از آگهی های تلویزیونی در سه مسابقه این هفته خواهد بود و در هوا در شش میدان نبرد متحده در اوایل ماه جولای. طولانی برنامه ریزی شده تلاش نشان دهنده زودتر از معمول سرمایه گذاری برای مذاکرات رسمی کمپین بازوی اما اوباما اذعان کرد که آن را در حال آمدن است بعد از یک دوره طولانی مدت اساسا بدون جواب دموکراتیک حملات.

دموکراتیک مبارزات و خارج از گروه outspent جمهوری خواهان در امواج رادیو و تلویزیون در آریزونا, کلرادو, آیووا, مین, و, North Carolina — در برخی از موارد با بیش از 2 به 1 نسبت با توجه به داده ها از تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

با نظرسنجی نشان آمریکا اکثریت سنا به دنبال بیشتر مخاطره آمیز و دموکراتیک رقبا بالا بردن کوه های نقدی جمهوری خواه و فعالان امیدوارند موجی از تبلیغات کمک می کند تا ثابت امتیازهای خود را و درایو تصاویر منفی از رقبا. جمهوری خواهان باید یک 53-47 اکثر آغاز شده و این چرخه به عنوان سنگین علاقه مندی به حفظ کنترل سنا. اما دموکراتیک استخدام موفقیت و قوی جمع آوری کمک برای قرار دادن صندلی به اندازه کافی در بازی به آنها مسیرهای چندگانه به اکثریت است.

این NRSC را صرف در شش هفته آینده لزوما حتی زمین بازی — دموکراتیک در خارج از گروه خواهد بود در امواج رادیو و تلویزیون در بسیاری از همان نژاد — اما قرار دادن ایران در هیئت مدیره در یک مهم تر در راه است.

کوین مک لافلین, مدیر اجرایی NRSC به نام صف دموکراتیک نامزدها “مبالغه تست نشده و unvetted” و گفت: لیبرال “تاریک پول” گروه شده بود در انتخابات از اوایل سال گذشته “عملا انتخاب نشده است.”

“کسانی که در روز انجام می شود. به عنوان مایک تایسون گفت: “هر کس یک طرح تا زمانی که آنها ضربه در صورت.’ ما مشتاقانه منتظر معرفی واقعی Mark Kelly, گری پیترز سارا گیدئون و بقیه به رای دهندگان در سراسر کشور” اضافه مک لافلین نام-چک کردن انتخابات مقدماتی دموکرات در ایالت آریزونا و میشیگان و مین.

اولین تبلیغات زد در آن سه متحده در این هفته هر سه حملات علیه نامزدهای دموکرات. تبلیغات آمار هوا در آیووا در هفته آینده و در کارولینای شمالی و کلرادو در اوایل ماه جولای بخشی از 33 میلیون دلار سرمایه گذاری اولیه.

در بالا از آن, یک ملت و یک تیره پول گروه هم تراز با میچ مک کانل رهبر اکثریت این هفته اعلام کرد یک $27 میلیون پرواز از آگهی های تلویزیونی در حال اجرا در طول تابستان در شش کشور با ایران امتیازهای شروع بین اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه اوت و تا حد زیادی با هم تداخل دارند با NRSC اهداف.

هزینه های می آید در یک مقطع بحرانی. دموکرات ها در حال حاضر فرود مورد نظر خود را نامزد در یک تعداد انگشت شماری از نژادها و اولیه انتخابات بیش از شش هفته آینده تصمیم خواهد گرفت مانده از خود را نامزد. در ضمن با این رقبا باید outraised ایران امتیازهای همواره: بیش از نیم دوجین نوروزی شد outraised توسط رقبا در سه ماهه اول این سال و حداقل چهار دموکراتیک رقبا باید outraised جمهوری خواه امتیازهای در نیمه اول سه ماهه دوم با توجه به تازگی ثبت فدرال کمیسیون انتخابات گزارش.

هزینه استفاده شده است مداوم نگرانی جمهوریخواهان از سال گذشته زمانی که دولت خاص دموکراتیک وابسته به گروه های غیر انتفاعی شروع به در حال اجرا تبلیغات حمله به اوباما در ایالت های مهم.

“که اساسا outspent هرگز چیز خوبی است” گفت: Josh Holmes بالا مک کانل مشاور.

“من می خواهم عشق را به بودجه به عنوان دقت به عنوان جمهوری خواهان مجبور به انجام این چرخه اما آنها آغاز نشده به صرف منابع خود را به صورت جدی,” او اضافه شده است. “احساس من این است که وقتی شروع می شود که شما ممکن است به شکل های مختلف به بسیاری از نژادها.”

J. B. Poersch رئیس اکثریت سنا تایید سنا دموکراتها اصلی خارج گروه مورد مناقشه این تصور که آن را صرف مزیت ایجاد موقعیت قوی در سراسر نقشه. او استدلال آن بود که ایران امتیازهای بسته بود به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انجام داده بود کمی به تعریف خود را در دفتر.

“هیچ کس می خواهد به مرحله خارج از خط و نشان می دهد هر ستون فقرات و به عنوان یک نتیجه آنها شروع این مسابقات در یک سوراخ,” Poersch در مصاحبه ای گفت:. “شاید دموکراتیک پیام است که بخشی از این, اما اجازه دهید بچه های خودمان. این چیزی شده و پخته مثل این در حالی که برای آنها بخشی از دلیل که چرا.”

دموکرات های اولیه هزینه های گرفته شده را به اشکال مختلف. به اصطلاح تاریک پول گروه صرف میلیون ها حمله به اوباما و بسیاری از هزینه های متمرکز بر همان مراقبت های بهداشتی پیام در کدام حزب برنده در سال 2018 است. اکثریت سنا تایید شده نیز صرف به شدت به افزایش رقبا که خود را شروع مسابقات نسبتا ناشناخته است. و بیشتر از رقیب مبارزات در حال حاضر بر روی امواج رادیو و تلویزیون پخش پیام های مثبت در مورد شرح حال خود را.

در مین دولت است که دیده ترین هزینه از هر مسابقه این چرخه با وجود آن کوچک جمعیت gideon’s مبارزات انتخاباتی و گروههای دموکراتیک را صرف 14 میلیون دلار در مقایسه با 10 میلیون دلار برای چهارمین-دوره بهداشت ، سوزان کالینز و عربستان متحدان. هر دو طرف باید پخش مخلوطی از مثبت و منفی تبلیغات. در آریزونا دموکرات ها باید صرف بیش از $5.8 میلیون دلار در مقایسه با کمتر از 3 میلیون دلار برای جمهوری خواهان. در میشیگان جمهوری خواه جان جیمز و یک دسته از عربستان سوپر پکس و تاریک پول گروه باید صرف نزدیک به 4.5 میلیون دلار برای قرار دادن نژاد در بازی, اما پیترز’ کمپین و گروه دموکرات را دوچندان کرده است.

تبلیغات اختلاف است starkest در کلرادو که در آن سن. کوری گاردنر کمپین راه اندازی اولین آگهی به تازگی و تا کنون صرف بیش از $330,000 با یک مقدار مشابه رزرو در هفته پیش رو با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. گروه دموکرات باید صرف بیش از 4 میلیون دلار در هوا و در مجموع این چرخه و هیچ توافق خارج از گروه شده اند در هوا است. این NRSC و یک ملت خواهد بود برای اولین بار برای پاسخ به در اوایل ماه جولای و رهبری مجلس سنا صندوق فوق العاده PAC وابسته به یک ملت است 5.5 میلیون دلار رزرو پس از روز کارگر.

در کارولینای شمالی و, آیووا, بسیاری از دموکرات ها صرف استفاده شده است و گروه های خارج از بلند کردن کال کانینگهام که برنده کارولینای شمالی اولیه در ماه مارس در میان سنگین خارج از هزینه های از جمله بالا GOP فوق العاده PAC افزایش حریف خود ترزا Greenfield حزب ترجیح نامزد که برنده مقدماتی به صورت جمهوریخواه ایالت جونی ارنست.

جمهوری خواهان به ابراز نگرانی در مورد هزینه های اختلاف به خصوص پس از شبیه معایب گرفتار آنها در رقابت ها در سال 2018 که در آن برخی از نامزدهای دموکرات رفت و در هوا نسبتا بلامنازع بیش از تابستان است. مایک DuHaime که زد NRSC مستقل هزینه برنامه در سال 2010 و 2012 ستایش کمیته برای رفتن زود است.

“سنا کمیته هوشمندانه انجام چیزی متفاوت از آنها در گذشته انجام داده اما آنها نیاز به” DuHaime گفت. “آن نیز صحبت می کند به این واقعیت است که آنها تا به حال موفقیت های جمع آوری کمک های مردمی به طوری که آنها می توانید قبل از آن.”

دموکراتیک سناتوری مبارزات انتخاباتی کمیته رزرو $30 میلیون اولیه آن تبلیغات تلویزیون شروع در پاییز. استوارت رئیس یک سخنگوی DSCC گفت: بلندی حمله تبلیغات نشان داد جمهوری خواهان شده اند از دست دادن زمین در میدان نبرد متحده است.

“این به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد که در آن همه چیز ایستاده در حال حاضر که واشنگتن خواهان هستند اذعان خود ضعیف امتیازهای از دست داده اند بسیار زمین و اعتراف آنها نمی توانند برنده های در حال اجرا بر روی واقعی خود را در سوابق” رئیس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>